X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia miala.byc Michalina I dalej uwielbiam to imie ale M sie zgodzic.nie chcial... wynyslil wczoraj Martynka a z I.mi sie podoba I nasze Oli to pewnie zostanie jak bedzie dziewczynka. A dlugo debatowalismy ciezko sie nam bylo zgodzi . Wiekszy problem bedzie z imienim dla chlopca

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę poinstruować wszystkich mężów jak się obsługuje forum w razie porodu!

    hewa81, Betty Boop, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 3 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydałoby sie,przynajmniej cokolwiek bysmy wiedziały o Madzi... a tak cisza,a my wszystkie jak na szpilkach czekamy na jakiekolwiek info

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka a zadnas z was nie ma kom do Madziu zeby zadzwonic? Moze poprosty jesttak zmeczona I szczesliwa ze nawet biedna nie pomysli ze my sie tu martwimy

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 3 września 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie problem w tym,ze nikt nie ma... raczej nie wymienialysmy sie numerami,bo kazda zawsze pisala i odzywała sie na forum..

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 3 września 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to może podpowiecie gdzie na forum jest jeszcze jakiś inny wątek gdzie będę mogła się czegoś dowiedzieć na tematy związane z ciążą i Lublinem albo chociaż na temat tych lumpeksów w Lublinie ;) może już jest gdzieś podobny a ja zbłądziłam bo widzę, że tu wątek bardziej prywatny niż ogólnolubelski.. ;)

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 września 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zazdroszcze Wam czworonogów. Ja wychowałam się z psem jako dziecko i uważam że jest to bardzo rozwijające. Teraz niestety nie jesteśmy na swoim i nie możemy mieć psa a druga sprawa że mój mąż nie lubi zwierząt. Tak został wychowany że pies ma mieszkać w budzie za co ma u mnie ogromnego minusa. Ale obieca£ że jak kiedyś dziecko będzie nas męczyło o psa to weźniemy ze schroniska i będzie z nami w domu:)
    Koty odpadają bo mam alergię i nie mogę przebywać z kotem pod jednym dachem.

    Dzisiaj spontanicznie zajechaliśmy do zamościa na spacer po zoo i zajechaliśmy do bobowózków no i już wracamy z wóziem. Może trochę za wcześnie...

    Ciekawe kiedy Magdziulla da znać o sobie. Martwię się.


    Anna E już kiedyś pisałam że w Lublinie warto zaglądać na diamentową tam jest ogromny SH koło lidla i biedronki. W sobote nowy towar. Ale od 9 już ludzie się pchają drzwiami i oknami, trzeba mieć spryt w poszukiwaniach. A drugi lump to koło wydziału pedagogiki na umcs na narutowicza był jeszcze rok temu a teraz nie wiem ale dużo bodziaków, pajacyków można kupić nówki. Chrześnicy kiedyś kupiłam też różowe trampki i czarne lakierki z primarka nowiutkie z naklejkami za 15 zł:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 17:41

    AnnaE. lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 września 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK i jaki wózek kupiliscie? Kurczę szybko, ale ... masz z głowy :) Aż wstyd się przyznać ale my jeszcze nie mamy ... Jest już upatrzony ale jeszcze nie zamówiony. No ale już pora.

    ANNA E, ja sie nic nie odzywałam na temat lumpeksow, bo nie mam pojęcia gdzie są w Lbl. Zupełnie nie znam Lublina, mieszkam blisko 90 km od niego.
    A czego twierdzisz, ze wątek jest prywatny? Bo martwimy się o koleżankę, która poszła do porodu, albo o pupilach? Przecież nie wszystkie dyskusje muszą się kręcić wokół Lublina, czasem warto pogadać o pierdolach, rozluźnić atmosferę.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Przepraszam, że dopiero, ale to pierwsza możliwa chwila.
    Przecudowna wiadomość jest taka, że Karinka jest już z Nami. Jest piękna i zdrowa. Waży 3090g i ma niecałe 50cm, 10/10 pkt. Jest cudowna.
    co do porodu chyba mogę startować w konkursie na najbardziej.koszmarny. Wyczerpałam limit na pecha, więc możecie być spokojnie o swoje porody:)
    Teraz.piszę z optymistycznie, ale.jeszcze rano.wyłam.jak.bóbr.
    Jakaś część.historii.znacie napiszę w skrócie 30h proby silami natury, cewnik, balonik foleya, dlubanie w szyjce, skurcze ogromnej mocy, już.w pewnym momencie.przestało.mnie.obchodzić co mi.wkładają, w co kują, nic nie dalo jak juz padalam.decyzja o cesare szyjka.wysoko i koniec gin stwierdził, że.nie.uda się. A po cesarce koszmar, istny.koszmar, caly czas biore przeciwbolowe. Dzis dopiero.wstalam, ale tyle co niezbedne. Niestety przez zarzadzenie glupiej lekarki maz nie moze byc, a on we wszystkim.mi pomagal. Dopiero dzis cokowlwiek wstalam, przez wielowodzie mam gorsze obkurczanie, więc bardziej boli.Karmienie piersia.mnie.przytlacza i przeraza. Mam duze brodawki i boli jak diabli jak lapie.
    Rano jakaś położna powiedziała, że koniec z.taryfą ulgową, a ja wtedy jeszcze nie.wstałam, co dopiero zająć się dzieckiem.
    ALE po kryzysie.jest ciut.lepiej. Teraz wmawiam sobie, że dam radę, Mała jest Aniołkiem, nie.utrudnia mi "pracy". Wzruszam się jak.o niej myślę. Wszystko co było nieważne, oby ból.minął i mnie.wypisali.

    Monia85, hewa81, Dotek, viowieczka, marcela29, AnnaE., wariatka3, Kamilka, Kasiula09, Betty Boop, Wedmoczka, migot_ka lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mnie też męczy gadanie tylko o jednym. Z LBN jest może 5 dziewczyn, reszta mieszka dość daleko. Ja mam 40km i nigdy nie robiłam zakupów w lumpeksie.
    No ale o Magdziullę to już zaczynam się poważnie martwić... Może miała cesarke? Mam nadzieje że z nimi wszystko dobrze.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście:) całuję Was bardzo mocno, wracajcie szybko do sił i do domu. Jak juz wrócisz to żywych to koniecznie wstaw zdjęcie <3

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia Ogromne Gratulacje. Najwazniejsze ze mala zdrowa! Dasz rade poczatki sa.ciezkie zwlaszcza po ciezkim porodzie. Jetes silna babka. KOCHANA JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJE. Wspiramy cie myslami. Ucaluj od.nas Karinke

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 września 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDUŚ, no ... aż mi ułożyło jak się odezwałaś, ale tak ... po takich przeżyciach miałaś prawo ... nas olać ;)
    Niezmiernie mnie cieszy, ze już jesteś po wszystkim, ze Karinka jest z Tobą, ze jest zdrowa no i w ogóle. Czasami tak niestety bywa, ze cesarska jest konieczna.
    Życzę Ci szybkiego powrotu do formy. A miałaś znieczulenie zewnatrzoponowe czy Cię usypiali?
    Kiepsko, ze mąż nie może być z Wami, tym bardziej życzę Ci abyś szybciutko doszła do siebie.
    Wielkie Buziole dla księżniczki :*****
    Trzymajcie się cieplutko <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 września 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla serdecznie gratuluję. Dzielna z Ciebie kobieta tyle wtcierpiałaś ale nareszcie masz malutką przy sobie. Wracaj do zdrowia a Karinka niech rośnie w zdrowiu. Podziwiam Cię za wytrwałość, teraz może być już tylko lepiej.

    P.s. właśnie dlatego boję się SN bo mam podobne "szczęście" i pewnie tak samo się skończy.

    Hewcia babydesign dotty nr 10. Akurat był na stanie ten kolor który chciałam. Może troche uległam bo gość mówił że przyjdzie kolekcja 2017 i cena podskoczy. Ale i tak ten wózek chciałam. To w sumie największy wydatek. Moze nie zapeszę. Wczoraj położyłam rękę na brzuchu i dostałam kopniaka.

    Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek i dopiero teraz się chwalisz? Super :) je już się nie mogę doczekać, a detektorem do tej pory nic nie znalazłam.

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam baaaardzo za wsparcie, dobre słowa, troskę, to też mnie.wzrusza! Jej ogromnie. Dajcie.mi jeszcze chwilę czasu nadrobię, ale to pierwsza chwila gdy wzięłam tel. Mam.nadzieję, ze wkrótce dojdę do siebie.
    całuję Was i przepraszam!

    Dotek, Malutka92, hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 września 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDUŚ a za co Ty nas przepraszasz? Normalna kolej rzeczy, ze musisz dojść do siebie po takich przeżyciach, teraz najważniejsza jest córcia i Twój powrót do "żywych". A my poczekamy, wiemy co i jak z Wami, a na następne relacje no i koniecznie zdjęcie poczekamy.
    Jeszcze raz zdrówka, zdrówka, zdrówka :*

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 września 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK mega uczucie co, kopniaczki :) Gratuluję :)
    Mi moja maleńka daje popalić, teraz to bardziej się rozpycha niż kopie, ale tak czy siak .... czad ... A dziś to już przechodzi samą siebie ...
    Nawet dziś z mężem rozmawialiśmy, jakie to zajeb**** uczucie, czuć, ze w ciele kobiety rośnie mały czlowieczek.

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka teraz odpoczywaj ile się da i śpij przy każdej okazji bo sen leczy rany s jak wydobrzejesz to od czasu do czasu do nas zaglądaj, albo wracaj na stałe po rodzeństwo dla córci. Pewnie przy takim maluszku nie będziesz miała czasu $ledzić wątku:)

    Ewa rzeczywiście uczucie mega. Położyłam męża rękę na brzuchu i też poczuł kopniaczka. Co prawda trzeba było mocno docisnąć żeby poczuć ale widziałam że m się wzruszył.

    Monia od 4 dni nie byłam pewna czy to dziecko czy moje kiszki ale wczoraj nabrałam pewności. Już niedługo i Ty poczujesz.

    Co do lumpeksów to ja też mieszkam ponad 100 km od lublina ale kilka lat mieszkałam w lublinie na studiach i pracowałam wiec nabrałam rozeznania.

    A wracając do wózków to pan w bobowózkach powiedział że totalnym numerem jeden są anex sport i faktycznie przy nas dwie osoby kupiły. Ale jak dla mnie to trochę za dużo bajerów, lubię prostotę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 19:22

    f08af289ff.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ