X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 6 czerwca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Szukałam takiego tematu i.nie znalazłam. Czy są to jakieś przyszłe mamy z terminem porodu na luty 2024?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Fajnie, że założyłaś temat. Ja prawdopodobnie mam termin na 1 lutego,więc jestem na samym początku drogi. To moja pierwsza ciąża. Przyznam, że stresuję się. Jak u Ciebie? 😊

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że w końcu się ktoś znalazł,bo już się czułam samotnie
    Kalkulatory w internecie wyliczają mi termin na 5 lutego. To moja 3 ciąża, ale dowiedziałam się o niej podczas choroby, kiedy brałam antybiotyk. Dlatego trochę się stresuję, ale beta rośnie prawidłowo💪. A jak u Ciebie długo się starakiście? Badałaś betę?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas były problemy po stronie męża więc od długiego czasu jestem na duphastonie i cyclogescie. Mam nadzieję, że to wystarczy.
    Byłaś już u lekarza? Ciekawe co powie na ten antybiotyk.
    Betę badałam 3 razy i dzwoniłam do lekarza skonsultować wyniki i podobno przyrost bardzo dobry.
    24.05- 192
    26.05- 416
    Tydzień później - 6900.
    Pierwsze objawy też mam więc jestem dobrej myśli ale wizytę pierwszą u lekarza mam w najbliższy poniedziałek.

    A pozostałe dwie ciąże bez komplikacji?

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładne masz przyrosty :) Ja umówiłam się na wizytę dopiero 28.06. aż za 3tygodnie. Moje poprzednie ciąże były książkowe, ale też nie miałam takich przebojów na początku. Jak się czujesz? Ja mam lekkie bóle podbrzusza i w poprzednich ciążach też tak miałam więc myślę, że zarodek jest tam gdzie powinien. Chcę mieć pewność, że będzie już serduszko i dowiedzieć się czy na pewno nie narobiłam sobie bałaganu tym antybiotykiem i chorobą na samym początku...
    Trzymam kciuki za wizytę w poniedziałek to już będzie u ciebie 7 tydzień?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam czasami bóle podbrzusza i jajników ale bardzo lekkie, lewdo wyczuwalne. Czasami mam mdłości rano i ogromną nadwrażliwość na zapachy. Do tego stopnia, że mąż nie może przy mnie dezodorantu użyć 😅 o jakimś alkoholu już nie wspomnę. Poza tym jest ok. Jeśli chcesz to wpadnij na forum Lutowe mamy 2024 na babyboom :) jest tam już sporo dziewczyn z tym terminem. To będzie 6 tygodni i 4 dni o ile apka dobrze policzyła :)

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze u Ciebie ❤️ najgorsze teraz to czekanie na wizytę ...🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, cieszę się że już tu jesteście 🙂 Nieśmiało i dość niepewnie chciałabym do Was dołączyć bo dopiero w poniedziałek mam pierwsze USG.31.05 zobaczyłam dwie kreski na teście. Ta ciąża nas zaskoczyła, ale bardzo pozytywnie, bo mamy już dwójkę dzieci, staraliśmy się o trzecie, ale niestety były tylko dwie ciąże biochemiczne 😞 po nich stwierdziliśmy, że chyba dwójka nam pisana i zaczęliśmy stosować antykoncepcję. Później miałam wycinana endometrioze z blizny po cc i prawie 1,5 roku byłam na lekach na endometrioze (na mnie działały jak antykoncepcja). Odstawiłam je pod koniec kwietnia, podobno pierwszy cykl miał być bezowulacyjny, ale nie doczekałam się miesiączki i nie mam pojęcia jak teraz liczyć te ciążę 🤭

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 8 czerwca 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się nieśmiało witam. Niedawno wyszedł test pozytywny, aplikacja termin podaje na 13 lutego. Jestem po dwóch stratach na etapie 8-10tc., Więc nie wiem jak długo tym razem się uda, ale teraz mam już od razu włączona heparynę, oby pomogła.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Bardo i eRkow :)
    Bardo mamy trochę wspólnego, bo ja też jestem właśnie w trzeciej ciąży i też z zaskoczenia.
    ERkow mam nadzieję, że tym razem będzie to spokojne 9 miesięcy ciąży. Chociaż jak dobrze liczyć, to już tylko 8;)

    Pyrolka do poniedziałku szybko zleci zobaczysz 🍀❤️
    Teraz się zastanawiam czy moja wizyta 28 czerwca to nie za późno trochę... Ostatnio byłam w 7 tygodniu. W pierwszej ciąży byłam o wiele za wcześnie i drugą wizytę miałam właśnie w 8 tygodniu. Rożne myśli chodzą po głowie i trochę stresu jest.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia.Czarna Ty masz wizytę 28.06 a ja właśnie zastanawiałam się czy ten poniedziałek to nie za wcześnie, ale w ostateczności przynajmniej dowiem się czy jest pęcherzyk i czy jest dobrze umiejscowiony. Objawy na szczęście mam, to mnie trochę uspokaja. Pobolewa mnie podbrzusze i piersi są większe i bolą.

    Pyrolka, czyli mamy razem wizytę w poniedziałek. Trzymam kciuki za same dobre wieści. I właśnie wczoraj odkryłam to forum, o który piszesz i tam rzeczywiście już mocno rozkręcone jest 🙂

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za poniedziałkowe wizyty 🤞🍀 Muszę zerknąć na to drugie forum, nawet chyba kiedyś zakładałam tam konto ;)

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam może są jeszcze jakieś dziewczyny z terminem na luty?

    Dziewczyny dajcie znać jak po dzisiejszych wizytach.
    Ja dzisiaj jestem zmartwiona, bo od dwóch dni mam wysypkę na kolanach, dzisiaj zauważyłam, że przeniosła się też na łokieć i swędzi. Na początku antybiotyk, teraz wysypka. Odchodzę od zmysłów...

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Byłam wczoraj u lekarza na usg i wygląda na to, że wszystko jest ok :) cieszę się tak na 90% bo słyszałam, że w pierwszych 3 miesiącach ciąża jest niepewna i dużo może się wydarzyć? Kolejna wizyta za miesiąc.

    eRKow. lubi tę wiadomość

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W których tygodniach byłyście na 1 wizycie? Ja jeszcze czekam. Ale jestem po konsultacji immunologicznej i dodatkowo wdrożony encorton. Także od początku mam spore obstawienie lekami...

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży byłam jakoś 5+4,to było za wcześnie. Było tylko ciałko żółte. W drugiej w 7+2 i już był dzidziuś z bijącym serduszkiem, teraz będę dopiero w 8+2. Trochę późno, ale będę jeździć do lekarza aż 70 km, bo chcę tego który prowadził moją ostatnią ciążę, a w międzyczasie się przeprowadziłam. Widzę, że większość wybiera się jakoś w skończonym 6 tygodniu. A Ty eRKow kiedy się wybierasz?

    Pyrolka cieszę się, że wszystko w porządku :)

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że względu na wyjazd służbowy dopiero będę mogła iść 26 czerwca na wizytę. To będzie 7+4, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i wytrzymam do tego czasu.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Rybkaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim i oczywiscie gratulacje :D
    Spodziewam się właśnie 3 dziecka, na pokladzie 5 latek i 3 latka :) Termin wychodzi mi na 22.02 :) Za 3 tygodnie pójdziemy na pierwsze usg i oby posłuchać serduszka <3

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rybkaa :)
    Ja też jestem właśnie w 3 ciąży a na stanie mam 3,5 i 1,5 rocznika. Trochę martwię się jak chłopcy zareagują na rodzeństwo bo po drugim porodzie starszy synek cięzko przeżył pojawienie się brata. Jak było u Ciebie? Życzę spokojnej ciąży :)

    ERkow myślę, że 7+4 to dobry czas na wizytę. Wszystko już powinno być ładnie widać ,łączbie z serduszkiem.

  • Olinka1329 Przyjaciółka
    Postów: 79 49

    Wysłany: 20 czerwca 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jeżeli pozwolicie, to ja też się przyłączę. Pierwszy test zrobiłam tydzień temu w środę i do wczoraj wieczorem żyłam w ciągłym stresie, bo to moja 3 ciąża w tym roku... Obie poprzednie zakończyły się w 5 tygodniu przy becie 25 i 50...
    wynik z wczoraj to 830, więc trochę odetchnęłam i nawet trochę spałam w nocy, ale idę dzisiaj do lekarza sprawdzić, czy to nie jest ciaża pozamaciczna (jeżeli coś będzie widać) i zapytać o suplementację progesteronu, bo przy pierwszym badaniu wyszedł bardzo niski (13.7)
    Nie chcę się jeszcze cieszyć, ale pomału oswajam się z myślą, że może być dobrze.

    Rybkaa lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ