X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 22 lipca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze tydzień... 29 lipca idę. Ale już tyle czekam to jakoś doczekam 😁

    Bożenka lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • kaniczynka Przyjaciółka
    Postów: 89 134

    Wysłany: 22 lipca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że jak już się znajdzie w ciążę to zmieniają się tylko etapy czym się serwisujemy 😂. Bo jak już wszystkie będziemy po prenatalnych to zacznie się czekanie na ruchy odczuwalne dzidziusia..... i jak tu się nie stresować jak w moim przypadku ponad 8 lat czekałam na to co się teraz dzieje ( no może nie na mdłości, wymioty i migreny znikąd)

    Mama_po_przejściach, Camilla13, annkaa, Scintilla, Bożenka, Dariah lubią tę wiadomość

    lat 36,
    27 dpt jest 💗
    nqgrx2i.png
  • kaniczynka Przyjaciółka
    Postów: 89 134

    Wysłany: 22 lipca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze prenatalne, zawsze jak o którejś z Was czytam ze się wybieracie do lekarza to później bardzo często stronę odswiezam żeby tylko sprawdzić jak przebiegła i jakie wieści są

    . Raga ., Dafka, zulka, gusiaa, Bożenka, annkaa lubią tę wiadomość

    lat 36,
    27 dpt jest 💗
    nqgrx2i.png
  • annkaa Ekspertka
    Postów: 146 175

    Wysłany: 22 lipca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właściwie też po prenatalnych. Co prawda krew do PAPPy pobrały mi panie i będzie do wglądu u lekarza przy tych następnych badaniach koło 20 tygodnia - mają dzwonić, gdyby wyniki wyszły jakieś nieteges.

    Serducho puka na 168 uderzeń na minutę.
    CRL około 57 mm
    Lekarz sprawdził też przezierność karku i obecność kości nosowej i przepływ krwi.
    Wygląda to w miarę przyzwoicie, wyszło mu na 12 tyg. i 2 dni...
    I wychodzi, że to będzie dziewczynka. Na 80 % jak stwierdził... Czyli tak, jak podejrzewałam...

    Dafka, Scintilla, ppieguskaa, Wachciowa, Edith, Mama_po_przejściach, zulka, gusiaa, Camilla13, Shas91, pszczola2000, Bożenka, Dariah lubią tę wiadomość

    f2wldf9h0x3z4xg8.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 22 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej.
    Ja wlasnie zbieram sie i jade na prenatalne a zarazem na moje pierwsze usg w tej ciazy :D
    Ale mam stres , mowie Wam . Trzymajcie kciuki
    Czekamy <3

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 22 lipca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annkaa wrote:
    Ja właściwie też po prenatalnych. Co prawda krew do PAPPy pobrały mi panie i będzie do wglądu u lekarza przy tych następnych badaniach koło 20 tygodnia - mają dzwonić, gdyby wyniki wyszły jakieś nieteges.

    Serducho puka na 168 uderzeń na minutę.
    CRL około 57 mm
    Lekarz sprawdził też przezierność karku i obecność kości nosowej i przepływ krwi.
    Wygląda to w miarę przyzwoicie, wyszło mu na 12 tyg. i 2 dni...
    I wychodzi, że to będzie dziewczynka. Na 80 % jak stwierdził... Czyli tak, jak podejrzewałam...

    Super ☺❤❤💜💙💚

    annkaa lubi tę wiadomość

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • Scintilla Autorytet
    Postów: 1073 2207

    Wysłany: 22 lipca 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dafka, annkaa, gratuluję udanych wizyt ♥️.
    Zakręcona mam nadzieję, że zamkniesz dzień dobrych wieści pozytywnymi informacjami 🍀

    My też po wizycie - rośniemy 🤸‍♀️, 3cm - serduszko puka - nie mogłam dostać piękniejszego prezentu dzień przed urodzinami ☺️

    Dafka, annkaa, ppieguskaa, Wachciowa, Edith, Mama_po_przejściach, zulka, Camilla13, Shas91, zuzi_c, Dariah lubią tę wiadomość

    mhsvi09kzjtuku9r.png
    18.02.2020 Narodziny Bartusia 👨‍👩‍👧‍👦
    10.06.2015 Narodziny Emilki 💝
    05.05.2014 [*] pamiętamy...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem . :D

    A wiec , mamy ciaze pojedyncza :)
    5.2 cm super maluszka ale uparciuch po Mamusi chyba hahaha . Takto fikala/fikal a nagle ciach i spi i nie ma zmiluj . Musialam sie naskakac , na produkowac zeby maluch sie ruszyl :p
    Ogolnie wszystko z usg w porzadku , pobralu mi krew na testy pappa . Maja dzwonic w razie zlego wczesniej a takto listownie wyniki beda za 2 tyg

    Zrabali troche mi usg zdjecie bo wyrostka plciowego nie widac ale nic nie wystaje wiec na plus . A noz bedzie dziewczynka hehe . :D no nic . Nastepne usg mam 18.09 chyba ze wczesniej bede w Polsce na weekend to skocze szybciorem na usg do mojej ginekolog.
    Przeziernosc 2.1 wiec dobra ale ile serduszko bije nie mam pojecia bo nie napisali mi ale napewno meeeeega szybko hehe i jak zobaczylismy z mezem malenstwo to odrazu oboje " ej patrz wyglada jak Oskar " 😂😂😂😂😂😂 nasz synek .

    Edith, Dafka, Scintilla, Mama_po_przejściach, zulka, gusiaa, Camilla13, Shas91, Wachciowa, . Raga ., Bożenka, zuzi_c, Dariah, annkaa lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i mamy tp na 5.02 a nie na 7.02 jak sobie liczylam . Wiec mialam owulacje w ok 28/29 dc . :)
    Czyli tp mam na dzien moich imienin .

    Dafka, Scintilla, gusiaa, Camilla13, Wachciowa, . Raga ., Bożenka, Dariah, annkaa lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • gusiaa Autorytet
    Postów: 1605 1563

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka super wiadomości 🤩🥰🥰

    ZakręconaOna u was też wspaniale..

    Ciekawe jaka płeć przewazy u nas na grupie ;)

    annkaa lubi tę wiadomość

    Kornelka 💕 09.02.2015r. /2680g. 54cm

    tb73krhmu0f7yc26.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 23 lipca 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bosko ! 💚💛💜💗

    A dziewczyny, które już miały prenatalne to powiedzcie robił Wam lekarz to usg dopochwowo czy przez brzuch? Bo nie potrafię sobie przypomnieć od którego tygodnia lekarz mnie badał przez brzuch w poprzedniej ciąży 😉☺

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raga, u mnie było przez brzuch.

    . Raga . lubi tę wiadomość

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie miałam Jeszcze prenatalnych ale już byłam badana przez brzuch na ostatniej wizycie (11 tydzień)

  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Ania bosko ! 💚💛💜💗

    A dziewczyny, które już miały prenatalne to powiedzcie robił Wam lekarz to usg dopochwowo czy przez brzuch? Bo nie potrafię sobie przypomnieć od którego tygodnia lekarz mnie badał przez brzuch w poprzedniej ciąży 😉☺
    Ja ii tak ii tak :p

    4018d16ae9.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna <3 ale super!

    To która kolejna ma prenatalne?
    Ja czwartek o 18:00 :)

    Foto_Anna, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po prenatalnych 😊😊😊
    I tak usg było już przez brzuch.

    Wyniki pappy bardzo dobre.
    Obraz USG komory serca w porządku, kość nosowa, nóżki, ręce wszystko na swoim miejscu. 💗

    Kamień z serca. Płakałam z radości po wyjściu 😊☺
    Płeć niejednoznaczna więc nic nie chce prorokować ☺

    Dafka, Foto_Anna, zulka, ppieguskaa, Edith, Monash, Scintilla, Wachciowa, Camilla13, Mama_po_przejściach, Dariah, Fruzia85, Shas91 lubią tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • Dafka Ekspertka
    Postów: 169 352

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raga! Super☺❤💚💜💙
    Wspaniale uczucie😊
    Oby same dobre wiadomości przed nami☺

    . Raga . lubi tę wiadomość

    16ud3e3kk2d2d97e.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    ZakręconaOna <3 ale super!

    To która kolejna ma prenatalne?
    Ja czwartek o 18:00 :)


    Ja też mam w czwartek 25.07 o 16:40. :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • tylda87 Ekspertka
    Postów: 157 51

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja. termin na 19.02 to moja druga ciaza ale juz sa problemy mam zbyt wysokie tsh i dzis endo przepisal mi letrox 50 martwie sie czy ktoras z Was miala podobne problemy?

  • Edith Autorytet
    Postów: 352 523

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! Nic się martw. Ja brałam Euthyrox przez całą poprzednią ciążę, w tej też biorę, bo mam niedoczynność tarczycy, jak monitoruje Cię endokrynolog to wszystko będzie dobrze 😊

    Camilla13 lubi tę wiadomość

    aZzmp1.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ