Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy już czasem nie ma takiego wątku ale w każdym bądź razie nie mogę go znaleźć :)
    Zakładam więc w wielką dozą nieśmiałości wątek lutówek 2016 :)
    Mój termin wg OM to 12 luty.
    Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać tutaj aż do końca :)
    Zapraszam dziewczyny, śmiało :D


    Lista lutóweczek znajduje się na 3 stronie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 17:48

    monika_89, nick nieaktualny, tysiaa93, Lara 82, nick nieaktualny, nick nieaktualny, olenka_30, ilonia1984, Nynusia, agania, bella84, Morroind, natasha7870, przedszkolanka:), asia888, nick nieaktualny, nick nieaktualny, jonka91, zosiaaa, tulipanna, moodliszka, nick nieaktualny, aisa, Fleur-de-lis, Bianka*, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MiSia :), Deliliah, Madlene84, siasiula13, Limerikowo, Gosha, Skierka, kmb, nick nieaktualny, Doti87, e-ness, pati87, Cynamonowa, Anabel, ilka85, gosiunia, anie93lica, A.W., domiii, szara myszka, mallinka, lelewela, Bree, Madzior210, nick nieaktualny, Joanna_88 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey gratulacje raz jeszcze <3

    Monkey, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję :)
    Mimo wszystko cały czas proszę o kciukasy bo cała się trzęsę ze strachu... :)

    Ugłaskaj brzuchola od Monkejowej ciotki <3

    monika_89, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey jesteś miszczem Mym ❤️

    Monkey, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuka trzymom

    Monkey, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matyldo trzymaj i nie puszczaj :D
    Zając będzie w siódmym niebie :D

    nick nieaktualny, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki nikt nie dołączy będę z Tobą

    Monkey, tysiaa93, Bree lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo miałam udział w tej ciąży

    Monkey, tysiaa93, kierzynka, gosiunia, Bree lubią tę wiadomość

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spamerki :D

    Monkey, tysiaa93, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Spokojnych ciąż i szczęśliwego oczekiwania życzy majówka 2015 :)

    Monkey, nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey, a ja Ci dałam na majowkach @, bo nie dałaś znać...kiedy testowałam? To wpisze żabę?

    Monkey, gosiunia lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję!!!:)i życzę spokojnych 8 miesięcy ;) Październikowa 2015 :)

    Monkey lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Summerka ja testowałam 1 maja i niestety przyszła @.
    To już jest następny cykl ale jak widać zdążyłam jeszcze w maju :D
    Miło, że mnie zapamiętałaś <3

    monika_89, Summerka, tysiaa93, kierzynka, gosiunia, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, dałam Ci żabę juz pierwszego maja, a co tam - niech bedzie szczęśliwy;) i juz mamy 24 żabki!!! ;)

    Monkey, monika_89 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka super :)
    Widzę, że i Tobie się udało!
    Serdecznie gratuluję!!! :)

    nick nieaktualny, Bree, Summerka lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje i wszystkiego dobrego ! :)

    Monkey lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla was kochane :* Spokojnych bezproblemowych ciaz :)

    Monkey, Palvin, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ! :*
    Duzo zdrowka i spokojnych nudnych ciaz :)
    Lutówka 2015 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Spokojnych i bezproblemowych ciaz!

    Sierpniowka 2015

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo juz lutówki :) Na pewno niedlugo sporo sie was tu nazbiera.
    Gratulacje i zycze zdrowych szczesliwych i spokojnych ciaz :)

    I drobna rada : Nie robcie bet :D Zaoszczedzicie sporo niepotrzebnego stresu

    Grudniówka 2015

    monika_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ