Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 1 września 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi:( następnym razem na pewno sie uda

    Iwa a próbowałaś masować np gazikiem kącik prawego oka? Moze kanalik jest przytkany

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 września 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi :( Z dwojga złego lepiej, ze organizm się sam oczyści niż gdy byłaby cp. Zanim urodziłam Gabrysię, poroniłam w 10 tygodniu także potrafię sobie wyobrazić co czujesz. Najwazniejsze, że masz Igusia, który daje ci mnóstwo szczęścia, duzo siły dla ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 17:05

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 września 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed Igorem przeżyłam 3 straty i naprawdę ciężko to przetrwalam ale teraz jest inaczej. Jest mi przykro ale przecież mam Synka. Teraz to Igor mnie trzyma w kupie i nie pozwala się rozkleic. Jak już się ma dziecko to inaczej się podchodzi do pewnych spraw.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi :(

    Eh ja padam, młoda od 2 dni nerwowa cały czas jojczy/wścieka się/ krzyczy.... dzisiaj ma już trzecią 2 godzinną drzemkę. Od 3 miesięcy w dzień mi nie spała...
    Jeszcze mnie jakiś ból głowy dopadł, dobrze że @ mi się kończy bo jeszcze w jakąś anemię wpadnę. Po porodzie to masakra jakaś, krwotok normalnie. Boleć nie boli, ale 1 paczka podpasek na dzień schodzi..

    Tuli Jagódka zdolniacha!

    Myszko pisz co u Ciebie :)

    Brusia dobrze że jesteś. Oby Jaś czuł się już lepiej jutro. Powodzenia mam nadzieję że trafisz na dobrego pediatrę. Dał w kość teściowej?

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi-tuli Cie Tulipanna.. :-(

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Iwa2016 Autorytet
    Postów: 552 243

    Wysłany: 1 września 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana, w lewym oczku był kanalik zatkany ale to było na początku, masowałam i przeszło. Z prawym n8c się n8e działo.

    Lexi, przykro mi :(

    82do3e5eecjvddbc.png
    ex2bdf9hvxxmhn57.png
    iv09vcqgnaew80lf.png[/u
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 1 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi bardzo mi przykro :-( piszę i kasuje bo każde słowo wydaje mi się teraz nie na miejscu...wszystko się ułoży tak jak piszesz masz Igorka i to najważniejsze teraz <3

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 1 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi - trzymaj się kochana!! :*

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 1 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi trzymaj się tam poprostu.

    my wyjazdowo w Szczawnicy. 6 g jazdy dwa razy się zatrzymaliśmy w krótkich odstępach czasu, dwa razy płakał a tak całą drogę sam się bawił i kima :-) żeby nie zapeszyć. Tfu. Super jest. :-)


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 1 września 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi przykro mi,, dobrze że nie cp, ja pierwszą ciążę miałam tak samo.

    Kri w szczawnicy polecam Ci http://jakubowka.vernet.pl/kontakt/ mają tam zajebi*** placki ziemniaczane zwlaszcza z oscypkiem, ale inne też. Moje rodzinne strony.

    ulubionym momentem jedzenia posiłku stałego mojego jest uwaga popijanie wody z doidy cup, na nic innego tak ochoczo nie reaguje i ładnie mu idzie picie z niego.
    I o wiele bardziej wchodzą mu warzywa niż owoce,ewidentnie lubi kalafiora.

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 1 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nosz kurde nie weim co sie stało ze mi tyle razy dodało tego posta spróbuje pokasować

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 1 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi bądź silna ♡

    A mnie chorobsko dopadło.. oby tylko maly nie załapał odemnie :-( nie wiem co to za cholerstwo, ale tak mnie chwycilo nagle, ze mroczki przed oczami i ból pleców jak poród na prawdę.. Luby posmarowal mascia i rozmasowal i padlam jak dziecko.. wstaje i gorączka oczywiście, ból każdego skrawka ciała, to chyba jakaś grypa :/ wczoraj bylismy na szczepieniu, pewnie tam coś załapałam. Oby Tymonka ominęło.

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila na takie grypowe polecam anapram-tyle że to na receptę ale nie dość że przeciwzapalnie to jeszcze łagodzi bóle mięśni. Mnie to ostatnio przy grypie lekarka dała i wróciłam do żywych. Zdrówka Kochana.

    Igor dziś dostał pierwszy raz pałeczkę kukurydzianą. Najpierw patrzył na mnie jakbym mu conajmniej truciznę chciała dać, później spróbował. Poprzyklejało mu się do dziąsełek i patrzył na mnie z takim wyrzutem :) Później przełamał na dwie części i ściskał z całych sił. Do buzi nic więcej nie trafiło :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 10:34

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 1 września 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super zdjęcia, elegancka rodzina :)

    Lexi150 lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 1 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:

    Dla Tysi i Brusi moje zdjęcia z chrzcin:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/ad1ece5cf0b4fd6d
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/e13e1c7b4ae6c216
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/a313dd42659d2db0

    Niby nie dla mnie ale też sobie pooglądałam ;-) ślicznie wyglądaliście ;-)

    Lexi150 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 1 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi tak mi przykro :( trzymam bardzo mocno kciuki żeby wam się udało !

    Dzisiaj Kubie dałam kaszę gryczaną z cielęciną, masłem i marchewka. Nie szło mu ale chyba dlatego że nie zblebdiwalo mi się dobrze i były grudki kaszy .. dzisiejsza porcję sama zjadłam a jutro przetre mu przez sitko :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 1 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Lexi przykro mi bardzo :( z Igusiem sie udało to i drugi raz sie uda!

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 1 września 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Lexi :(

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 2 września 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa zabawa - podnoszenie maty, cis czuje że jeszcze chwila i sie połamie, urwała wczoraj motyla, popruł sie dół ehhh tandeta :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 20:23

    d84, tulipanna, tysiaa93, nick nieaktualny, Tusiaa, L, dana222 lubią tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 2 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pierwszy raz byłyśmy na huśtawce ja plus ona na kolanach tak było fajnie, że sie śmiała w głos, pozniej obok chłopczyk huśtał huśtawkę i sie przewracał to tez był ubaw, zjechała na moich rękach ze zjeżdżalni to samo, chyba cześciej bedziemy tam zaglądać :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
‹‹ 1968 1969 1970 1971 1972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ