Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na chwile i dupy nie urywa 25-30zl za spodnie dresowe...szczególnie, ze niewiadomo co to przyjdzie no i wywaliło mnie ze strony moze to i dobrze bo po co mi kolejna rzecz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 20:09

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 września 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się przez was uzaleznilam od aliexpress. Jeszcze nic nie zamowilam a mam milion zakładek w ulubionych :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 28 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na wyprzedaży w hm bez kolejki;-) ja ciuchów nie kupuje mam za dużo chyba że są buty to się skuszę. Potrzebny mi był kombinezon i mam :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2016, 20:09

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia (słownik mi zmienia na Rysia :P ) oczekiwanie na paczuszki to dopiero miły czas, dzis przyszło awizo na 4rzeczy, ale nie było kiedy isc...

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo Brusia tyle mamy rzeczy ze nie wiem kiedy to założy, a lato sie skończyło a my miliony sukienek w szafie założonych raz albo dwa...jeszcze co najwyżej bym chciała jakies grubsze spodnie na zimę, ale to musze dotknąć i sprawdzić materiał :P buty zamówiłam na Ali zobaczymy co przyjdzie :P

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te takie skarpeteczki z podeszwą kupiłam w rossmanie jakas promka była po 13,50 chyba wyszło nie wiem czy to tanio czy drogo, ale nie widziałam nigdzie indziej takich, a bynajmniej mocniej sie trzymają

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 28 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam hm body dwie pary i taki zestaw dwóch rampersow rozm 92 czyli ich 98 będzie na lato bo w obecnym rozmiarze i ciut większe to mam pełno.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 28 września 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia dodaj sobie do listy życzeń to zakładek nie będziesz musiał mieć pootwieranych :)

    No to co to za wyprzedaż ja się pytam? Ja poluję na śpiworek, bo fajny mi się akurat spodobał w Smyku.

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy śpiworek ze smyka leży w szafie ;) teraz widziałam w innym sklepie rozpinany na przyjdzie bo moj jest po boku i jej nie potrafię zapiać

    Brusia to Ty juz na 98 wybiegasz kurde 4letbia córka brata nosi 104 ;)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 28 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ali kupiłam rzeczy za ok 70zł ale same takie duperele co za mną chodziły a na allegro kosztowaly po 30zl a tu po 2 dolary jak np: chochla do zupy udająca potwora z loch nes :P kosmetyczka do bagażu podręcznego, uchwyt na myjkę, czyścik do warzyw, bidok skip hop i jeszcze czapkę dla małego i taki plecaczek jak w linku niżej jak już będzie chodził to idealne na lotnsko czy gdzieś gdzie duzo ludzi jest - widziałam teraz na lotnisku dziewczynke w czyms takim i rezultat w tłumie zdawało, oni byli z UK i myślałam że to tamtejszy bajer a tu proszę na ali za grosze, nietoperka wziełam

    https://pl.aliexpress.com/item/Sanwood-Ladybug-Baby-Kid-Toddler-Keeper-Walking-Safety-Harness-Backpack-Leash-Strap-Bag-76XU/32607800839.html?spm=2114.13010608.0.0.h70MTd

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 28 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D84 daj jescze linka do bidonu... Bo wpisuję skip hop i niema.

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 28 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to by było na tyle z wyprzedaży na Smyku. Sklep im się zawalił. Ale siara :)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 28 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia no 80 już nie wchodzi. 86 są akurat a body to mamy 9/12 miesięcy. A te 92 z hm są duże one to tak 98 już na moje oko mają więc będzie ok. Kombinezon mam 86 i tak jest ok. Bo 92 w sklepie mierzył i nie za dobrze wyglądał ten że smyka.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 28 września 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My córci otworzyliśmy konto i tam wpłacamy co msc kase i podobnie jak Mamusia Synusia chcemy dac na 18stw urodziny moze zechce kupic sobie auto czy cokolwiek to bedzie miała :) tam tez wpłacamy wszystkie pieniądze ktore dostaje :)

    Mamusia_synusia lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 28 września 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę

    https://pl.aliexpress.com/item/Professional-Design-Cute-Non-toxic-Cartoon-Animal-Straw-Cup-Water-Bottle-Drinking-Clamshell-Cups-for-Babies/32655688432.html?spm=2114.13010608.0.0.mJFvzB

    są też inne rzeczy z tej serii

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym sklepie widze tez te śliniako-kaftany, moze kupie zapasowy

    Look what I found on AliExpress
    http://s.aliexpress.com/NZnQF7VN

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 29 września 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 29 września 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-)

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • adelka77 Autorytet
    Postów: 501 256

    Wysłany: 29 września 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam. I dzien mi się zaczął okropnie. Dziecko mi z łóżka spadło na głowę. A byłam obok. Matka roku.

    l22ntv73brtiddsy.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 29 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za złe niusy na dzień dobry? Adelka obserwuj małą i nie daj spać 3 h. Tak tu sobie dziewczyny radziły po upadkach. :(

    atdc6iyei0o27of5.png
‹‹ 2059 2060 2061 2062 2063 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ