Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po testach pappa i to ze poznaje się płeć to bzdura. Tak jak Pianistka napisała przy okazji wykonywania usg genetycznego lekarz jak widzi moze podać płeć, ale to przy okazji. Natomiast samo badanie pappa totalnie tego nie stwierdza.

    Pianistka lubi tę wiadomość

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane w kolejny upalny dzień.

    2nn39n73afmglss2.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Ja się Biedroneczko dowiedziałam płci na teście podwójnym. Tobie też życzę aby małe się nie wstydziło i jak będzie odpowiedniej wielkości to się dowiesz. Choć dla mnie zaskoczeniem to nie było - jakoś przeczuwałam.

    atdc6iyei0o27of5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale upał :(
    Takie mam pytanko, kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Ja na razie się rozglądam ale w końcu trzeba będzie kupić łóżeczko i wózek, nie mówiąc o ubrankach i innych pierdołach ;)

  • Jul_ka90 Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-) dzisiaj wizyta! I dobrze, bo już stęskniłam się za naszym Robaczkiem :-)
    Co do wyprawki, to czekam aż poznamy płeć więc myślę, że we wrześniu może :-) chociaż już nie wytrzymałam i kupiłam parę ciuszków unisex :-)

    f2w3yx8d7ot44fz8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie chcę znać płci :) wszystko mi jedno byle zdrowe było :)

  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jul_ka90 powodzenia na dzisiejszej wizycie. Daj znać po "podglądaniu".
    Ktoś jeszcze dziś wizytuje, Dziewczynki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 10:19

    2nn39n73afmglss2.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Trzymam kciuki za dzisiejsze podglądania! :) Ja niecierpliwie czekam na swoje. Jeszcze tylko 9 dni...
    Dziś plamienia ciąg dalszy ale skoro wiem, że nic się nie dzieje jestem spokojniejsza. Leżakowanie mnie męczy tym bardziej w taką pogodę.

    Jak tak Was czytam to aż zazdroszczę, że myślicie już o wózkach, wyprawkach, porodach... Jedyne o czym ja myślę to przetrwać do momentu kiedy będę czuła ruchy maluszka. Może wtedy trochę odetchnę. Na razie mam jakąś blokadę...

    Miłego dnia wszystkim!

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi pij dużo wody i weź magnez, odpoczywaj. W taką pogodę nie ma co latać

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marissith robię tak od początku ciąży ale jak widać nie uchroniło mnie to od niespodzianek. Lekarz podejrzewa, że to od leków przeciwzakrzepowych (biorę acard i clexane).

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już kazał odstawić acard ale clexane mam brać nadal. Niestety tak może być przy tych lekach :( a bierzesz jeszcze luteinę?

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ma być odwrotnie. Z tego co lekarka mówiła to ok 14-16 tyg będziemy odstawiać clexane a acard chyba do końca ciąży. Mówi, że w zasadzie to acard jest najważniejszy a clexane to tylko dodatek. Ale czy tak jest faktycznie? Luteine mam brać do 14.08 i też odstawiam.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja luteinę od jutra odstawiam powoli przez 6 dni. Mam zmniejszać dawkę bo teraz biorę 2x1 100, później mam przechodzić na 50 aż do odstawienia. Nie wiem do końca jak to jest z tym acardem i clexane, ważne, że działa ;)

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi mówiła że nie trzeba stopniowo odstawiać :) Widzę, że co lekarz to inna opinia ;) Mam taką samą dawkę jak Ty. Ostatnie 3-4 dni mogę brać po jednej tabletce ale mogę też od razu odstawić. No ale tak jak mówisz: ważne, że działa. A miałaś jakieś wskazania do clexane, czy tak zapobiegawczo?

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin przypuszcza, że mogę mieć problemy autoimmunologiczne, mam dużo nietolerancji pokarmowych i skórnych. Ale nie kazał mi robić badań na zespół antyfosfolipidowy, bo uważa, że inny wynik wychodzi w ciąży a inny bez ciąży. Ja tak do końca nie znam się na tym... A Ty badałaś ANA?

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz po łyżeczkowaniu w grudniu zrobiłam p/c antykardiolipinowe i glikoproteinie (czy jakoś tak). Te pierwsze wyszły słabo dodatnie. Po 12 tyg powtórzyłam wyniki i już było ok. Ale wskazuje to na to, że w ciąży te przeciwciała się podwyższają. Dlatego clexane.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam po wizytach? Czekamy na wiadomości.

    2nn39n73afmglss2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednomarzenie, wiesz, że mamy teraz nowe prywatne forum? Możesz się do nas zgłosić, jeśli chcesz dołączyć :)

    Ja w 13 tc nie poznałam płci, lekarz w ogóle nie chciał się za to brać :) Powiedział, że na następnej wizycie i już! Może i dobrze, przynajmniej będzie pewna, a nie "prawdopodobna"

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    Jednomarzenie, wiesz, że mamy teraz nowe prywatne forum? Możesz się do nas zgłosić, jeśli chcesz dołączyć :)

    Ja w 13 tc nie poznałam płci, lekarz w ogóle nie chciał się za to brać :) Powiedział, że na następnej wizycie i już! Może i dobrze, przynajmniej będzie pewna, a nie "prawdopodobna"

    No chciałabym, ale jak to zrobić?

    2nn39n73afmglss2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz na priv do monkey albo Pianistki, one Cię dodadzą :)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

‹‹ 620 621 622 623 624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ