Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehhe :P Tysiaa (foczka) ;D a wiesz co jest najlepsze, że nie czuje potrzeby picia alkoholu :P w sumie jakoś przez ostatnich pare lat mało piłam :P Nawet jak były te upały jakoś nie marzyło mi się piwo ani wino :D

    ale mnie dzisiaj po 21 złapały mdłości. Odsmazyłam sobie naleśnika i posmarowałam dżemem jabłkowym i myślałam że wszystko zwróce. Siedziałam i głęboko oddychałam. Okropne to było :/

    Idę spać bo nie ma co robić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 21:58

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 09:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oglądam kombinezony dla dziecia ;)

  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak na wieczór na poprawę humoru dodam "ulubiony" dowcip mojego męża :D pewnie niektóre z Was znają :)
    Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
    - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
    Lekarz:
    - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
    - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
    - Leżysz pan koło nory i wyjesz!

    "na wilka" aktualne u nas dalej cały czas niestety ;)

    nick nieaktualny, tysiaa93, Tusiaa, madzia.rka lubią tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znałam tego, u nas też na wilka ;)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa no mi w te upały najbardziej brakowało zimnego piwka :D mdłości? łeee, współczuję :D

    Zosia znam ten dowcip i za każdym razem mnie tak samo śmieszy :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia firma comexim. Teraz się zastanawiam który wybrać z nowej dostawy :)


    http://static.pokazywarka.pl/i/6028122/435164/image.jpg

    http://static.pokazywarka.pl/i/6028122/641902/image.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 22:14

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja go nie znałam Ale jak przeczytałam to się nieźle uśmiałam :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    ja oglądam kombinezony dla dziecia ;)

    Upolowalas jakieś fajne i niedrogie kombinezony ? Ja w sumie dostanę to niby nie muszę się martwić :P

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    ja oglądam kombinezony dla dziecia ;)

    Mnie się ten podoba
    http://allegro.pl/kombinezon-spiworek-czapeczka-dobry-do-maxi-cosi-i5133982565.html

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa wrote:
    Upolowalas jakieś fajne i niedrogie kombinezony ? Ja w sumie dostanę to niby nie muszę się martwić :P
    chyba tak ;) na olx wypatrzyłam śliczny śpiworek a dziewczyny z lutówek 2015 doradzają jeszcze kombinezon z rozpinanymi obiema nogawkami, też znalazłam takiego ocieplanego misia na olx i też chyba kupię

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka ja bym chyba wybrała ten pierwszy bo balabym się ze ten drugi by mnie ściskam pod biustem :P ważne żeby był wygodny i chce nie wychodziły :D

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 09:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.coccodrillo.eu/p/przejsciowy,kombinezon,p-77672,v-138145 ten kombinezon oglądałam w sklepie i bardzo mi się spodobał (cena mniej :P ) ale znalazłam używany na olx i chyba kupię

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    http://pl.coccodrillo.eu/p/przejsciowy,kombinezon,p-77672,v-138145 ten kombinezon oglądałam w sklepie i bardzo mi się spodobał (cena mniej :P ) ale znalazłam używany na olx i chyba kupię
    Słodziachny...

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    http://pl.coccodrillo.eu/p/przejsciowy,kombinezon,p-77672,v-138145 ten kombinezon oglądałam w sklepie i bardzo mi się spodobał (cena mniej :P ) ale znalazłam używany na olx i chyba kupię

    Świetny :) ale rzeczywiście cena troche powala przeciez ile taki bobas w tym pochodzi? ;)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi, marissith fajne te kombinezony.

    Biedroneczka ten pierwszy stanik jest bardziej praktyczny, i też ładny :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie miałam żadnych dolegliwości to wczoraj miałam koszmarną migrenę. Przez parę godzin leżałam i płakałam. Brałyście paracetamol przy takich akcjach?(podobno w ciąży 1 tabl.można). Macie jakieś rady? Bo jedzenie, dużo wody, ani świeże powietrze nie pomagają :-( a coś czuję, że może dziś też mnie dopaść...


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Deliliah Ekspertka
    Postów: 138 71

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam migreny z aurą. Jak złapie, to trzyma czasem i 3 dni. Byłam u neurologa, powiedział, że skoro jestem w ciąży to nie mamy dużego pola do popisu, ale przepisał jakieś tableteczki. Niby na ulotce jest napisane, że nie stosować tylko w 3 trymestrze ciąży, ale i tak nie zamierzam ich brać ;/ Za to moja gin powiedziała, żebym przez 3 dni (czy boli głowa czy nie) zrobiła sobie kurację paracetamolem - 2x dziennie. I odpukać od zeszłego tygodnia mam względny spokój, tj. mogę normalnie funkcjonować.

    zi13gzu36f7h58u7.png
  • Deliliah Ekspertka
    Postów: 138 71

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, smaruje się jeszcze amolem- działa chwile i jak dobrze i mocno wmasuje to fajnie piecze, ale szybko potem zasypiam.

    zi13gzu36f7h58u7.png
‹‹ 679 680 681 682 683 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ