Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałabym
    POLECAM:
    http://www.imid.med.pl/images/do-pobrania/poradnik_zywienia_kobiety_w_ciazy.pdf

    Ja pobrałam to już na początku roku ;P, super wszystko opisane, taka lekturka dla nas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 13:52

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Dziewczyny, musicie być dobrej myśli :).
    Też myślę, że lepiej trzymać się lekarza do którego mamy zaufanie, i na którego możemy liczyć np dzwoniąc o 22:00 :P.
    Jeju leżę całe dnie w łóżku, jak ten leń śmierdzący :P
    Ja też :D W domu tylko nasrać, jedynie co to do zmywarki powkładałam, starłam kurze i zrobiłam pranie.. nawet nie chce mi się podłogi umyć ^^

    Ale zrobię to jutro po wizycie jeśli wszystko będzie ok :)
    Póki co traktuję się pobłażliwie :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    A nie wiesz z jakiego powodu taka dieta?
    No wlasnie nie mam pojecia chyba mowil ale ja nie moge sobie przypomniec

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen wrote:
    Dziewczyny, ma któraś z Was własną działalność gospodarczą? Może macie namiar na dobrą księgową, która pomogłaby mi ogarnąć urlop macierzyński jak najwyższy? Może być mailowo, więc niekoniecznie z Warszawy.

    Peggy najprawdopodobniej 1 listopada ma wejść nowa ustawa i będzie bardzo niekorzystny przelicznik. Żeby dostać najwyższy zasiłek musiałabym płacić przez 12 miesięcy najwyższe składki po 3,5 tys. zł. Także już się nie załapiesz na starych zasadach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 442,5 ;)

    zosiaaa, pati87 lubią tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję pięknego wzrostu bety :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss, Pianistka zazdroszczę leniuchowania ;)

    Ja w pracy, jem pieczarkową i niedobrze mi....

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna, na to się raczej szykowałam... Po prostu muszę zacząć od razu wyższe składki płacić żeby nie skończyć z 1200 na rękę. Na szczęście mam taką pracę, że będę sobie mogła szybko wrócić nawet na 1 dzień w tygodniu.

    Anesia, pięknie rośnie! Mojego wyniku jeszcze nie ma. Stresik jest za to, dobrze więc że to już ostatnia :)

    Ale mam głodomorrę, o ludzie. Jem co dwie godziny, bo inaczej mnie brzuch ściska z głodu, masakra :D

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaa wrote:
    Iriss, Pianistka zazdroszczę leniuchowania ;)

    Ja w pracy, jem pieczarkową i niedobrze mi....
    ooo, zjadłabym zupkę :) idę ogarnąć barszczyk biały :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh a ja nie wiem co bym teraz zjadła jako obiadek, może makaron sojowy kupie hmmm i spróbuję zrobić z warzywkami, no coś w końcu musimy tolerować :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam pyszne mielone, do tego ryż i sałata z rzodkiewką z sosem z oliwy, czosnku i cytryny. Pychaaa!

    Spadam do pracy a potem na spotkanie z przyjaciółkami na którym im sprzedam nowinę o ciąży - nie mogę się doczekać reakcji :D

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu ogarnęłam całe mieszkanie , Majcia śpi , tak więc mam 2 godzinki czasu dla siebie , troszkę przy niej poprałam , poprasowałam , zrobiłam obiad więc teraz kiedy śpi to mogę troszkę poleżeć , aaaa jest taka piękna pogoda że aż poszłam do ogródka i zerwałam troszkę truskawek , normalnie miałam mega ochotę na shake truskawkowy :) właśnie się nim zajadam , a co mi szkodzi , teraz jest sezon to trza korzystać :D

    49f45e632f1c524emed.jpg

    zosiaaa, MiSia :) lubią tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh tyle smakowitych rzeczy, ale przyjdzie pora że i ja będę jadła ze smakiem i bez rzyganka :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Beta 442,5 ;)

    Agnesia sliczna beta!!!
    ja ide jutro na bete

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zupka już gotowa :)
    Zaraz mąż wróci do domu i oglądamy wiedźmina :D
    Chciałabym już być po wizycie...
    Im bliżej tym gorzej się stresuję

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka bądź dobrej myśli :) my już od rana będziemy za ciebie trzymać kciuki ! Przede wszystkim za bijące serduszko i za pięknie rosnącą fasolkę <3

    MiSia :) lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam pierogi z serem i od razu mi lepiej <3
    Takiego mam lenia, że cały dzień nie siadłam nawet do komputera, masakra :P Łóżeczko okazało się wygodniejsze :P

    Witam nowe lutówki :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płace 100 za gin w tym mam konsultacje USG oraz skierowanie na badania i lekarstwa. Byłam w sklepie i kupiłam wszystkie możliwe żelki kwaśne ;)

    MiSia :) lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszeczka ale narobiłaś smaka tym zdjęciem ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znów głodna !! Boże, zwariuję
    No nic, uciekam do kuchni gotować spaghetti :D :D
    Do miłego :)

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ