X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 26 maja 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że cokolwiek pójdzie nie tak. A robiłaś betę?

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 26 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda94 wrote:
    Że cokolwiek pójdzie nie tak. A robiłaś betę?

    Bądźmy dobrej myśli! :) Jutro wybieram się na betę, jestem ciekawa czy poziom wzrasta. A Ty jakie masz zamiary? Tylko lekarz?
    Pracowałam w przychodni i przeważnie jak kobieta przychodziła z informacją o pozytywnym teście, ginekolodzy wysyłali na betę - dlatego wolę mieć juz to z głowy.

  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tylko lekarz, postanowiłam nie robić bety. Pozostaje tylko czekać ;)

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 26 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Dopiero ja miałam pozytywny test,a tu proszę - już Lutówki :D
    Spokojnych i nudnych ciąż. Oraz z doświadczenia, betę jak już musicie to zróbcie dwa razy. Drugą powtórzcie po trzech dniach. I jeśli wszystko będzie to więcej nie. Niepotrzebny stres. Oraz z lekarzem poczekajcie do 7/8 tygodnia. Bo wcześniej może nic nie być widoczne - jeszcze większy stres, a najczęściej niepotrzebny. (większość lekarzy i tak daje usłyszeć serce dopiero po 10 tc, bo wcześniej niezbyt bezpiecznie jest nagrzewać maluszka).
    Powodzenia Wam życzę!
    Grudniówka 2016 :)

    jestemhela, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Gatko Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 maja 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) nieśmiało dołączam do Waszego grona :) dziś zrobiłam test i jest tzw. cien cienia. Pod koniec lutego straciłam 8tyg ciążę i przeżyłam to strasznie .. ale jak widzę nie jestem tu sama po takich przejściach :) Dziś mój 26 dc a jutro biegnę na betę jeśli wyjdzie ok to w poniedziałek powtórka :) Moje objawy to takie chwilowe mdłości z nienacka oraz ... możecie sie śmiać ale czułam implantację 23.05 poczułam jakby mi ktoś szpilę wbił w macicę i wiercił jakieś 30 sekund..bardzo dziwne i nieznane mi uczucie chociaż juz 2 dzieciaków mam. dlatego dziś zrobiłam test i hip hip hurra jak na razie ;)

    jestemhela lubi tę wiadomość

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 26 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybieram się do lekarza nie wcześniej niż 6.06 ;-) Wcześniej i tak nie ma sensu bo nic jeszcze nie bedzie widać na usg.

    Sikacze mi ciemnieją z każdym dniem więc... beta musi rosnąć. I w tym przekonaniu będę żyć do poniedziałku, bo poniedziałek zrobię powtórkę bety i progesteronu (bo słabo wzrasta).

    jestemhela lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Gatko Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja, jeśli moja fasola sie potwierdzi pójdę do gina chyba szybciej ale tylko ze względu na to żeby dał mi duphaston. Teraz tez biorę 1x bo mam jeszcze po poprzedniej ciąży ale za jakieś 10 dni sie skończy więc pójdę.. a wy bierzecie jakieś leki? ja po owu zaczęłam brać właśnie duphaston i folika tak jak poprzednio co miałam zapisane profilaktycznie (nie było żadnych problemów).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko już Lutówki a dopiero co ja zakładałam wątek :)
    Kochane moje, spokojnej ciąży, szybkiego porodu, najwięcej szczęścia przez ten czas i oby jak najwięcej pozostało was do Lutego. :*
    W razie czego chętnie pomożemy ;)
    Szczęśliwa Grudniówka 2016 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2016, 21:59

    jestemhela, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gatko wrote:
    ja, jeśli moja fasola sie potwierdzi pójdę do gina chyba szybciej ale tylko ze względu na to żeby dał mi duphaston. Teraz tez biorę 1x bo mam jeszcze po poprzedniej ciąży ale za jakieś 10 dni sie skończy więc pójdę.. a wy bierzecie jakieś leki? ja po owu zaczęłam brać właśnie duphaston i folika tak jak poprzednio co miałam zapisane profilaktycznie (nie było żadnych problemów).

    A po co właściwie ten duphaston?

  • Gatko Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to taki "syntetyczny" progesteron, rownież na podtrzymanie z tego co wiem ale nie chciałabym się wymądrzać w temacie leków ;)
    zrobiłam też suwaka - na szczęście! a co, musi byc dobrze przecież w końcu :)

  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 26 maja 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam brać kwas foliowy, ciąża jest dla mnie zaskoczeniem , po poronieniu miałam fazę na dziecko, a jakiś czas temu stwierdziłam, że zmieniam pracę a dziecko może za rok... i gdy już zaczęłam szukać kota.... niespodzianka. Gatko trzymam kciuki! <3 Ja też jutro beta

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 27 maja 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Na razie jeszcze bardzo nieśmiało ale postanowiłam do Was dołączyć bo przecież w kupie raźniej ;). U mnie pozytywna beta dokładnie tydzień temu i od tego czasu jestem w ciężkim szoku ;). Jeśli o mnie chodzi to walka o dziecko trwała długo bo prawie cztery lata, udało się w końcu dzięki ivf. Boje się bardzo ale staram się myśleć pozytywnie. Wizyta u lekarza umówiona na 8 czerwiec i mam nadzieję, że wtedy już będę spokojniejsza. Życzę nam wszystkim spokojnych ośmiu miesięcy :D .

    magda94, jestemhela, Tygrysek, cinnamon cookie, zbikowa lubią tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja rowniez niesmialo chcialabym dolaczyc 25.05 2 dni przed terminem@ 2 grube kreski polecialam na bete i jest 433 dzis bede sprawdzac przyrost.Trzymajcie kciuki termin na 02.02.17r

    magda94, jestemhela lubią tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margo001 witaj wśród lutówek! Ja też mam wizytę 8-go czerwca, chociaż początkowo planowałam dłużej poczekać.
    Mam nadzieję, że wszystkim nam przyjdzie tulić swoje Dzieciątka w lutym :)

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 27 maja 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Czesc ja rowniez niesmialo chcialabym dolaczyc 25.05 2 dni przed terminem@ 2 grube kreski polecialam na bete i jest 433 dzis bede sprawdzac przyrost.Trzymajcie kciuki termin na 02.02.17r

    Coraz więcej nas- super :) Może sprawimy sobie taką listę, jak mają Styczniówki? Kto na kiedy termin, coby się nie pogubić :)

    Katarzyna.G, jestemhela, Tygrysek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infinity888 fajny miałaś prezent na dzień matki ;)

    Magda ja też planowałam później, no ale ciekawość górą :D

    infinity888 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infinity888 wrote:
    Czesc ja rowniez niesmialo chcialabym dolaczyc 25.05 2 dni przed terminem@ 2 grube kreski polecialam na bete i jest 433 dzis bede sprawdzac przyrost.Trzymajcie kciuki termin na 02.02.17r

    To chyba dla paru z nas dzisiaj wielki dzień! Trzymam kciuki za betę! Ja wynik będę miała o 17 :)

  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 27 maja 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda94 wrote:
    Coraz więcej nas- super :) Może sprawimy sobie taką listę, jak mają Styczniówki? Kto na kiedy termin, coby się nie pogubić :)

    Mogę zrobić na 1 stronie!

    Gatko lubi tę wiadomość

  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 27 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestemhela wrote:
    Mogę zrobić na 1 stronie!
    Super :) Ja mam na 1.02.

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • Gatko Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 27 maja 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hela jak tam samopoczucie w oczekiwaniu na wynik? u mnie mega stres...

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ