X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie pół mojego postu ucielo i zapewne przez wiele osób źle mnie zrozumialo. Nie jestem za tym żeby hamować rozwój naszych dzieci...broń Boże. Do kaloryfera jak Ktoś wyżej napisał owszem nie przywiazemy. Bardziej chodzi mi o mamy które,używają chodzikow lub własnych rąk żeby zachęcać dzieci do chodzenia gdy nie są na to gotowe. Fakt,ze nasze dzieci są już na tym etapie,ze pionizacja to dla nich chleb powszedni. Parę miesięcy temu byłoby aktualne.Chociaż jestem zdania ze im maluch dluzej raczkuje tym lepiej.Napisałam tego posta bardziej dla informacji. Jak ktoś chce to skorzysta z rad,jak nie to nie

    88c5skjothme8kjn.png
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu coś ucielo...

    88c5skjothme8kjn.png
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciąg dalszy...

    88c5skjothme8kjn.png
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie napisze tego co chce hahaha

    88c5skjothme8kjn.png
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a o lekarza tu konkretnie nie chodzi. Tez to było zaznaczone ale nie wiem czemu mi ucina posty
    . Mam przyjaciółkę fizjoterapeutke na bieżąco się szkolaca. Jej wierze. Zresztą pozyczam sobie od niej różne książki o rozwoju niemowlaków. Każdy wychowuje swoje dziecko jak chce. Jeżeli Kogoś urazil mój post to przepraszam. Nie o to mi chodziło

    88c5skjothme8kjn.png
  • zanna86 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nic nie pisze bo i tak do końca nie wyrażę tego co chce...ucina mnie tak i nie wiem czemu hmm...że są tu mojej myśli wyrwane z kontekstu...czyli można by twierdzić że stek bzdur

    88c5skjothme8kjn.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanna domyślam się co chciałaś przekazać i zgadzam się ;) mam takie samo podejście do tematu, po prostu w wieku 11 miesięcy uważam, ze już nie ma się co martwic tym, że dziecko zaczyna samo chodzić - bez żadnych wspomagaczy typu tfu tfu chodzik czy za ręce

    Ja szczepiłam Emilkę płatną na pneumo, pierwsza dawka w drugim miesiącu życia (6 tydz) i miała tylko dwie dawki a trzecią po roku dopiero dostanie (między 13 a 15 miesiącem z tego co pamiętam). Już po nowemu ma to szczepione bo podobno taki schemat już wtedy obowiązywał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 21:59

    zanna86 lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja też wybrałam płatną i pierwszą dawkę miałyśmy koło 4 miesiąca. Może to temu.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Zyziaa Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo, czy ktoś jeszcze tu zagląda? Chciałam zapytać o wasze pomysły na śniadania dla naszych prawie roczniaków? Mnie się już pokończyły i mam wrażenie że są monotonne. A i jeszcze chciałam zapytać co serwujecie na roczek waszych pociech? Pozdrawiam.

    uwo99n73hzywifeo.png
  • makalu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zyziaa mam ten sam problem Matylda ma 11 miesięcy a je nadal kaszkę Holle na wodzie z owocem czasami jajecznicę. Nadal jest karmiona piersią ale widzę że przesada z tą kaszką non stop. Bardziej kreatywnaj estem w kwestii obiadu ale śniadanie i kolacja ciągle taka sama. Czasami bułka z szynką z indyka bez szału jednym slowem

    makalu
  • Zyziaa Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję zazwyczaj kaszkę jaglaną z owocami, albo bułeczkę z serkiem. A jajecznicę to smażoną dajesz?

    uwo99n73hzywifeo.png
  • makalu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku robiłam na parze czyli szklana miska na garnku z gotujaca się woda ale zawsze miałam wrażenie ze cos się nie ścięło Teraz smażę na malej patelni teflonowej bez użycia tłuszczu po usmazeniu czasami wrzucam okruszek masla kupie twarozek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 13:35

    makalu
  • Zyziaa Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To muszę wypróbować. Teraz przymierzam się do racuszków z jabłkiem, bądź twarożkiem. Tylko nie wiem czy robić je na mm czy może na kefirku,bo gdzieś czytałam że też tak można.

    uwo99n73hzywifeo.png
  • makalu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepisy na placki masz na alaantkowe blw wypróbuj szczególnie te z kaszy mannej i banana bardzo polecam można zamienić banana na szpinak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 13:48

    makalu
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 2 lutego 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas na śniadania różne roznosci bo ja jem razem z małą, więc robię to na co ja mam ochotę :) Bardzo często jakieś nalesniki czy placki, czasem z mąki, czasem z jakiejś kaszy. W sumie rownie często jajka w różnej postaci - omlety np ze szpinakiem, jajko na twardo w polowkach, jajecznica z czymś tam. Robię tez kanapki z domową wedliną, serem żółtym czy z różnymi pastami np z ciecierzycy albo z jajek, czasem twarozek. No i najrzadziej jakaś owsianka, płatki albo kasza, żadne gotowce sama gotuje na wodzie z owocami przeróżnymi. I to są nasze dania na pierwsze i drugie śniadanie oraz kolację w sumie. Chociaż kolacje bywają takie bardziej "obiadowe" też np jakieś pieczone warzywa albo makaron z dodatkami. Generalnie ja lubię gotować i kombinowac, a to że jemy z cora to samo zmusza mnie do zdrowego gotowania :)

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • Moniaa_26 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 27 lutego 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ​​Sprzedam ręcznie robione łapacze snów, cena w zależności od wielkości. piękna dekoracja pokoju, polecam :)
    Zapraszam na moja stronę:
    https://www.facebook.com/pg/Deko_Monia-620999514914623/posts/?ref=page_internal

    fk8zlx.jpg

‹‹ 661 662 663 664 665
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ