Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic mi wypadnie 22t3d jeśli uda mi się zarejestrować na 08.01 właśnie rozmawiałam z mężem i jutro się zarejestruję

    Magic lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na biezaco bo nie mam odpornosci :) i jak glupia po kontakcie z dziecmi latam i myje rece :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie słyszałam o czymś takim
    Na szczęście nie za bardzo mam kontakt z dziećmi wiec może mi to nie grozi

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No gosia wiesz jak nie masz to super :) ja mam znajome z dziecmi ale zawsze zachowuje odpowiedni poziom higieny :) a masz odpornosc na nia?? :) bo jak nie to bedziemy razem przechodzic z naszymi dziecmi :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Madzia czy mam odpornsc bo pierwsze słyszę o tym badaniu i takiej chorobie w grudniu poproszę o skierowanie

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:21

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ale miałam smaka! zjadłam kiszoną kapustę, pyszna! ale zagryzłabym czymś jeszcze ale nie mam pomysłu czym. Chociaż taka pora, że już powinnam się kłaść do łóżka a nie wymyślać ;)
    a najbardziej to mi się chce big maca! :P

    paulinabrzeska lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Malink_a Przyjaciółka
    Postów: 72 92

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymyśliłam imię dla ewentualnego potomka płci meskiej
    Iwo :)
    Ciekawa jestem Waszej opinii :) bo moim koleżkom to ze "zbuntowanym Aniołem" sie od razu skojarzyło ;)

    nick nieaktualny, PIGULSKA, paulinabrzeska, Magic lubią tę wiadomość

    16udyx8d2hk0fycf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:21

  • Malink_a Przyjaciółka
    Postów: 72 92

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Jeśli Tobie sie podoba to czemu nie to w końcu Wasz wybór :) chociaz jest malo spotykane mi sie owszem podoba ale preferuje nasze polskie imiona :)

    Ja tez jak najbardziej preferuje piekne stare polskie imiona i miał być Franciszek, ale... Ostatnio w rodzinie sie pojawił i u przyjaciół wiec wolałbym żeby nikt nie powiedział ze kolejny Franek :)
    A poza tym szukam imienia, na ktorym i Holendrzy nie połamią sobie języka :) a tu jest Ivar wiec bardzo podobnie :)
    Mama mnie tez uświadomiła, ze święty Iwo jest patronem mojej rodzinnej parafii :)

    16udyx8d2hk0fycf.png
  • paulinabrzeska Debiutantka
    Postów: 13 52

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh Pomidorowe moje, ale napiepszacie!!! Ciężko nadążyć :)

    Chce wiedzieć czym różni się połówkowe badanie od zwykłego badania usg? I też pierwsze słyszę o tej chorobie i badaniu! Zgubiłam się :)
    Tak jak Was czytam to mam wrażenie, że ja mało wiem i zbyt mało się interesuje! Chociaż dookoła same matki z małymi dziećmi ja jakoś nie pytam :) Czytam sobie tydzień po tygodniu co się dzieje z dzieckiem, co się dzieje ze mną i tyle...
    Za chwilę zacznę myśleć, że jestem jakąś wyrodną matką :/

    Tez bym zjadła BigMaca i też dzisiaj miałam smaka na coś mega kwaśnego (czyt. mogłaby być kiszona kapucha).

    Mój mąż pracuje na nocną zmianę, więc mam całe łóżko dla siebie, a i tak budzę się na jedzenie, sikanie i z powodu bólu pleców :p MASAKRA!

    Całuję Was na słodkie sny.
    P.

    PIGULSKA, nick nieaktualny, dorota1987 lubią tę wiadomość

    0d1ys65gbve9m72z.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina na usg polowkowym robi się dokładne pomiary. Sprawdza się organy, mózg, jelita, długość kości. Także badanie z pół godziny trwa.
    A co do wiedzy to ja trochę czytam ale praktyki nie mam żadnej :) nawet pampersa nie zmieniłam nigdy :)

    paulinabrzeska lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • DżoanaA Autorytet
    Postów: 386 386

    Wysłany: 19 listopada 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie będę jeść tosty (mąż mi robi ;D) i ogórki korniszony :) głodni jesteśmy :) i chyba wczoraj zaczęłam czuć ruchy mojego szkraba :) <3

    KotMisia, nick nieaktualny, kika79, Magic, czarna panda lubią tę wiadomość

    relghdge5lg0owut.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 19 listopada 2014, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że nie tylko ja podjadam na noc :) mmmmm zjadlabym ogoreczka :)

    nick nieaktualny, kika79 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane witamy się w 18 tygodniu :) :) gratulacje ze wszystkich udanych wizyt :)
    Nadrobilam was wczoraj ale już nie miałam siły napisać oczy się kleiły ;)
    Ja na usg połówkowe jestem umówiona 16 grudnia to będzie 20t+6d juz się nie mogę doczekać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 07:58

    nick nieaktualny, kika79, nick nieaktualny, Magic, gosiunia, dorota1987 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:21

    kika79, Magic, nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i my się witamy w nowym tygodniu :) Moja twarz wygląda super źle, mam nadzieję, że się niedługo poprawi bo do sexi mamy to mi daleko. Od rana zawsze jestem bardziej głodna i chyba znów zaraz coś zjem bo na razie to zjadłam 1 kromkę z wędliną. Dla dwójki za mało. Zjem jeszcze jogurt. A za 2 tyg mamy wizytę u gina, więc znów zobaczę jak moje kochanie podrosło. Pogoda tylko licha. Zimno , deszczowo. Na spacer nie pójdziemy. A co do wyprawki to ja się za głowę łapie bo wszystko pierworódce jest potrzebne, przy drugim zawsze zostaje po pierwszym.

    Magic, gosiunia lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 13:18

    kika79, gosia86, PIGULSKA, paulinabrzeska, madziorek, dorota1987, KotMisia lubią tę wiadomość

  • kika79 Autorytet
    Postów: 364 452

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja witam się z rana cieplutko w ten zimny ranek:)
    Nasz dwupack juz po śniadanku:)bez tego aniu rusz dalej,wiecie tak się zastanawiam o co chodzi bo od dwóch tygodni nie mialam ani jednej zachcianki,tak jak to było wcześniej może nic mojemu maleństwu nie potrzeba poprostu,za to mój D nadrabia on jak nigdy nie jadł słodkiego i nie miał zachcianek tak teraz pobija wszelkie rekordy przepraszam że tak napisze ale jest gorszy niż kobieta w ciąży czasem nie mogę z nim wytrzymać,marudzi zrzędzi i ciągle coś mu się chce i wiecznie nie tak ,dobrze że jeszcze nie karze mi latać do sklepu po te zachcianki tylko idzie sam,już go ostatnio spytałam kto tu jest w ciąży ja czy on?wkońcun to wyrzuciłam z siebie...
    Dziś mamy się wspaniale i przychodzi do mnie koleznka dawno się nie widziałyśmy ale sobie pogadamy biegne ogarnąć i będę zagladac do was:)
    ma ktoś dziś wizyty???? jeśli tak to oczywiście trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści:):)

    gosia86, PIGULSKA lubią tę wiadomość

    Dominik jest już z nami od 24.04.2015
    https://www.maluchy.pl/li-70993.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :)
    Dziś znów pracowity dzień a mocy nadal brak, nie wiem kiedy się wyśpię...

    Wy wcinacie pomidorówkę a ja wcinam pomidory na potęgę. Takiego mam smaka na nie i na wędlinkę, której wczesnej nie mogłam jeść.
    Jeszcze 5 dni do spotkania z kluseczką.

    gosia86, Nejcik, Magic, PIGULSKA, kika79 lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 409 410 411 412 413 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ