Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja już po wizycie.
    Będzie syn zdrowy rośnie. Ma już 660gr i wreszcie się obrócił główką w dół.

    PIGULSKA, nick nieaktualny, gosia86, nadulek, slash, Monika1357, Agusia246, Magic, nick nieaktualny, madziorek, dorota1987, Karolcia88, gosiunia, katalina, Eklerka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 12:02

  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój najcenniejszy w życiu Kilogram <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eab738f163ea.jpg

    gosia86, nadulek, beti97, nick nieaktualny, pompon, nick nieaktualny, Ofelaine, katalina, Monika1357, Agusia246, Magic, nick nieaktualny, madziorek, kika79, dorota1987, Karolcia88, maribel, gosiunia, monilia84, czarna panda, Puella, Eklerka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje!! :D

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałyście to laseczki?

    https://www.youtube.com/watch?v=KnBZaDWM39w

    gosia86 lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulska śliczny:*
    Aga gratuluję

    Rika to może lepiej pianka-kokos kupić?
    Zresztą dzisiaj w smyku tylko były te pianka-kokos po 69,99

    PIGULSKA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nadulek Autorytet
    Postów: 542 622

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA gratulacje syna!
    Pigulska piękny ten wasz kilogram

    PIGULSKA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20.09.2013[*] 24.12.2013 [*] 09.02.2017[*]
    11.05.2018 Hubert 23 tc [*]
    Nieprawidłowy kariotyp
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    hchyrjjgepvdd2o1.png
    Nadia <3 Mia <3
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - gratulacje.
    Pigulska - sliczny. Wydaje mi się czy widać że ma niezłą czuprynę?

    PIGULSKA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Aga - gratulacje.
    Pigulska - sliczny. Wydaje mi się czy widać że ma niezłą czuprynę?
    Oj nie zdziwiłabym się jeśli poda się do tatusia ale na zdjęciu raczej tego nie widać ;) ogólnie nie chciał dać się sfotografować i cały czas zasłaniał buzię rączkami :)

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulska śliczny <3 Aga tobie także gratulujemy synka :) teź bym chętnie swoją niunię w 3 D zobaczyła. A z tymi robalami niezłe jaja. Chyba zrezygnuję z tego materacyka, a właśnie taki miałam kupić.

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje ze to ciemne to własnie niezłe włoski.

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.doz.pl/apteka/p67491-Termometr_Novama_Free_NT17_blyskawiczny_bezdotykowy_1_sztuka

    Dziewczyny co sądzicie o tym termometrze?
    I w ogóle jaki będziecie kupowac bądz juz macie?

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 12:03

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blee Rika to już mnie dobrze zniechęciłaś

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ładnie ;/ a ja dziś zamówiłam łóżeczko właśnie z
    tym materacem bo był w gratisie i pomyslałam, że to fajna promocja ;/

    Pigulska cudne zdjęcie i prześliczny maluszek :)

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofeline nie martw się na zapas trzeba będzie pilnować materacyka i sprawdzać i wszystko będzie ok

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulinqa - Katowice :)

    Pieguska będzie OK - Musi być!!

    Co do tego materaca - nie wiem. Gryka to w końcu roślina rosnąca także w Chinach - więc może coś w tym być. Np że producenci materaców oszczędzają i zmaiast naszej polskiej gryki kupują ją właśnie w Chinach.

    Młoda miała materac Piankowo-kokosowy i był OK.

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    03.02.2014
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj materac to pianka-kokos-gryka, najwyżej będę bardziej zwracać uwagę czy nic się nie dzieje.

    atdc8iikup31msj2.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Maria, ja mam na czczo 59,7, po godzinie 116,8 a po 2h 86,9. dzwoniłam zaniepokojona do lekarza, powiedział, że mam się nie martwić, może tak być !

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet nie pamiętam jaki mój synu miał materac, ale z tymi robakami to mnie wystraszyłyście i na pewno dla córy takiego nie kupie

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
‹‹ 798 799 800 801 802 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ