Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam, muzyki się nasłuchałam teraz czas na zupkę bo żołądek do kręgosłupa z głodu mi się przyklei. Mała sobie fika umiarkowanie więc mamusia happy :)
    W środę nas troszkę wizytuje, my idziemy na 16 20.

    gosia86, gosiunia lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam;) a najlepsza polityke prorodzinną mają w norwegi, mój brat tam pracuje i tylko pozazdrościć to co dostają na dziecko.
    a za urodzenie tam dziecka można by sobie prawie nowe auto kupić;p
    mój jest w niemczech i też lepsze pieniądze się dostaje niż tu..

    ja wizytuje w poniedziałek i już sie doczekać nie mogę bo stęskniłąm się za dzidzią ;) a zaraz ide piec murzynka ;)

    Karolcia88, gosiunia, beti97, PIGULSKA, monilia84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinqa ależ Ci zazdroszczę poniedziałkowej wizyty! ja dopiero 18 lutego idę :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak się mijamy z wizytami;) ale ja byłam aż 5 stycznia więc już tyle czasu czekam z utesknieniem ;) nastepna pewnie na poczatku marca..

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam wizytę w piątek 13stego.. :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ja co do wypowiedzi MIM:

    W Polsce jest rzeczywiscie tragedia.
    W moim przypadku kiedy pracowałam legalnie od 19 roku życia czyli 10 lat, płaciłam składki, byłam wzorem wszystkich cnót, w momencie kiedy w ciazy pracodawca zwalnia mnie dyscyplinarnie - nie mam nic. Nawet jakby mi maz chcial placic skladki to się nie da.

    W tym momencie siedze na L4 po skonczeniu stosunku pracy - chwała ginekologowi - i tylk odlatego mam kasę.

    A potem się dziwią że mały przyrost naturalny, że kobiety kombinują.

    A ze czepnęli sie Eklerki to już jest takie sk....stwo ze brak mi slow.

    Ja tez cały czas boję się kontroli zusu ech....



    No a dziś 28 tydzień zaczełam. Mała kopie i chyba ma się dobrze. Wizytacja 9 lutego :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia to wizytujemy razem, ja tez mam 18 lutego, z tymże zabieram pierwszy raz ze sobą swoją mamę :)
    Gosia, Nadulek gratuluję studniówki :)
    Czarna Panda szczerze- to wydaje mi się, ze to raczej z nerwów, niż zatrucie... Puchną Ci nogi? Czy kiedykolwiek w moczu wyszło Ci białko? Ciśnienie mierz sobie najlepiej 2 razy dziennie w stanie spoczynku. Nie denerwuj się na zapas, bo to nic pewnego. Będzie dobrze kochana, głowa do góry :)
    Gosiunia gratuluję dobrych wieści z wizyty, a Twój maluszek na pewno jeszcze podrośnie, bo teraz zaczyna się okres szybkiego obrastania w tłuszczyk :) zresztą i tak jest spory, więc się nie martw, nie każde dziecko musi być wielkoludem, a takie 3 kg łatwiej urodzić niż np. 4 kg. :)
    Pigulska powodzenia u lekarza, trzymam kciuki.
    A co do muzyki to ja właśnie swojemu chłopczykowi puściłam Snoop Dogga :D A co niech się pobuja trochę. Mój mąż nie trawi hip-hopu, ale ja lubię i chyba synuś też, bo się odzywa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 13:42

    gosia86, gosiunia, Karolcia88, PIGULSKA lubią tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W iimieniu chłopaków dzuekuje za życzenia :) później wrzuce zdjęcie tortu :)

    Czarna panda ja mam w domu cisnieniomierz i mierze sobue dość często. Zawsze mam nisko. 90/60 czasem 112/70 :) a u lekarza 130/70 ;) także to syndrom białego fartucha. A ta co szukała tetna to pipa. Ja na ostatniej wizycie nie posłuchałam tetna, malutka nie dała :) tylko kopala w detektor :) za to zawsze słychać szum z pepowiny, a skoro pepowina pracuje to i serduszko :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Pigulska powodzenia i czekamy na wieści

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotMisia wrote:
    W iimieniu chłopaków dzuekuje za życzenia :) później wrzuce zdjęcie tortu :)

    Czarna panda ja mam w domu cisnieniomierz i mierze sobue dość często. Zawsze mam nisko. 90/60 czasem 112/70 :) a u lekarza 130/70 ;) także to syndrom białego fartucha. A ta co szukała tetna to pipa. Ja na ostatniej wizycie nie posłuchałam tetna, malutka nie dała :) tylko kopala w detektor :) za to zawsze słychać szum z pepowiny, a skoro pepowina pracuje to i serduszko :)


    Raczej syndrom teściowej;) Wczoraj rano wstałam idąc do łazienki zobaczyłam teściową w kuchni. Przyjechała z niespodziewaną wizytą:P No własnie u mnie tez był taki szmer może to też szum z pępowiny tak jak piszesz. Dzięki za słowa otuchy dziewczyny. Słowa lekarza faktycznie chyba są troszkę przesadzone.
    Alma ostatnio w moczu mi wyszło bakterii, jakis szczawin i innych rzeczy ale w bezpiecznej ilości -białka chyba nie było. Nogi też mi nie puchną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 14:25

    KotMisia lubi tę wiadomość

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakiś pomysl na deser dzisiaj?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wcinam jabłka ;)
    ale chyba zaczyna za mną chodzić panna cotta.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na deser zjadłam czekoladowego aniołka :p i na dzisiaj już basta ze słodyczami chociaż korci mnie żeby upiec ciasto marchewkowe. Straszny łasuch ze mnie.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja upiekłam murzynka;) znowu;p bo wszystkim smakuje i tylko to chcą;p wychodzi super taki puszysty.;)

    gosiunia, PIGULSKA lubią tę wiadomość

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, zawsze się możesz oszukać, że jak marchewkowe to nie same puste kalorie ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze zdrowsze i mniej cukru się dodaje :) bycie łasuchem niestety nie idzie w parze z pięknymi szczupłymi nogami a zwłaszcza udami. Nie wiem jak to zrobić po ciąży żeby nie odmawiać sobie totalnie słodkiego i schudnąć. Chyba się nie da.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinqa jak Ty to robisz że wychodzi Ci murzynek?
    U mnie ostatnio zakalec
    Ale kusi mnie to
    http://www.malacukierenka.pl/proste-ciasto-czekoladowe.html
    Tylko muszę być f mamy jogurt wyżebrać;)ale na razie "niechcemisie" jest silniejsze ode mnie
    A na razie zjadłam te kotlety z soczewicą mężowi bardzo smakowały i poprawiłam czekoladkami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 15:23

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.malacukierenka.pl/latwe-ciasto-jogurtowe-z-marchewka.html
    Na tej samej stronie co Gosia znalazłam sobie zdrowszy odpowiednik ciasta marchewkowego :)

    gosia86, Wonderwall, czarna panda lubią tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę męża żeby upiekł to ciacho bo zmęczyłam się gotowaniem obiadu:)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 125

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 09:30

    paulinqa lubi tę wiadomość

‹‹ 828 829 830 831 832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ