Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia z tego co pamiętam to Peulla pisała, że to mniejsze opakowanie wystarczy (15szt)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    A jakie normy cukru Ci wyszły?

    90,50
    215,20
    57,40

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dopiero wróciłam, wszystko ok. Mala fiknela głową w dol, waga ok 1 300. Trzymala w buzi palca u NOGI !!! Kochana moja :) wymierzyl glowke brzuch uda tzn takie usg 3 trymestru zrobil i dzidzia zdrowa :)

    Ja dostałam furagin na pęcherz i zurawinke mam pic. A co najlepsze mam juz 10 kg na plusie :/ ja nie wiem jak to sie stalo, dupka i uda bez zmian, cycki tez , brzuch jak na 30 Tc nie taki wielki a tu 4 kg w miesiąc niecaly? Kurdee ..

    Kolejna wizyta za 3 tyg. ;)

    gosia86, nick nieaktualny, slash, PIGULSKA, Eklerka, beti97, czarna panda, madziorek, gosiunia, dorota1987, katalina lubią tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem to musiało być piękne ten palec od nogi w buźce:*

    Miscell może to jakaś pomyłka? Bo faktycznie wynik dziwny

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem, ale masz wygimnastykowaną córę, ssać palca u nogi ;)
    Ty masz już przynajmniej 30tydzień i 10kg a ja jeszcze nie skończyłam 26 i też będę mieć tyle na wizycie :(

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem - córcia będzie kobieta-guma :) Fajnie za z małą wszystko ok, Ja juz nie mogę się doczekac kolejnej wizyty a tu jeszcze całe 2 tygodnie.

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jakas akrobatka :)
    Dzieki dziewczyny !

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia to chyba zależy od obfitości krwawienia ja myślę że kupię właśnie jakieś mniejsze opakowanie a potem w razie potrzeby się dokupi ;)

    Nojaniewiem super wieści :) gratuluje zdrowej i wysportowanej córeczki ;) a jak wam idzie z wymyślaniem imienia?
    Mam nadzieję że do następnej wizyty mocz się poprawi :/

    Miscelle rzeczywiście bardzo dziwny wynik :/ oby się szybko wyjaśniło co i jak :)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulska , imienia nadal brak hehe :) wciąż czekam na oświecenie :)

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga od półtora tygodnia stoi w miejscu a niczego sobie nie odmawiam, a i tak mi się wydaje że mam więcej tłuszczyku na biodrach. My usg 3 trym mamy za 10 dni. Była u mnie siostra i razem z mamą rozprawiały o karmieniu piersią i o tym jak będę cierpieć ech jak je to cieszy a raczej bawi. A ja pokażę że dam radę i może wcale nie będę aż tak mocno pokąsana. Siostra podziwiała łóżeczko i rzeczy dla Małej. Nojaniewiem dzieci w 3 trym dużo przybywają do tego wody płodowego itp i się zbiera. Niektóre kobiety dużo tyją a później zrzucają i nawet nie wiedzą kiedy. Żeby się jeszcze nie okazało że te które przytyły mało będą zrzucać dłużej niż te co przybyły więcej. Najważniejsze że Mała zdrowa i wygimnastykowana :)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem może synek przyniesie jakiś pomysł z przedszkola na imię dla siostrzyczki :)

    Chyba znalazłam przyczynę mojego uczulenia. Okolo tydzień temu zmieniłam dezodorant z dave na nivea w kulce i chyba mniej więcej zbieglo się to w czasie z uczuleniem. Dzisiaj już nie użyłam tego nivea i jest poprawa

    No to chyba ja też już nie będę kupować typowych podkładów tylko kupie bardziej chlonne podpaski

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście jej zdrowie najważniejsze. cyferki nie mają znaczenia, tym bardziej, że ja się naprawde dobrze czuję w swoim ciele (jeszcze) ;) .

    Beti, dlaczego masz cierpieć w karmieniu piersią? jak mi położna pokazała jak prawidłowo karmić, nie mam pojęcia co to kąsanie, ból, czy poranione sutki.
    Nie każdy musi mieć z tym problem.

    Gosiu, owszem, Synek podaje pomysły , tylko, że one się zmieniają średnio co 2 tygodnie bo uzależnione jest to od tego z którą dziewczynką bardziej się bawi w danym tygodniu :D
    tylko boję się jak coś wybiorę z jego propozycji, a on później będzie miał jakiś zatarg z koleżanką o tym imieniu i będzie to przenosił na siostrę hehe :D także ostrożnie z jego propozycjami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 21:08

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to synek zmienny :) mój siostrzeniec ma 7 lat i też wybiera imię oczywiście numer jeden to Maja potem Kasia lub Ewa :)

    Beti mam nadzieję że jeszcze im pokażesz że dasz radę z kp

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem to musiał być cudowny widok na usg kiedy mała trzymała paluszka u nóżki w buzi!:) Fajnie że jest wszystko ok. Ja też przytyłam dużo bo juz teraz 12 kg w sumie cała jestem troszke grubsza ale nie tak strasznie. Brzuszek mysle ze mam normalny jak na ten tydzien. Nie ma co sie przejmowac;)
    Fajne przepisy dodajecie dzisiaj heh Ewelinkie jutro zrobię Twój przepis na krokiety z brokułami bo ciekawy jest a gosi banany w cieście pewnie zrobię w niedziele:P
    Ja wczoraj na jakims forum tez znalazłam ciekawy przepis:
    http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/przekaski/rolada_serowa_z_pieczarkami_i_piersia_kurczaka

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem gratki z udanej wizyty :)
    a ja z rzeczy dla siebie nie kupilam jeszcze nic, bo zawsze nie moge sie zdecydowac co wybrac. Koszyk na allegro juz zamowiony, trzeba w koncu kliknac Opcje Kup.
    Podklady i podpaski bede brac maxi na pewno.

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:10

    nojaniewiem, Karolcia88, gosiunia lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam rexone w sztyfcie - choć teraz w ciaży nie uzywam tak często, ale nigdy mnie nie uczulała.
    Jesli chodzi o nivea to własnie dzis moja połozna powiedziała zeby nivea uzywac jesli ktos chce dopiero od 6 mca bo podobno mogą maluchów uczulac. Ale czy tak jest zawsze - nie wiem.

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:09

  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 14 lutego 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie walentynkowo :)

    U nas malo oprymistycznie skonczyl sie piatek 13 bo wyladowalismy w szpital:(

    Mam malo wod plodowych (podejrzewali ze sie sacza ale na razie nic nie stwierdzili) i szyjke 2,8cm miekka. Mala slabo przybiera wyglada na 23 tydz a nie 25 :(

    Strach mnie ogarnia ale dla corki zrobie wszystko mam nadzieje ze te wody sie zwieksza :)

    Pozdrowionka :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monilia trzymamy za Was kciuki, leż, wypoczywaj i staraj się nie denerwować. Wiem że łatwo się pisze, ale dla Wikusi zrobisz wszystko :)

    Ja dzisiaj w miarę wyspana miałam tylko 2 pobudki o 22 30 obudziła mnie tel siostrzenica, a o 2:30 wrócił mój B. od kolegów. Do tego głupie sny, że koleżanka ściga mnie z wężem który chce mnie ukąsić a później że miałam wypadek samochodowy i kazali mi do porodu zostać w szpitalu bo szyjka się skraca. Z jednej strony jestem nawet wyspana,a z drugiej umęczyły mnie te głupie sny.

    monilia84 lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ