Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiM to dobrze że mała ospę ma teraz. Bo to tak, że im człowiek starszy tym gorzej przechodzi. Pilnuj żeby nie drapala i bedzie ok :)

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygląda jak biedronka chora na bielactwo ;) Powiem Wam że mam po prostu dość.
    Od rana do wieczora na nogach - kurczę wolałabym do pracy chodzić wtedy Szanowny włączał sie do obowiązków domowych a tak to wszystko na mojej głowie. I jeszcze pretensję że sie odzywam. Więc wojna trwa :)

    03.02.2014
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech MiM współczuję
    Mam nadzieję że Ty już jesteś po ospie i nic Ci nie grozi

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisałam Wam, że mąż ostatnio kupił nutellę i teraz mnie tak kusi, że aż ślinka mi leci, trzymam się od rana ale chyba ulegnę... a mówiłam mu, żeby schował tak żebym nie widziała to włożył do szafki na wysokości wzroku na samym wierzchu :( a potem waga szaleje...

    MiM mój też uważa, że skoro on pracuje a ja siedzę w domu to powinnam sama to ogarniać wszystko, a Ty dodatkowo masz jeszcze chore dziecko na głowie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 18:09

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ruchów to moje dziecko chyba zmieniło sobie pory aktywności z nocnej na dzienną przynajmniej tak jest dzisiaj i wczoraj w dzien byla bardziej aktywna a zazwyczaj to wlasnie wieczorami

    Karolcia no to mój chowa przede mną słodycze

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia a jak robiłaś te banany w cieście? może zamiast nutelli coś takiego sobie zrobię, zawsze mogę sobie wytłumaczyć,że przynajmniej to owoc :P

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kuchnialidla.pl/product/Banany-smazone-w-ciescie
    Ale nuetla pasowałyby do nich idealnie lub lodziki :) taka porcja ciasta to gdzies na 4 banany

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, może zadowolę się cukrem pudrem :P przynajmniej spróbuję.... ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wystarczył cukier puder i kakao :)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu M. się udzielają chyba moje ciążowe smaki, dzisiaj zażyczył sobie na obiad placki ziemniaczane, więc stałam przy patelni i usmażyłam mu cały wielki talerz i wszystko zniknęło w mig! Co za spust! :D Ale nie ma lekko, ja mam teraz smak na Oreo, więc on musi zasuwać do sklepu :D
    Dzięki Bogu, że mogę jeść słodycze, bo chyba bym zwariowała bez tego, jestem w ciąży ogromnym łasuchem, a przed ciążą - zero słodkiego :D
    Karolcia, u mnie Nutella jest na porządku dziennym - dostaję pypcia jak ją widzę i muszę.. :D

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kopie zwłaszcza w nocy właśnie. I jak tylko usłyszy budzik męża. Jak jadę autem to się głównie przewala. Natomiast jak udzielam korepetycji to jest trochę spokoju, mimo że ja się nie ruszam. Może lubi angielski :D

    age.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smażą się, chyba ulegnę nutelli, już wsadziłam na chwilkę do mikrofali, żeby była bardziej płynna żebym sobie mogła chociaż troszkę kapnąć na banany :P

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie z tesciami. W ogole nie pytaja co mamy dla dziecka i czy czegos nam potrzeba. Ale nic od nich nie oczekuje w sumie wiec jakos specjalnie nie jest mi przykro z tego powodu.

    Jestem wykonczona dzisiejszym dniem, kregoslup mnie boli,nogi i szczypie w gardle. Chyba bedzie teraz coraz gorzej :/

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:10

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nejcik mój to łączy takie smaki że aż szok
    Ostatnio banany w cieście plus piwo wczoraj też jakieś dziwne połączenie zrobił ale juz nie pamiętam co :)

    Nejcik lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcinam właśnie banany w cieście z nutellą, mmmm pychotka <3

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zjadła białego sera z rzodkiewką tylko w domu brak rzodkiewki :(
    Ale mąż zrobił koktajl z malin truskawek i banana

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się zasłodziłam..
    koktajl pychotka ja się zadowalam mlekiem :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu ja w tym tygodniu tez mialam smaka na ser bialy z rzodkiewka i szczypiorkiem. I wcinalam ze 3 dni pod rzad. Chyba brakowalo mi wapnia. Dzis moze tez sobie zrobie ale z papryka bo rzodkiewki brak :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano musimy jechać do księdza po zaświadczenie dla męża ze może być świadkiem na bierzmowaniu to kupimy rzodkieweczkę i pomidory żeby zaspokoić zachciankę:)
    Mąż czasem robi ser biały z rybą i cebulą kiedys bym tego nie zjadła ale teraz wchodzi :)

    Wrócę trochę do tematu wyprawki
    Tych podpasek bardziej chłonnych typu na noc (już nie typowych podkładów poporodowych) to duży zapas potrzebujemy?
    Wczoraj kupiłam jakieś drobiazgi podkłady z canpolu, wkładki laktacyjne w rosmannie, patyczki do uszu i waciki ale co to jest do tego co trzeba jeszcze kupić

    Nijaniewiem jak tam wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2015, 19:37

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
‹‹ 903 904 905 906 907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ