X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2017
Odpowiedz

MAJ 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    MAJOWE MAMUSIE 2017
    1. bezimienna, Camilia, guziczekm, zastrzeŻona 1.05
    2. Kejsi1988 2.05
    3. aciulka 3.05
    4. elli, Moniqaaa 5.05
    5. s1985 7.05

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2016, 08:34

    Szczęśliwa Mamusia, Pianistka, emerald_m, Kejsi1988, Camilia, aciulka, LaRa, emidomi, Ania-nowa, rosax3, Krokodylica, sylwia1985, rybka33 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no znalazłam :P mam nadzieje dołączyć za parę dni :)
    3maj się ;] bo lista majówek bedzie długa ;p

    elli, guerretenshi lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Maj! , ale te miesiące lecą ;) :D

    elli Masz piękną datę porodu , ja też się urodziłam w maju i moje córeczki :);) także majowe :* . Życzę wam wszystkim zdrowych , szczęśliwych , bezobjawowych ciąż , żeby kruszunki były z wami do samego Maja :* .Życzy Kwietniówka 2017 ;):* .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 07:07

    s1985, elli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    no znalazłam :P mam nadzieje dołączyć za parę dni :)
    3maj się ;] bo lista majówek bedzie długa ;p

    Trzymam kciuki mocno!!! A lista choć nie wiem jak będzie długa to i tak zawsze za krótka :) daj znaka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Już Maj! , ale te miesiące lecą ;) :D

    elli Masz piękną datę porodu , ja też się urodziłam w maju i moje córeczki :);) także majowe :* . Życzę wam wszystkim zdrowych , szczęśliwych , bezobjawowych ciąż , żeby kruszunki były z wami do samego Maja :* .Życzy Kwietniówka 2017 ;):* .

    Nie dziękuję żeby nie zapewnić :) tak, maj to wymarzony miesiąc.. U nas wszyscy w rodzinie urodzeni od września do grudnia więc majowy bobas będzie super :)
    A na kiedy masz termin? Może jeśli koniec kwietnia to zalapiesz się na maj? Hihi :)

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja :D

    02.05.2017 :D

    elli, Camilia, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elli Ja mam na początek kwietnia termin porodu :-) , a że ja nie terminowa więc u mnie wszystko może się zdarzyć ;-) :-D .

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Myslalam ze dolacze w ten weekend ale dostalam @. Licze ze ten cykl pozwoli mi byc jeszcze kincowa majoweczka. A wam wszystkim zycze nudnych 9 miesiecy.

    elli, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Pozwolę sobie dołączyć do Was :-)
    Dzisiejszy test w 30dc pokazal dwie kreski.

    Termin porodu to 1 maj 2017.

    AKTUALNA LISTA MAJOWYCH MAM NA STRONIE 4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 20:31

    elli, IGA.G, Krokodylica, sylwia1985 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam oj bardzi chcialabym i ja dolaczyc do majoweczek maj to nasz miesiac 12 maja poznalam meza 15 maja byly zareczyny i 3 lata pozniej 15 maja byl slub a dwa lata po slubie 18maja urodzila sie nasza juleczka nasz majowy chrabaszcz marzy nam sie by drugie szczescie takze ur sie w maju ktoz to wie zobaczymy

    elli, Krokodylica lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka- to staraj się :)
    Camilia- to już jesteśmy we 3 :) witaj w naszym skromnym jeszcze gronie ..że też tak długobo aż do 30dc wytrzymałaś z testem ..podziwiam ;)

    Karola...no nie może być inaczej..kiedy teścik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 17:30

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elli wrote:
    Wariatka- to staraj się :)
    Camilia- to już jesteśmy we 3 :) witaj w naszym skromnym jeszcze gronie ..że też tak długobo aż do 30dc wytrzymałaś z testem ..podziwiam ;)

    Karola...no nie może być inaczej..kiedy teścik?
    Hmm sama nie wiem bo juz zglupialam bo do stycznia tego roku okres mialam co 32-35 dni w lutym sie udalo i zaszlam w ciaze ale radosc trwala tylko 14 tyg stracilismy maluszka 22 kwietnia mialam zabieg pierwszy okres po nim dostalam po 39 dniach kolejny po 35 i nastepny po29 i tu byl szok bo nigdy nie mialam cyklu mniejszegomniz 32 dni liczac ze teraz powinam dostac po 29 to okres mam miec 31 sierpnia testy owu robilam w dwuch poprzednich cyklach w pierwszym wyszla mi druga kreska ale nie taka intenstwna jak powina nyc w 15 dc a w tym cyklu mocna krecha pojawila sie w 16 dc a w 17 mialam wielko bol w lewym jajniku przez dwie godz byc moze ze wtedy byla owu nie wiem ale raczej nicz tego nie bedzie bo seksik byl w 13,14,15 dc wiecwatpie by cos z tegho bylo to byl spontan odreagowanie po smierci tesciowej po pogrzebie i calej tej sytuacji moze teciowa pomoze tak czekala na wnuka ....
    Zobaczymy do testu jeszcze troszke a jedyne co mi sie teraz dziwnegho dzieje to yo ze strasznie mnie wysypalo na buzi same pryszcze szok ale cierpliwie czekam

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elli zrobiłam test wcześniej w 8dpo ale tylko dlatego, że musiałam podjąć pewną decyzję. Tak to w miarę spokojnie poczekalam do 14 dpo ;-) A Ty masz wysoką betę skoro w 22dc wynosila 36. Może bliźniaki :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola- myśl pozytywnie albo wcale..pozytywne myślenie naprawdę ma duży wpływ na to co sie dzieje z namii wokół. Wiem że to łatwo powiedzieć ale też w życiu dużo przeszłam (gdy mój mąż zmarł kilka lat temu zostałam sama jak palec z 2 dzieci, niedokończoną zadłużoną budową i lichą pracą), ale wszystko się jakoś poukładało i jedyne czego mi brakuje do szczęścia teraz to dziecko :)
    Ja też jestem po stracie..Pod koniec lutego straciłam prawie 11tyg ciążę. Przeżyłam to strasznie ale powiedziałam sobie że ile razy po upie dostanę, tyle razy wstanę z podniesioną głową i się nie poddam. Dużo czasu minęło zanim się tego nauczyłam ale jest to możliwe :)
    Jeśłi chodzi o cykle to ja od ZAWSZE miałam 31dniowe..Nawet po poronieniu @ nie zawiodła i przyszła jak w zegarku..za to mój poprzedni przed obecnym cykl trwał 27 dni!! byłam w szoku,ale rokował od początku dobrze bo w życiu nie miałam tak płodnego wręcz książkowego śluzu jak po tym właśnie krótkim cyklu
    (zawsze woda jakaś..)
    Może u Ciebie to też dobry znak?

    CAMILIA- nie śmiem głośno marzyć o bliźniakach ale byłabym przeszczęśliwa..Minimalna szansa jest, moja babcia (mamy mama) miała bliźniaki ale to niestety nie moja mama jest z bliźniąt tylko rodzeństwo mamy.

    Ja na razie bety nie powtarzam. Poczekam cierpliwie do czasu planowanej @ (jeszcze kilka dni) i wtedy gdy się nie zjawi zacznę się tak prawdziwie cieszyć!

    Miłego dnia dziewczynki :)

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Majówki :) powodzenia :)

    elli, Camilia, Anstice lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) ja jestem majóweczke i to urodzona 1 :) piękny miesiąc a dzień jeszcze piękniejszy ;p całe życie wolny dzień w urodzinki :) i to tego długi weekend :) życzę spokojnych ciąż :) ja mam termin na początek kwietnia a naet może koniec marca wg usg :)

    elli, Anstice lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja! Termin na 1.05 :)

    elli, Camilia, Krokodylica, Anstice lubią tę wiadomość

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guziczekm wrote:
    Witam i ja! Termin na 1.05 :)


    guzieczekm, gratulacje!!! :) dopisuję :)

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elli bardzo mi się podoba Twoje pozytywne myślenie :-) Ostatnio w wolnych chwilach (rzadko ale się zdarzają haha) czytam książkę "Potęga podświadomości" i tam jest dużo na temat pozytywnego myślenia i tego jak nasze myśli wpływają na całe życie. Póki co przyswajam teorię, mam nadzieję, że niebawem zacznę praktykować ;-)
    Co do bliźniaków to mojego męża tata ma brata bliźniaka. Dla mnie to byłby szok i mega wyzwanie :-P

    Guziczekm mamy ten sam termin porodu :-) Chociaż u mnie zapewne będzie druga cesarka ze względów okulistycznych.

    s1985 kiedy teścik? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:50

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki. Co tak skromnie z majem? Taki piękny miesiąc że tylko rodzić. Proszę mnie wpisać na 3 mają. Kiedyś byłam w maj 2015 a teraz maj 2017 :-)

    Pozdrawiam was wszystkie ;-)

    elli, Camilia, Krokodylica, Anstice lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ