X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Wawy a my gdzie mamy taki basen z woda dla dzieci? Inflancka w jakichs godzinach? Bo nie pamietam ze ten brodzik dla dzieci byl jakos wydzielony ...

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatanka mam to samo... co prawda u nas nie było nigdy jakoś super ale jak przyszły te 3 miesiące to jest dramat, noce codziennie gorsze, też na rękach płacze i przy zasypianiu , na macie, w bujaczku, wszędzie. Ostatnio to jest jakiś horror i drugie nawet mi nie w głowie póki co.

  • Mimi1987 Autorytet
    Postów: 1387 1234

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PattisonBM wrote:
    Dziewczyny z Wawy a my gdzie mamy taki basen z woda dla dzieci? Inflancka w jakichs godzinach? Bo nie pamietam ze ten brodzik dla dzieci byl jakos wydzielony ...

    My jeździmy na Warszawiankę . Inflanckiej nie lubię stary basen i syfiasty 🤷‍♀️

    PattisonBM lubi tę wiadomość

    20.10.2012 👰🤵💍
    21.10.2013 👶 Alan 👪 4210 g 💪
    20.05.2020 👶 Leon 🤱👨‍👩‍👦‍👦 4230 g 💪
    25.04.2022 👶 Bruno 🤱 3970 g 💪
  • Mimi1987 Autorytet
    Postów: 1387 1234

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Dajesz nadzieję. Ja bardzo bym chciała, żeby Lilka miała rodzeństwo, ale póki co nie wiem, jak Ty, Paulina czy inne matki trudnych dzieci zdecydowałyście się na kolejne. Ja na razie chyba jestem na nie.


    Szatanka Ja.miałam traumę dlatego pomiędzy moimi.chłopakami jest prawie 7 lat różnicy 🤪🤪🤪
    I co ten młodszy też aniołkiem nie jest 🤦‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

    szatanka lubi tę wiadomość

    20.10.2012 👰🤵💍
    21.10.2013 👶 Alan 👪 4210 g 💪
    20.05.2020 👶 Leon 🤱👨‍👩‍👦‍👦 4230 g 💪
    25.04.2022 👶 Bruno 🤱 3970 g 💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja nigdy nie chce na Bujaczek. Ogólnie nie lubi być sama, szybko się nudzi.

    Ale przy drugim dziecku zrozumiałam, że tak po prostu jest. Że takie są dzieci.
    A też wiem, że z wiekiem jest gorzej. Więc ten czas teraz to staram się nabierać sił.

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dzięki! A to znaczy, że teraz też chodzicie na te zajęcia? Jeśli tak, jak one wyglądają w czasach pandemii?
    MIMI wrote:
    Szatanka mam to samo... co prawda u nas nie było nigdy jakoś super ale jak przyszły te 3 miesiące to jest dramat, noce codziennie gorsze, też na rękach płacze i przy zasypianiu , na macie, w bujaczku, wszędzie. Ostatnio to jest jakiś horror i drugie nawet mi nie w głowie póki co.

    Nom, u nas przed zasypianiem też jest teraz awantura, gdyby umiała, to chyba by gryzła i szczypała, tak się wścieka, choć ziewa i widać, że jest zmęczona. Wcześniej (bosszsz, jeszcze nie tak dawno, bo tydzień temu!) było tak, że jak zaczynała ziewać, to ją chwilę polulałam i odkładałam taką lekko śpiącą do łóżeczka, a ona zasypiała sama. A teraz jak za szybko odłożę, to znowu jest wrzask. Masakra, jak mi się dziecko zpsuło.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mojego syna jazda ze spaniem zaczeła sie po 6 miesiacu i trwała do 5 lat;) wlascowie to nadal beze mnie nie zasnie a w nocy czesto wedruje do nas- dzisiaj spadl z lozka a ja w szoku rozkminialam czy to mąż, Tośka, Jasiek czy 30kg pies, ktory tez lubi czasem wbic jak wszyscy spia:)

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Toske klade po karmieniu w dostawce i sama zasypia... jeszcze;)

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy dzieci takie są, bo jak każdy kto z Małą posiedzi chwilę i mówi że jego dzieci były dużo spokojniejsze to chyba nie do końca jest tak że wszystkie dzieci tak mają. Pewnie, że u mnie w rodzinie też się takie wymagające dzieci zdarzały, ale to nie jest norma.
    A ja z nią i tak jestem każdą chwilę, którą nie śpi, i dla mnie to luksus jak jestem w stanie ją czymś zainteresować i nie płacze. Nawet nie oczekuję, że ma się sama bawić. Ale jak nic nie pomaga, nawet noszenie to opadam z sił...zasnęła, po ciężkiej awanturze...

  • Endi1990 Autorytet
    Postów: 1180 1240

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas syn był niesamowicie wymagający ALE rece to była świętość, na rekach nie płakał, mogliśmy jechać, zwiedzać, nawet w kinie z nim siedzieć jak miał koło roczku aleee na raczkach tak żeby wszystko widzieć, do tej pory tylko na baranach, albo hulajnoga czy rower- nogi to ostatecznosc haha

    3i49krhm3xdgyxl2.png
    atdc3e5ejs2gv10p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endi1990 wrote:
    u nas syn był niesamowicie wymagający ALE rece to była świętość, na rekach nie płakał, mogliśmy jechać, zwiedzać, nawet w kinie z nim siedzieć jak miał koło roczku aleee na raczkach tak żeby wszystko widzieć, do tej pory tylko na baranach, albo hulajnoga czy rower- nogi to ostatecznosc haha
    To moja starsza od 11msc świat na nogach zwiedza.😅

    Ale tez wcześniej rączki, rączki i rączki. Zasnąć trzeba było na rączkach z cycem w paszczy.

    I obie to takie wierci d**y. ☺️ Słychać i widać że są u nas dzieci.

    A mam sąsiadkę 6msc starsza od mojej córki. Cisza, spokój. Jakby dziecka nie mieli. I szczerze to takie dziecko bez ekspresji i entuzjazmu to też nie wiem czy fajnie?

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wtrącę się na pocieszenie, moja mała też ciągle płacze i żadne zabawy nie pomagają. Jeśli cokolwiek jest ja w stanie zainteresować to tylko na 5 minut. U nas na ten okropny placz pomaga tylko skakanie na piłce do ćwiczeń, może warto spróbować. Choć czasami przeklinam ta piłkę jak skacze na niej pół dnia 😂

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skaczę z nią na łóżku haha 😄

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czasem myślę że to nie jest normalne żeby dziecko tak ciągle wyło i że coś musi jej dolegać. Najpierw myśleliśmy że to głód i odkąd ja dokarmiam mm jest lepiej bo miesiąc temu to już wgl była jazda. W ruch poszły kropelki na kolki, masaże brzuszka, wszystko na nic. Pediatra twierdzi że wszystko z nią ok więc chyba to kwestia jej charakteru. I też czekam na magiczny 3 miesiąc ale jak widać niekoniecznie coś się zmieni na lepsze...

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej kolki przeszły, pozostało wieczne marudzenie. Też mi się wydaje że ma już taki charakter. To było widać na oddziale już, gdy wszystkie dzieci spały wymęczone porodem a ona ciągle płakała.

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było identycznie, w szpitalu już był problem więc raczej taka jest. Miałam też ciężki poród, wyciągali ja kleszczami (dodam że mieszkam w UK i tutaj stosują często kleszcze), może to też ma jakiś wpływ na jej zachowanie teraz

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • MIMI Autorytet
    Postów: 850 420

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poród był bez żadnych komplikacji, kleszczy itd. więc tu bym przyczyny nie szukała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam obie CC, bez komplikacji. A dziewczyny różne charaktery mają.
    Starsza buczy do tej pory o wszystko.🤦‍♀️

    Więc wydaje mi się, że to kwestia maluszka po prostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2020, 19:58

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki pech Szatanka, że Ci te 3 miesiące wypadły w upały... Moje dziecko do marudnych nie należy, ale ostatnie dni były byle jakie, pewnie nie ma porównania do Waszych dzieciaczków, no ale zawsze... czesto ma skwaszoną minę i zamiat sie smiac stęka... nie specjalnie chce na ręce, ale na macie tez jej źle... chyba ze nad nia stoje i gadam... tylko na spacerze w wózeczku nadal ok...

    Najgorsze w tym wszystkim, ze mi za bardzo z cyca nie chce jesc, gdzie zawsze cyc był lekiem na całe zło, tylko wsadzić do pyszczka i ssie, leci czy nie leci... a teraz przystawia sie i co chwila odrywa głowe i sie odsuwa... stawiam, że jej za gorąco i to dlatego, albo ona pic chce a tu gęste leci... z butli raz je jak szalona, raz nie chce jeść... no i w nocy zaczela wtawac (i wtedy je jak szalona),a wczesniej cała noc przesypiała.
    Nie narzekam, bo nawet w takim wydaniu, xle nie jestpewnie lepiej niz u Ciebie jak jest dobrze, ale widze róznice w jej samopoczuciu ogromną, wiec u Ciebie jak jest problemowe dziecko, to to wszystko jest jeszcze wyraxniejsze

    2020 :)
    2023 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Paula, dzięki! A to znaczy, że teraz też chodzicie na te zajęcia? Jeśli tak, jak one wyglądają w czasach pandemii?

    Przy dzieciakach nie zachowasz jakiś większych zasad: zasłaniania ust/nosa czy dystansu.

    Ale starają się. Na gimnastyce zmniejszyli grupy, nie ma spotkań na korytarzu, myją po każdych zajęciach. Starsze grupy bez rodziców.

‹‹ 1061 1062 1063 1064 1065 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ