Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Kala139 Autorytet
    Postów: 337 109

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze!

    qdkki09kzl1i271j.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi mocno trzymam za Was kciuki! będzie dobrze!

    Bella a co lekarz na tą glukozę w moczu? myślę, że dla spokojności powinien wysłać Cię na krzywą, żeby potwierdzić bądż wykluczyć cukrzycę.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026 (przygotowania, badania)

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 25 listopada 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    tak za każdym razem te badanie robię i na tej podstawie dobiera mi dawkę. Na początku miałam wynik 0.62 to podwyższyła mi dawkę do 0,8, a po trzech tygodniach spadł wynik do 0,56 i teraz każe brać jeszcze większą dawkę. A Ty pamiętasz jaki miałaś wynik?
    Hmm dziwne to trochę. Ja miałam 0,32 i mówiła że dobrze bo musi być w przedziale 0,20-0,50.

  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 25 listopada 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    Liwi mocno trzymam za Was kciuki! będzie dobrze!

    Bella a co lekarz na tą glukozę w moczu? myślę, że dla spokojności powinien wysłać Cię na krzywą, żeby potwierdzić bądż wykluczyć cukrzycę.

    Jeszcze nie widział. Wizyte mam 7 grudnia i chyba zrobie przed wizytą jeszcze raz te mocz i pojde z 2 wynikami

    Skowronek lubi tę wiadomość

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 25 listopada 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi starsznie się zmartwiłam. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i żebyś dotrwała z ciążą jak nadłużej do bezpiecznego okresu.

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 25 listopada 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella28 wrote:
    Jeszcze nie widział. Wizyte mam 7 grudnia i chyba zrobie przed wizytą jeszcze raz te mocz i pojde z 2 wynikami
    Ja mam cukrzycę ciążową ale glukozy w moczu nie mam. Dlatego nie powiedziane, że to może być od tego. Dlatego lepiej to skontrolować :)

    Starania o rodzeństwo od 06.2026 (przygotowania, badania)

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po amniopunkcji. Jejku już zapomniałam jakie to straszne uczucie... nigdy więcej! 17 grudnia wyniki.

    Liwi trzymaj się!! Oby się udało jak najdłużej trzymać młodzież w brzuchu.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Jestem przerażona. Lekarz mi za duzych szans nie daje. Mowi ze to bardzo wczesna ciaza na takie atrakcje. Powiedzial ze bedziemy sie modlic zeby dotrzymac do 24 tygodnia.

    Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo ✊

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_ruda, kciuki zaciśnięte za dobre wyniki 👍

    Rodziła któraś z Was ze znieczuleniem? Jak przebiegał poród? Tym razem też weźmiecie? Ja przy pierwszym dziecku się naczytałam, że to może spowolnić akcję porodową, że nie będę efektywnie przeć, bo nie będę tej konieczności czuć itd. Generalnie stwierdziłam, że dam radę bez i tak też było. Z resztą szpital do którego trafiłam w ogóle nie dawał możliwości zzo. Teraz będę rodzic gdzie indziej i tak się zastanawiam czy się na to znieczulenie decydować czy nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2020, 12:26

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami ja bez znieczulenia, jedyne co to mi gaz dawali, który nic nie działał 😂 poród miałam ciężki, ale jakoś przeżyłam dzięki obecności męża i dobrej położnej 😉 teraz też bym chciała w tym szpitalu rodzić, ale jeśli okaże się że me łożysko nie ruszy itp to będę musiała w innym, żeby miał ten trzeci stopień referencyjności...ale na razie o tym nie myślę, łudzę się, że wszystko będzie dobrze ☺️

    Mała ruda to trzymamy kciuki za dobry wynik✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2020, 12:46

    malami.91 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, wszytko ok i prawdopodobnie będzie dziewczynka. Tak jak myślałam re moje niskie cukry na czczo nie są dobre i najpierw mam iść do dietetyka a jak dieta nic nie da to do diabetologa.

    squirrel, Kala139, Kamsza, AJrin, mother84, malami.91, wisienka94, Emimo lubią tę wiadomość

  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_ruda trzymam kciuki za dobre wyniki.

    Liwi trzymaj się dzielnie. Oby blizna utrzymała jak najdłużej maleństwo w środku. Mocne, mocne kciuki.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livi trzymam kciuki abys wytrzymała jak najdłużej. Musi być dobrze. Bądź dobrej myśli. Lekarze napewno będą próbować wszystko zrobić aby Wam pomoc.

    Ruda_mala oby się czas nie dłużył do wyników i trzymam kciuki za dobre wieści✊

    Trochę m ie nie było a tyle się tutaj dzieje.
    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny musimy być dobrej myśli już 1/3 za nami 🌺

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi odezwij się co tam u CIebie?

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Agnieszka34 Autorytet
    Postów: 354 218

    Wysłany: 25 listopada 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi, trzymam kciuki 👍👍 musi być dobrze
    Mała ruda, kciuki za wyniki badań

    Dobrze, że nie długo mam gina, wczoraj na spacerku, zaczęły mnie boleć wszystkie mięśnie i kręciło mi się w głowie 😔 a byłam sama z najmłodszym synem. Jakiś dziadek posiedział ze mną chwilę aż mi nie przeszło 🙄 pierwszy raz miałam taką sytuację 😐

    74dij44jzgxvh1lt.png
    3jvzanli55nmnxem.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam z tej kliniki. Nie przyjeli mnie. Nie ma miejsc. Bede probowac jutro samego rana.

    Lekarz mnie zbadal i twierdzi ze nie ma takiej tragedii jak powiedzial wczoraj lekarz na wizycie. Jest ubytek ale miesien nie jest przerwany. Wypatrzyl za to ze jednak tak jak przeczuwalam sa klopoty z szyjka. Jest bardzo krotka i trzeba to skontrolowac

    AJrin lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livi to próbuj jutro jeszcze raz oby się udało. A możliwe że te parcie w pochwie może być od szyjki? Ile ma twoja szyjka teraz cm?

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 25 listopada 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi to oby jutro Ci się udało dostać i czegoś więcej dowiedzieć ✊

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 25 listopada 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi to kciuki w takim razie za jutro. Ja sama się przestraszyłam i ustawiłam sobie szybciej wizytę na za 10 dni będę starać się dużo odpoczywa do tego czasu.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 25 listopada 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ruda kciuki za wyniki no ja właśnie mega się bałam amniopunkcji dlatego się nie zdecydowałam ale wierzę, że będzie wszystko dobrze 👍

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ