X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natomiast nie wiem jaki fotelik wstępnie miał być avionaut ale on ma słabe opinie. Ze szelek nie można regulować że główka dziecka lata i już sama nie wiem.

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 6 marca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę z tyłu tylko wtedy gdy jedziemy w dłuższa trasę. Teraz dzieci będą razem siedziec z tyłu.

  • Nath Ekspertka
    Postów: 162 65

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądałam jakiś program o bezpieczeństwie w samochodzie i tam specjalista mówił że rodzice powinni jeździć z przodu bo z tyłu stwarzają dodatkowe niebezpieczeństwo dla dziecka.

  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wrote:
    Natomiast nie wiem jaki fotelik wstępnie miał być avionaut ale on ma słabe opinie. Ze szelek nie można regulować że główka dziecka lata i już sama nie wiem.
    Serio ma słabe opinie ja czytałam same dobre i to że jest lekki ostatecznie mnie przekonało i kupujemy właśnie jego.
    Mnie korciło jeszcze doona plus bo ma zintegrowane koła ale chyba wolę lekki to i tak tylko na rok.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam huśtawkę hybrydową ingenuity ale dla mnie ona była za duża na noszenie góra dół. Co do baby bjorn kurcze testowałam u znajomych i serio on się sam buja jak dziecko się tylko lekko poruszy jest tak wyważony do tego lekki na maksa dlatego korci 😉
    Ale serio ja właśnie rozpakowuje kartony że strychu i mam atak paniki i chwilowo powiedziałam do M że nic a nic nie kupuję tylko fotelik ja nie wiem gdzie to wszystko pomieszcze 🙈 z 20 kartonów kołyska łóżeczko do tego turystyczne dwa wózki 😱
    3 wózek jest na działce w borach i tam też mamy łóżko turystyczne. No ale w końcu wygrzebałam poduszkę do spania ciążowa 😂
    2df5e646266a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 10:16

    Emimo lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Venice Autorytet
    Postów: 477 627

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wiedzę, że podobne rzeczy wybieramy. Ja miałam Mamaroo dla corki, ale ona była wyjątkowo spokojna, wiec gdybyśmy nie mieli huśtawki to nie byłaby potrzebna. Teraz kupię tylko jeśli będzie taka potrzeba. Zobaczymy czy mały będzie spokojny czy nie.
    Tez miałam kosz Mojżesza ze Shnuggle i wlasnie teraz nie wiem czy go znowu kupić czy dostawkę łóżeczko Maxi Cosi Iora.
    Moje dziewczyny w kołyskach bardzo szybko zaczęły przesypiać noce. Jedna w wieku 3 m, druga jak miała 2 m zaczęła spać cała noc. Dlatego chyba znowu kupię kołyskę, może tym razem tez się uda.
    Zastanawiałam się tez na 4 moms kołyska..nie wiem czy widziałaś? Ale jest podobno tylko do 3 m, wiec sobie dałam spokoj.

    A jaki kolor wózka wybrałaś?

    p19us65gm2vs5uf6.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak myślałam. Chyba na ceneo wczoraj czytałam. Podobno waga nie 2,5 kg tylko 3.1. Bugaboo tez ma fotelik o wasze 3 i chyba na niego się zdecyduje.


    AJrin wrote:
    Serio ma słabe opinie ja czytałam same dobre i to że jest lekki ostatecznie mnie przekonało i kupujemy właśnie jego.
    Mnie korciło jeszcze doona plus bo ma zintegrowane koła ale chyba wolę lekki to i tak tylko na rok.

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe No o fajnie bedziemy sobie później porównywać pomagać jak bedziemy miałby takie same 😀

    Ja zawsze miałam łóżeczko wiec teraz będę testować inne możliwości 😀
    Jeśli do 3 msc kołyska z 4moms to nie będę ryzykować u mnie szykuje do duża córcia 😀

    Wózek raczej szary na czarnym stelażu myśle dokupić różowa budkę ale ta letnia. Szary wydaje mi się najbardziej praktyczny. Kupię ładne kocyki ubranka będą kolorowe to chyba najbardziej spójnie to będzie wyglądało. Czarnego na lato się boje.


    Venice wrote:
    Emimo wiedzę, że podobne rzeczy wybieramy. Ja miałam Mamaroo dla corki, ale ona była wyjątkowo spokojna, wiec gdybyśmy nie mieli huśtawki to nie byłaby potrzebna. Teraz kupię tylko jeśli będzie taka potrzeba. Zobaczymy czy mały będzie spokojny czy nie.
    Tez miałam kosz Mojżesza ze Shnuggle i wlasnie teraz nie wiem czy go znowu kupić czy dostawkę łóżeczko Maxi Cosi Iora.
    Moje dziewczyny w kołyskach bardzo szybko zaczęły przesypiać noce. Jedna w wieku 3 m, druga jak miała 2 m zaczęła spać cała noc. Dlatego chyba znowu kupię kołyskę, może tym razem tez się uda.
    Zastanawiałam się tez na 4 moms kołyska..nie wiem czy widziałaś? Ale jest podobno tylko do 3 m, wiec sobie dałam spokoj.

    A jaki kolor wózka wybrałaś?

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cena kołyski z 4 mona zawrotna 😀 postawie na klasyk póki co 😀 napisałam do trzech sklepów dwa dni temu z wycena i na chwile obecna odezwał się tylko jeden 🤷‍♀️

    Venice a Ty już masz coś kupione z tych grubszych rzeczy ? Ja myśle wpłacić zaliczkę i poprosić o wysyłkę na koniec kwietnia.

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy w 8gwiazdek dobierać fotelik starszakowi i właśnie tam polecali avionaut Pixel mierzyliśmy go do auta i do późniejszego fotelika więc już przy nim zostaniemy mam też już adaptery do wózka więc nie będę zmieniać kat ma dobry w naszym aucie więc pasuje.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kupiliśmy Avionaut Pixel. Na szczęście pasował nam do auta. Rzeczywiście jest bardzo lekki i przede wszystkim bezpieczny. Spełnia wszystkie niezbędne normy, niektóre to nawet na wyrost, zwłaszcza jeśli chodzi o ochronę kręgosłupa i głowy.

    Ktoś pytał o wózek. Ja kupiłam Espiro Next, ale używany. Wersja, którą mam odrobinę różni się od najnowszej, ale to chyba tylko różnice designu niektórych elementów gondoli. Oglądałam nowy model w sklepie i bardzo mi się podobał. Ja zwracałam uwagę głównie na amortyzatory, bo zależy mi, żeby móc wózkiem jeździć też po leśnych czy polnych drogach. Ostatecznie jednak zdecydowałam się kupić używkę, bo nie jestem pewna czy spacerówka będzie mi odpowiadać na dłuższą metę. Wszyscy mówią, że spacerówki od wózków 2w1 są cięższe niż te kupowane osobno. Wolałam więc teraz wydać mniej na wózek i w razie czego później sobie kupić jakąś fajną spacerówkę.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Venice Autorytet
    Postów: 477 627

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo, tylko wózek i fotelik z bazą. Ale jeszcze czekam na zamówienie.

    p19us65gm2vs5uf6.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wszystkie duże rzeczy mamy po synku. Wózek, fotelik, łóżeczka 🙈 teraz jedynie dokupiłam bazę do fotelika. Chcę jeszcze babybjorna leżaczek. Czemu babybjorn? Bo jest polecany przez fizjoterapeutów i dziecko ma w nim dobrą pozycję.
    No i zastanawiam się nad dostawką do wózka dla starszaka. Chciałam taką boczną ale ona 620zl kosztuje 😲

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ich stronie nie ma mojego głównego auta, wiec nawet teoretycznie nie pasuje 🤷‍♀️
    AJrin wrote:
    My byliśmy w 8gwiazdek dobierać fotelik starszakowi i właśnie tam polecali avionaut Pixel mierzyliśmy go do auta i do późniejszego fotelika więc już przy nim zostaniemy mam też już adaptery do wózka więc nie będę zmieniać kat ma dobry w naszym aucie więc pasuje.

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie kupowałas? Ile wyszedł Cię wózek ? Jaki stelaż ? Dodaj fotki jak już będziesz miała 😀 fotelik z baza cybex?


    Venice wrote:
    Emimo, tylko wózek i fotelik z bazą. Ale jeszcze czekam na zamówienie.

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 marca 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo wrote:
    Na ich stronie nie ma mojego głównego auta, wiec nawet teoretycznie nie pasuje 🤷‍♀️

    Ja nigdy na stronie nie sprawdzałam zawsze jechaliśmy mierzyć każdy fotelik przed zakupem do auta i dziecka tu do dziecka się nie da więc sprawdziliśmy czy dobrze leży jak z bazą jak bez bazy i jaki ma kąt no i czy wjedzie z 2 innymi fotelikami 🙈

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Venice Autorytet
    Postów: 477 627

    Wysłany: 6 marca 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emimo zamawiałam stacjonarnie w 3 Kiwi, ale oni tez maja sklep internetowy. Nie pamietam dokładnie ceny ale wydaje mi się, ze tez coś ok 4700. Wózek na aluminiowym stelażu.Fotelik z baza Cybex. Tez nie pamietam nazywa, ale taki ci się rozkłada do pozycji leżącej

    Emimo lubi tę wiadomość

    p19us65gm2vs5uf6.png
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1123 637

    Wysłany: 6 marca 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez właśnie mam wycenę z 3 kiwi i cena tak jak Ty piszesz. Aw poniedziałek będę miała z muppetshop.


    Venice wrote:
    Emimo zamawiałam stacjonarnie w 3 Kiwi, ale oni tez maja sklep internetowy. Nie pamietam dokładnie ceny ale wydaje mi się, ze tez coś ok 4700. Wózek na aluminiowym stelażu.Fotelik z baza Cybex. Tez nie pamietam nazywa, ale taki ci się rozkłada do pozycji leżącej

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Nath Ekspertka
    Postów: 162 65

    Wysłany: 6 marca 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie porównanie kół żelowych do pompowanych?

  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 6 marca 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nath wrote:
    Czy macie porównanie kół żelowych do pompowanych?

    Nam sprzedawca odradzał koła żelowe, powiedział że to nowość i jakby były takie idealne to inne transporty też by takie miały. Nie dopytywałam więcej bo zdecydowaliśmy się na inny wózek.

    Co do fotelików to mi się bardzo w avionaut nie podobało rozwiązanie tej poduszki/wkładki dla niemowlaka... jakieś kłopotliwe było to rozwiązanie. Zdecydowaliśmy się na Joie, dziecko ma lepszą pozycję niż w Avionaut, jest tak samo lekki i z bazą wychodzi około 900/1000 zł.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ