X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💙 MAJ 2023 💗
Odpowiedz

💙 MAJ 2023 💗

Oceń ten wątek:
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 23 maja 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    U nas jak jest czkawka to od razu wiadomo że pieluchą do wymiany 😅🙈
    I przechodzi po zmianie pieluchy?

    Ja musze cyca podać, żeby przeszło. Strasznie go ostatnio męczą czkawki...

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 23 maja 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak odłożę ją do łóżeczka po przebieraniu to już jej nie ma 😄
    Dzisiaj miałam taką radość, moje dziecko w końcu zrobiło kupę. Nie sądziłam że z gówna można się tak cieszyć 😆😆😆
    Leży w końcu po całym dniu płaczu zadowolona💕

    Crochet, Agunieszka, anekar92, Agnieszka1987, Foreveryoung lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny moja też ma często czkwaki. Już ją nosimy w pionie trochę jak do odbicia ale też zauważyałqm że przy cycy najszybciej przechodzi 🙈 a tak nie lubię tej czkwaki jej, bo mam wrażenie że się męczy. Jeszcze mi wczoraj dosyć ulewała to też markotna była wieczorem. Ale nocka druga z rzedu super w sensie, że ładnie śpi i co 4h się sama budzi i póżniej dalej kima.

    To super, że się wypróżniła, stary człowiek się męczy jak nie może zrobić a co dopiero taki bobas 🥺 ja jak zrobiłam po urodzeniu 4 dnia to musiałam ze szczęścia wszystkim zakomunikować 😂

    A wasze dzieciaczki dajecie do odbicia po każdym karmieniu? Bardziej pytam mamy które karmià tylko piersią, bo wiem że to inaczej. A ulewają Wam też czasami? Bo ja już wczoraj z facetem panike bo kilka razy się zdarzyło ale tak jej za często nie odbijaliśmy, dopiero teraz zaczynami za kazdym razem w dzien praktycznie ale w nocy je na tyle spokojnie, że nie odbijam tylko zasypia i nie ulewa wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 12:30

    Crochet, Agnieszka1987, Mvada lubią tę wiadomość

  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 24 maja 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odbijam za każdym razem. W dzień tak (chyba że mu się nie odbiję to kładę na boku na chwilę) a nocy czasem odbiję czasem nie. Nawet doradczyni latacyjna nam powiedziała, że w nocy nie ma konieczności. Też mu się zdarza ulać, nawet jak go odbiję 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 12:44

    anekar92, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 24 maja 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nocy nie odbijam, w dzień zazwyczaj sie staram chociaż szczerze mówiąc nie za każdym razem mu sie odbije, ulewa rzadko chociaż zdarza sie No i czkawkę ma codziennie ze 2-3 razy i zawsze Ok 21 tak samo jak miał w brzuchu ;) ostatnio trochę meczy go brzuszek i w sumie płacze tylko z tego powodu, poza tym to bardzo spokojny chłopczyk :)

    Crochet lubi tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 24 maja 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzień staram się za każdym razem z uwagi na te gazy bo tak to ona jak leży nigdy nie ulewa, jak już ją odbijam to potrafi mnie obrzygac.
    W nocy zależy, jak wstanie po 1-2h to jestem jak zombie więc karmie i kładę dalej spać 😆

    Crochet, Agnieszka1987, anekar92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 25 maja 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak dla sprawdzenia przesądów ;) sprawdziło sie u Was, ze mając mocna zgagę w ciąży dziecko urodziło sie z długimi włosami? ;) U mnie sprawdziło sie w obu przypadkach, i o ile wydawało mi sie, ze pierwszy syn miał dużo włosów, tak Niko ma od urodzenia fryzurę jak Johnny Bravo 😁

    Mvada, Crochet lubią tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Agunieszka Ekspertka
    Postów: 225 334

    Wysłany: 25 maja 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zgagę, czasem bardzo uciążliwą. Emi ma ciemne włoski, ok. 3 cm, z tyłu nad karkiem nawet dłuższe i gęściejsze.

    Crochet, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 25 maja 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zgagę, mamy rzadkie i krótkie włoski 😅

    Crochet, Agnieszka1987, Agunieszka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 25 maja 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    Miałam zgagę, mamy rzadkie i krótkie włoski 😅

    U mnie tak samo.

    Agnieszka1987, Mvada, Agunieszka lubią tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 25 maja 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy coś kombinujecie dla swoich partnerów z okazji Dnia Ojca?

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 25 maja 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam body kupione nasz pierwszy dzień taty 😊

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 26 maja 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji Dnia Matki😊 🌸 najtrudniejsza, ale i najpiękniejsza rola w życiu ❤️

    anekar92, Crochet, Agunieszka, Foreveryoung, Mvada lubią tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co na krostki pod piekuszka? Dla dziewczybki? Smarowalam linomagiem zawsze po przwijaniu ale chyba nie sluzy i za wilgotno i ma krostki i czerwonw i mam takie cos jak cynkokrem i zeobilam dzisiaj jej maczka ziemniaczana i mam zamiar teoszke wietrzyc przy przewijaniu. Nie wiem chyba dada jej nie sluza, teraz zaczelam pampers zakladac. Co uzywacie pod pamersa?

  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 28 maja 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przerzuciliśmy się na pieluchy bambusowe (bambiboo), bo pupka nam się odparzyła. Używaliśmy na zmianę maści linomag, kremu Zaspa i maści Tormentalum (polecona przez położną). Oczywiście staraliśmy się dużo wietrzyć a do mycia do wanienki wsypuje zasypkę Sylveco. Póki co ładnie nam się zagoiło.

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 28 maja 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smaruje niczym. Jeżeli kiedykolwiek coś nakładam to gdy występuje lekkie zaczerwienienie. Daje wtedy bepanthen😅 i póki co nie mieliśmy problemów 😀

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra z Dada przeszłam na Pampers Active i posypałam mączką ziemniaczaną, przed tym przemyłam i osuszyłam, chwilę jej dałam poleżeć bez pieluchy i jak ręką odjął 😁 Więc Dada mówię stanowcze NIE. No i tez jakieś grube mi aję wydawały w porównaniu do pampers. Szkoda bo tańsze troszkę są 😂

    Crochet lubi tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 29 maja 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdemu dzieciaczkowi będzie właśnie leżeć co innego, naszej leżą chyba wszystkie pampersy póki co bo tyle różnych podostawalismy, w z żadnymi nie było problemu😅 ale każdy pampers inny 😅zostaliśmy na razie przy tych złotych sądach, spoko były też te bambusowe 😄 w sumie wszystkie były spoko oprócz dady tych białych, jakieś sztywne mi się wydają😅

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agnieszka1987 Ekspertka
    Postów: 155 305

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do tych dziewczyn, które rodziły SN, macie nadal krwawienia? U mnie zaraz juz 3 tydzien, a krwawienie nic sie nie zmniejsza. Dzisiaj dostałam małego krwotoku, jasna krew, lalo sie jak z kranu. Wpadłam w panikę, jak na złość mąż akurat skończył wolne na dziecko i musiał wczoraj wyjechać na 2 tygodnie. Próbowałam dzwonić na pogotowie, ale zaczęli mnie przełączać, od jednego do drugiego na końcu chcieli do położnej i zrezygnowałam. Narazie sie uspokoiło w sensie juz sie tak nie leje wróciło do tego co było wcześniej. Jestem załamana, bo nie wiem co sie mogło stać 😔

    Mvada lubi tę wiadomość

    Alexander - 23.12.2017 ❤️
    Nikodem - 11.05.2023 ❤️
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 30 maja 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie zaczęty 5 tydzień po porodzie i też miewam świeże krwawienia, dalej w ogóle nie goi mi się krocze, byłam z tym w szpitalu i powiedzieli że taka natura i organizm wolniej dochodzi do siebie😅 także powiedzieli że to normalne 😅 ale dalej pampers między nogami 🤷

    Agnieszka1987 lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ