Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 30 lipca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies ostatnio czytalam, ze te przewroty teraz sa bardziej przez grawitacje, a dopiero pozniej bardziej świadome, ale to pewnie tez od dziecka zalezy:p

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 30 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kochane, od kiedy Wasze dzieciątka, Olaf ma 10 tygodni w czwartek i ciągle się budzi 3-4 razy w nocy, w dzień je co godzinę i nie przespał w nocy jeszcze 4 h w ciągu, zastanawiam się, czy to wina tego, że jest duży bo urodził się 4140 i ma duże potrzeby żywieniowe, czy po prostu tak już ma, bo tracę nadzieję na sen nocny. Dodam, że cały czas jest tylko na cycu.

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 30 lipca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baryła się nie obraca. Z boku na brzuszek tak ale nie z pleców na brzuch i odwrotnie.

    Teraz ćwiczy coś innego.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna moja też się jeszcze nie obraca

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Olaf z brzuszka na boczek, ale raczej nieświadomie :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie co zauważyłam, że moj dziec jak płacze to łzy mu lecą z jednego oczka (w dużej ilości, nawet jak płacz się jeszcze dobrze nie zaczął) a z tego drugiego tylko tak minimalnie ale to dopiero po dłuższym płaczu. Czy to normalne??
    Właśnie doczytałam, że jak się pojawiają łzy to jest zatkany jakiś kanalik? Słyszałyście o tym?

    Mój też się jeszcze nie obraca...

    Anusias mój też w nocy je 3-4 razy. W dzien jak jest cieplo to tak co 1.5 h. A normalnie co 2-3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 16:48

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 30 lipca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też tak jada, to normalne, jeszcze doczekamy przespanych nocy. Waga dziecka noc nie ma do rzeczy, takie modele po prostu. No i te upały... Moja dłużej śpi jeśli uda mi się ją ns brzuszku ułożyć. Dziś było prawie 5 godzin. Kolejne już max 2.

    Moja nie leży na boczku. Jak była młodsza to ją tak kładłam z blokadą z tyłu. Teraz nie da rady. Dam jej spokój z tymi przewrotami w takim razie. I z wyciągiem rączek, choć tu coś niby się zaczyna ale nie wiem nA ile to celowe a ile przypadek. Ma inne talenty :-)

    Anusias lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ostatnio duzo krzyczy

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też się jeszcze sama nie obraca :P

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak się chwalimy nowymi talentami to mój nauczył się piszczeć.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dbasiula, cieszę się, że chrzciny udane. :)

    Kattalinna, u nas niestety cukier=silne wzdęcia, wiec cierpię i nie jem. Lepiej ja, niż on.

    Kamcia serio? Ja kocham parasolke do wózka! Życia bez niej sobie nie wyobrażam!

    Kwiatkowa, Julek przewraca się na boczek od jakiegoś czasu. Teraz ćwiczy przekrecanie z brzuszka na olecki. Mega śmiesznie się obserwuje jak sie tak kolebie odpychajac nóżką. :)

    Noc mieliśmy nie do wiary. 3-4-2-2 - tak się chyba jeszcze nie bawiliśmy. Odbił sobie w dzień. ;) Dzielnie znosił upały aż do dzis. Od 10 do 15 nie spał i marudzil bardzo, prawie mnie wykończył.;) Za to jak odpadł to nadal spi, oczywiście wtulony we mnie ale widocznie tego potrzebowal.
    Korzystając z przymusowej pozycji horyzontalnej kupiłam pałąk do łóżeczka/wózka, zrobiłam zakupy w gemini i nabyłam antypotowy wkład do fotelika bo Julek poci się w nim jak mysz. Poza tym goście, poza teściową pojechali i nastał błogi spokój. :)

    kattalinna, Katy, D_basiula lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam która z Was kupowała, ale mam pytanie odnośnie stanikow z bonprix. Jak np pod biustem jest 80 i wezme 80 to stanikzapina się na pierwszą hawtke czy trzecią?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina, te zakupy z uziemienia... :-D Ja w nocy zamówiłam pieluszkę - z realizacją na październik ;-)

    Patk, to się nazywa wersja limitowana :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 18:31

    Fermina lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    To jak się chwalimy nowymi talentami to mój nauczył się piszczeć.
    Piszczec, tzn.tak krzyczec? Kiedy to robi? Wyraza tak swoje niezadowolenie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upały i nas wykonczą :( dopiero wróciliśmy z 30 min spaceru i to tyle ba dziś.

    Sela już zamówiłam ten pałąk i matę,chyba jutro przyjdzie paka.

    Basiula super że chrzciny udane :)

    Sela, D_basiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez zaczęła interesować się swoimi rączkami, wpycha je przez sen do buzi i robi jakieś dziwne rzeczy- jak leży łapie się za bluzeczke i podnosi głowę jakby chciała siadać,czy to nie za szybko?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, moja piszczy już jakiś czas, na szczęście nie często bo w jej przypadku ten pisk jest z płaczem i oznacza ból :-( popiskuje też w czasie gadania ale to inny rodzaj dźwięków :-) a jak jest bardzo zmęczona to miauczy jak kociak <3 teraz marudzi już...

    Przeglądałam zdjęcia sprzed 2 miesięcy, niesamowite!

    age.png
  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my korzystamy i cały dzień na dworku, uwielbiam to i popijam karmi ale doczytałam że ma do 0.5%

  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d41ed907534d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0abcd18a24ad.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bfe4ceb607f0.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6054193d5ebc.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b00c6fb33f4e.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7dd4a60746bd.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7d971d05f55.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af10b1716d79.jpg

    Feeva, kattalinna, Katy, Fermina, Sela, kamciaelcia, Cola87, Hoope, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moje widoczki z tarasu, 2 ostatnie fotki są z przed chwili wiec jest naprawdę przyjemnie ;-) kto ma ochotę zapraszam ;-)

‹‹ 1429 1430 1431 1432 1433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ