Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, czy ja pomyliłam forum??? Jakie niejedzenie słodyczy??
    ja też wpierdzielam i ciężko mi wytrzymać, żeby nie zjeść czegoś słodkiego 1dzień. Wage mam mniejszą niż przed ciążą o jakieś 2kg ale grubaskiem nie jestem (chyba heh) przy 177 waże 60kg.

    Kurcze dzieć mi nie chce zasnąć... :-(

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wrote:
    Ja nawet nie próbuje nie jeść słodkiego :/ A jeszcze w grudniu?? Święta, ciasta, słodycze, chyba bym się zawyła.


    Nie, nie. Hoope ja nie oszalalam.
    Ograniczenie od 1 do 23 grudnia :D

    Hoope, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 13 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Nie, nie. Hoope ja nie oszalalam.
    Ograniczenie od 1 do 23 grudnia :D
    XD XD XD XD XD XD XD

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę być na diecie samo to słowo powoduje u mnie obsesyjne myślenie o jedzeniu i też zawsze tyje na diecie

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Chyba dzieci dzisiaj ładnie śpią ;-) (albo mi się forum zablokowało heh)

    U nas od rana takie akrobacje na kocu, że zaczne się chyba modlić, żeby mi te puzzle dzisiaj przyszły.
    Ogólnie noc od północy do 7 rano z 6 pobudkami na cyca... masakra ledwo żyje... a jak u Was?

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie co do szczepienia na meningokoki, bo któraś wczoraj pytała, ja mam zamiar szczepić ale właśnie nie pamiętam kiedy to można. Pod koniec listopada mamy szczepienia to zapytamy.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Oczywiście, że nie śpimy.

    Uwaga, będzie marudnie, możecie scrollować.

    Sela, sama pytasz to odpowiadam. Moje śpiące w nocy z max jedną pobudką dziecię dziś od 21 do 7 budziło się 7 razy, jadło raz i to mało. Jak spało to jęczało i łkało rozdzierająco. Temperatura w nocy 37,3, to nic nie znaczy. Wodnista kupa rano, to też nic nie znaczy. W nocy dałam ibufen, wydłużyło to czas pomiędzy pobudkami do 1h45m, ale tylko raz. Widać, że coś Rekina meczy, to druga taka noc...

    Jestem bezsilna.

    JS, babcia zrezygnowała z kontynuacji chemii, bo po poprzednich czuła się potwornie. Nie miała siły, nie była w stanie ustać na nogach, mdlała, a mieszka sama. Zdecydowała, że w jej wieku wcale nie jest powiedziane, ze rak zdąży ją wykończyć, a chemia na pewno tak. Że woli być samodzielna. Zapisalismy ją teraz na radioterapię i szanujemy jej decyzję.

    Sorka, marudzę, jak stara baba po ciąży w szary listopadowy dzień...

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry (?)

    Hoope, liczę że warto, bo w zeszłym roku obkupiłam siebie i Wiki (jeszcze wtedy w unisexy) ciuchowo :)
    Nie wiem jak z innymi produktami.
    Kombinezon i tak mam, więc na zime jesteśmy przygotowane.

    Wowka, ze snem u nas tak samo. Upatruje tych zębów jako usprawiedliwienia, ale nic.. :/
    Dziś spanie w ramionach mamy, inaczej płacz. Mówię wczoraj do męża, że może po prostu potrzebuje dużo bliskości, na co mąż skwitował: "Tak, chyba od 6 miesięcy" ;)

    Przytulaj, nie oczekuj, obserwuj :*

    A z babcią. Spróbowała, może ma rację, że chemia wykończyłaby ją szybciej....
    Jak zaawansowane jest to raczycho?


    ...
    Ja też żrę słodycze, bo jedzeniem tego nazwać nie można. Zresztą...wszystko żre, chodzę wiecznie głodna. Na całe szczęście waga jest wyjątkowo łaskawa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 09:35

    Wowka lubi tę wiadomość

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze mi mózgu nie moga przebada ć...ale napisze jak połoze Patryka

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Pisze posta juz od godziny bo ciagle cos xd My nie śpimy od 7, ale zbliża sie drzemka wiec moze tez sie prześpie :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, rozumiem.

    Uwaga u nas mnostwo pobudek. A budzi sie raz, zdecydowanie cos w powietrzu ze dzieci tak szalaly.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh czyli nie tylko ja miałam okropną noc...
    Oby dzień był dla nas łaskawszy ;-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, pamiętając Twoje ciążowe zdjęcia, to jedz czekoladę i wszystko inne, na zdrowie :D

    Nie bardzo się znam na tych medycznych terminach związanych z nowotworem. Ale z tego co rozumiem, to rak naciekł na sąsiednie tkanki, węzły chłonne też były zajęte i zostały wycięte. Po tym lekarze mówią, że rak złośliwy, ale przerzutów nie znaleźli. Nikt nie potrafi powiedzieć ile czasu mogą się one rozwijać. Stąd decyzja babci.

    Już dzisiaj spaliśmy razem że Skrzatem. Jak tak dalej pójdzie to przemebluje sypialnie :D

    Jak macie łóżko otwarte z trzech stron, to dosuwacie je do ściany, żeby spać z dzieckiem? Bo ja nie śpię, bo boję się, że Rekinu spadnie...

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie odzywałam się bo jestem totalnie rozbita, nie odniosę się nawet do niczego. Kontynuując historie z kręcenie i w nadgarstkach, machaniem to nagrałam filmik i wysłałam go dalszej ciotce która jest pediatra na noworodkach. Zadzwoniła i stwierdziła żebym pokazała filmik jutro na tym szczepieniu bo może być to niepokojące. Oczywiście poszperałem w necie i oprócz komentarzy że to normalne i dzieci tak robią z emocjito jest to też jeden z objawów autyzmu. Czuje okropny strach, zamiast cieszyć się jakie Adaś robi postępy, daje cześć, ćwiczy na czworakach akrobacje i próbuje raczkować, śmieję się pięknie itp. to ja teraz doszukuje się czy przypadkiem jakieś inne zachowania mogą na autyzm wskazywać. Nikomu nie życzę...mam nadzieję że jutro się coś więcej dowiem.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczepie bexero czyli grupa b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 10:38

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, podobno bardzo ciezko stwierdzic autyzm u takiego maluszka, zycze ci jak najmniej nerwow i mam nadzieje, ze to zaden obkaw z tym zwiazany.

    Ola, ja tez chcialabym ta, w jakim wieku szczepisz?

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola wtf? Bzdury jakies. Wiele dzieci tak robi. Synowie mojej siostry tez i zdrowe madre chlopaki. Wrzuc moze filmik to zobaczymy jak to u Was wygląda. Bo moze sie nam wydaje ze robia to samo a jednak jest inaczej.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda a jak wrzucić taki filmik? Przez YouTube? Nie bardzo ogarniam takie rzeczy ale się postaram.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od 19.30 już spalismy, nawet ładnie zasnęła przy utulankach z youtuba, nie musiałam bujać, Ale już została w lozku. Tak więc do 19.30 zanotowalam 6 karmien, nie wiem ile pominęłam bo w nocy z lekka nie ogarniam. 2 razy wstawałam dodatkowo żeby ja pobujac i uśpić bo sie rozbudzala i nie mogła sama zasnąć. 3 raz Bujalam Po 6 jak mąż wyszedł do pracy z nadzieja że jeszcze zasnie. I zasnęła. Wstalismy o 8.
    Teraz trwa pierwsza drzemka.
    Trochę ja musiałam nanosic żeby wkoncu zasnęła. Utulanki grają, szumis chodzi, a ja kończę kawę. Pewnie zaraz sie obudzi.

    Aaaa juz kiedyś pisałam że jestem typowa blondynka z dowcipów?
    Wczoraj ogarnęłam wkoncu dlaczego moje dziecię tak mało je obiadów, deserów itp.... Za plytko wsadzilam łyżeczkę do dzioba dlatego więcej wypychala językiem jak polykala. Wczoraj zaczęłam wkladac praktycznie całą łyżeczkę do dziubka i zjadła pół sloiczka pasterniaka, wcześniej to były 2-3 łyżeczki.
    Jaka matka głupia była, sama z siebie się śmiałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 11:26

    kattalinna lubi tę wiadomość

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.s. u nas pewnie szczepienie w styczniu. Musze podpytac pediatry.

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
‹‹ 1785 1786 1787 1788 1789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ