X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak idealnych wyników to ja nie miałam nigdy
    Morfologia super
    Crp super
    Ba!!profil lipidowy super
    To czemu mózgu mi brak?
    Poszłam z Patrykiem na bioderka(po ponad godzinnym siedzeniu w laboratorium)a bioderka jutro...
    Dostałam tel że kończy się przegląd mazdy...no jak?przecież 24.11..
    Przeglad do dziś, oc do 24, 14.przegląd a nie bioderka...
    Muszę sobie zapisywać a i tak do apteki nie weszłam od kilku dni...

    No i żeby tego było mało...wasze trzymanie kciuków a więc moje męki, zostały przedłużone o jakieś 2 tygodnie...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też pobudki co godzinę...
    Ale mam przyczynę WITAJ JEDYNECZKO Ty mendo mała...
    Ja też chcę zaszczepić za menungokoki ale z tego co zrozumialam to po roczku...

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola za rzucanie młodej matce w twarz takich podejrzeń powinna być kara bezwarunkowego pozbawienia wolności . Kładzenie komuś do głowy podejrzeń ciężkiej choroby dziecka to kradzież najpiękniejszych wspomnień z początków macierzyństwa . Potem po setkach nieprzespanych nocy i tysiącach wizyt po niewiadomo jakich specjalistach okarze się że to tylko wyobraźnia a czasu już nikt nie cofnie zamiast cieszyć się dzieckiem i wypełniać album zdjęciami ,matka siedzi na necie i czyta jakie to straszne choroby może mieć dziecko i tylko dlatego że komuś kto nie posiada żadnej wiedzy medycznej coś się wydaje. Cola nie przejmuj się aż tak nie czytaj internetu pokarze filmik pediatrze i nie zakładaj najgorszego

    MonikaJ, kattalinna, Hoope, Katy, Fatalita, Wowka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka to gratulujemy małej mendy ;-)

    Cola na spokojnie, wiem łatwo mówić ale gdyby było coś nie tak to pewnie wcześniej by pediatra coś zauważyła. Ciesz się tymi pięknymi postępami! i nie czytaj tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 12:28

    Nynka lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie Jak to jest, każda z nas by siedziala czytała... Tak jak ja jeszcze niedawno internet przeczysywalam o krztuscu. To jest normalne że ona sie martwi, my się martwimy Jak dziecko kupy kilka dni nie zrobi....

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtu.be/BWklqQyZiYc takie ruchy rączkami robi mój Adaś. Macie rację naczytałam się strasznie, nie mogę przez to spać, płacze. Dopatruje się nieprawidłowości tzn testuje moje dziecko. Mam już obsesję. Wiem że nie powinnam, ale jak ktoś zasieje niepewność, a człowiek się naczytałam to potem człowiek do głowy dostaje.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola mój Michaś też kręci nadgarstkami. Jak już np nie chce siedzieć w bujaczku to widzę ze na tyle się emocjonuje i kręci rączkami i nóżkami. Moja Julka też tak kręciła. Z czasem to zanikło. Pewnie, jeśli Cię to niepokoi lepiej skonsultować z lekarzem. Ale lepiej się za wczasu nie nakręcać, zapewne nie jest to nic co wykracza poza normy.

    Dzień dobry :)

    201501064565.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne że matka się martwi dlatego zawsze powinniśmy być ostrożni z jakimiś przypuszczeniami bo koleżanka ,ciocia ,babcia rzuci jakieś podejrzenie a matka potem na głowę dostaje jakby swoich shiz mało miała .

    cf409fc7e7.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na meningokoki można szczepić od 2.miesiąca życia
    Cola mam nadzieję że pediatra Cię uspokoi i wszystko będzie dobrze

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaJ a widziałaś ten mój filmik? Też tak robiły Twoje dzieci? Ja już nie wiem, cholernie się boje.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola filmik widziałam. Wygląda to troszeczke inaczej ale podobnie. Ciężko to opisać ale wygląda to jakby wkręcał żarówki :) Kręci rączką o 180 stopni.W chwili gdy się denerwuje cały się spina i kręci rączkami i stópkami. Julka robiła to tak samo jak Michaś. Kurcze no nie wiem lekarzem nie jestem i nigdy nie miałam kontaktu z autystycznymi dziećmi ale mam nadzieje że na podejrzeniach się zakończy.
    Trzymam kciuki. A oprócz "kręcenia" coś Cie jeszcze niepokoi w zachowaniu syna?

    201501064565.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola zostaw te ręce w spokoju. Powiedz, czy patrzy ci w oczy jak do niego mówisz. Czy w ogóle Wasze spojrzenia się spotykają na dłużej.

    Wowka witaj w moim świecie. I Fatalita. I Kattalinna. I reszta. Odkąd Prezes skończył 2 miesiące noce są tak samo nieprzespane. Moja mama twierdzi, że to nienormalne i jest na coś chory. Zatem, wszystkie mamy chore dzieci :D

    Kamcia kciuki nadal zaciśnięte. O przeszczepie mózgu nie słyszałam XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 14:40

    Fatalita lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, wlasnie bylam na szczepieniu i mamy recepter na bexero.

    Wazy maly 9600, 71 cm dlugi,

    Katy, Feeva, Sela, Wowka, kattalinna, Nynka, Fatalita lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij tu Cola.

    https://youtu.be/GST5f7xEJ4g

    Tu lepiej widać o jakie zaciskanie rąk chodzi. W jakich sytuacjach.

    https://youtu.be/SJAOlo81bng

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2018, 15:03

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Cześć, nie odzywałam się bo jestem totalnie rozbita, nie odniosę się nawet do niczego. Kontynuując historie z kręcenie i w nadgarstkach, machaniem to nagrałam filmik i wysłałam go dalszej ciotce która jest pediatra na noworodkach. Zadzwoniła i stwierdziła żebym pokazała filmik jutro na tym szczepieniu bo może być to niepokojące. Oczywiście poszperałem w necie i oprócz komentarzy że to normalne i dzieci tak robią z emocjito jest to też jeden z objawów autyzmu. Czuje okropny strach, zamiast cieszyć się jakie Adaś robi postępy, daje cześć, ćwiczy na czworakach akrobacje i próbuje raczkować, śmieję się pięknie itp. to ja teraz doszukuje się czy przypadkiem jakieś inne zachowania mogą na autyzm wskazywać. Nikomu nie życzę...mam nadzieję że jutro się coś więcej dowiem.

    Napisz do mnie na PRV.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny oprócz tego u Adasia nic niepokojącego nie występuje, a przynajmniej nic co mi się wydawałoby podejrzane. Utrzymuje kontakt wzrokowy, odpowiada uśmiechem na uśmiech, daje cześć jak się wyciągnie do niego rękę itd. Tylko ponoć większość rzeczy przychodzi z wiekiem dziecka. Nie wiem, strasznie rozbita jestem, nawet nic dziś nie jadłam bo mam tak żołądek ściśnięty.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz te dwa filmiki. Chłopcy zaciskają jedną rączkę na przedmiocie który ich bardzo interesuje. Bardzo. Tak jak jak nic innego. Na Twoim filmie jest inaczej. Przynajmniej ja widzę różnice. Jest też normalna interakcja z Tobą.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope no tak nie robi, ale np drapie jakiś przedmiot jak jest zainteresowany. Może to też objaw? Nie wiem dobrze że jutro ta doktor. Bo ja tu osiwieje, aż mnie na wymioty zbiera :(

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola Michał też drapie:) Drapie nawet ściane jak leży na przewijaku na brzuszku.

    201501064565.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 listopada 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie drapie tak jak Mania lalkę na końcu filmiku i jak zasypia to czasem też tak chwilę drapie. Dostaje paranoi. Przepraszam Was dziewczyny, ja jestem bardzo wrażliwa i podatna na sugestie :( dzięki za słowa otuchy

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 1786 1787 1788 1789 1790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ