X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 listopada 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, spać. Ale to już.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 listopada 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu tak nikogo nie ma?

    Dzień dobry w nocy. Od godziny nie ma spania, od pół nie ma nadziei na ululanie. No to leżymy w dużym: matka na kanapie w piżamach, szlafroku i z kocem klika forum, córka na podłodze w cienkim pajacu zaciesza aktualnie do grającej sowy z projektem. Ale chyba zabiorę bo się mało rusza przy tym i mi zmarznie mimo że grzanie zrobiłam na full. Wczorajsze nasze ćwiczenia już dały efekty :-)

    Chce mi się spać... Stary śpi smacznie.

    Musiałam cofnąć do postu Patk bo o żelkach dopisała i nie widziałam. Uwielbiam anyżowe :-) i jeszcze to w nich, że nigdy nie ma do nich konkurencji :-D
    White Innocent wrote:
    Hej, możesz napisać czemu koleżanka odradza ten model? Bo ja jestem na niego napalona, za tydzień właśnie się wybieram do sklepu żeby go obejrzeć i każde info cenne :)
    Narzeka na skrzypienie kół i słabe podbijanie na krawężnikach - oni są bardzo wysocy więc rączka wysunięta i koleżanka mówi, że ma wrażenie jakby przy podbijaniu miała za zaraz strzelić. Brakuje jej też organizera. Po 5 miesiącach nie kupiłaby go znowu. Może to niewiele uwag ale jak na wózek za 1,5k to dla mnie za dużo wad. Jeszcze za to nie skreślam litetraxa signature ale o nim jeszcze nie mam zebranych opinii.

    Fatalita, ten gatunek ma wady ewolucyjne, szkoda ryzykować. Pomysł z telefonem lepszy. I tańszy. A jeszcze jak nagrasz ryczącą Wiki i ustawisz mu dzwonek w telefonie... Może zareaguje ;-) też jestem ciekawa jak sobie poradził.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 07:02

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 listopada 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co, co, gdzie nikogo nie ma? :D

    Nacieszam się ostatnimi sekundami ciepłej kołderki, ale już pod baczną obserwacją Rekina :)

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 18 listopada 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja :)

    Dziś tylko jedna pobudka o 2, a tak to sen 20-6:30 :)

    Biało za oknem, mróz jak nie wiem. A ja mam plan iść z buta do rodziców. Nie pogielo mnie, skoro śpiworek będę miała dopiero w tygodniu? A jest - 5 o.O

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To postaram się jeszcze poprawcować nad moim egzemplarzem. Lub jak prawi Hoope, zacząć czerpać korzyści z pacania przez leb...

    A więc... zaczęliśmy rozszerzać ale bardzo spokojnie. Raz jej daje ugotowane warzywa, owoce w kawałku, raz zblendowane. Bardzo lubi cyckać marchewkę no i zasmakowała w kleiku ryźowym.
    Wczoraj zjadła jeszcze w samochód pod szkoła, potem mleka nie chciała aż do 16.30 jak wróciłam. Ani mojego, ani hippa, ani w butelce, ani w doidy cup, ani w kubeczku z dziubkiem (dzióbkiem?). Zjadła tylko ten kleik ryżowy i piła wodę.

    Tata dał sobie radę. Zresztą dzień z atrakcjami. Bo i odwiedziny u dziadków i u pradziadków. Więc Wiki zagadywana, noszona itd.

    Właśnie jadę do szkoły znowu :(

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem. U nas pobudka o 7.20 łaskawie zaciagnela smoka i poleżała w ciszy do 8.

    Katalina czuję że razem zjadłybyśmy te wszystkie odrzucone żelki anyżowe.

    Feeva jaki śpiworek zakupiłaś. Mi się strasznie podoba zaffiro IGrow. Sąsiadka teraz kupiła i bardzo mnie urzekł. Ale nie mam jeszcze spacerówki (ciągle używamy pożyczone gongoli). I nie wiem co chce.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Noc mialam tak beznadziejna, ze az nie chce mi sie wspominać, Kamil byl 3 lub 4 razy odkładany do lozeczka. Za ostatnim razem pospal chwile, ale obudzil sie jak ja sie polozylam..Pies dal mi tak popalic, ze mialam ochotę mu coś zrobić...Najlepsze zajecie o 00 w nocy? Wygrzebywanie zużytych podpasek z kosza...oczywiście to pies nie ja..

    Dzięki temu, ze Kamil nie mial ostatniej drzemki spal w nocy 13 godzin, ale co z tego jak ja spalam z 5 moze...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez sie bardzo podobal igrow, ale kolezanka polecala mi cottonmoose, a igrowa nie widzialam na zywo, dlatego kupilam ten cottonmoose. Igrow jest ladniejszy moim zdaniem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie wymyslil Twój pies zabawe...

    Ja wczoraj zakupilam prezenty świąteczne, czesc.
    Ale nie mam pomyslu na prezent dla 13 latki. Macie jakis pomysl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Ja mam pytanie. Wiem że już był ten temat, ale ;)

    Mam kombinezon dla małego, i teraz nie wiem czy koc i ta buda na nogi starczy? Czyten śpiworek jeszcze??

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 18 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, co za pies... wspolczuje :/

    U nas rekord, od 18:30 do 8 rano z jedna pobudka o 4 na jedzenie :D

    Cola87, Wowka, kattalinna, Fatalita, Kwiatkowa24, Nynka lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, wg mnie starczy. Ja mam taką kombinację i planuję dzisiaj użyć.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, też rozkminiam. Ale chyba wezmę kombinezon na body i śpiworek. Plus taki, że izolacja od pleców będzie. Łatwiejsze niż koc, nie zwinie się itp. Ale poczytam co dziewczyny napiszą :-)


    Wowka, a co pod kombinezon dasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 10:20

    Nynka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po przerwie!

    Laurka, Mycha, miło Was widzieć :)
    Widzę, że dzisiaj (edit: wczoraj – zasnęłam z laptopem na kolanach zanim dokończyłam posta, dzisiaj kończę) dzień powrotów, więc i ja się melduję, choć mój urlop krótki. A przede wszystkim mało wypoczynkowy. W programie było załatwianie kredytu hipotecznego, planowanie wszystkiego co związane z wykończeniem mieszkania oraz skok rozwojowy Zosi. Kluska już wraca do formy, ale teraz odzywają się zęby - mało je, gorzej sypia, dwa razy podałam Ibum. Jeśli mój mąż jest w domu w ciągu dnia odkładamy Zosię na zmianę. W nocy ja wstaję aby wyjąć Zosieńkę z łóżeczka, biorę ją do nas i karmię, odkłada mąż. W pracy się nie przemęcza, wiem to na pewno – 7 lat temu byłam jego stażystką :P

    Wowka, Kattalinna, dziękuję za pamięć :)
    Cofnęłam się tylko kilka stron wstecz, całości nie nadrobię.

    Wszystkiego co najlepsze Zuzi, ślicznotka z niej.
    Magda, najlepszego dla tego eleganckiego przystojniaka.

    Feeva, szczęścia z okazji rocznicy!

    Bożenka z sową cudowna i radosna <3

    Po tylu zachwytach odnalazłam film z Prezesem – on na pewno jest z naszego forum?

    Chipsy kocham ponad wszystkie inne przekąski. Żelki też lubię, słodkie lub kwaśne, anyżkowych nie jadłam, ale to brzmi jak kara :P

    Fatalita powinna dostać prowizję za reklamę Baby Ono, a Patk za Kinderkraft Yummy – ostatecznie też kupujemy to krzesełko.

    Fatalita, niech te najbliższe godziny szybko Ci zlecą.

    Chyba Zofia jest ostatnim forumowym dzieckiem, które jeszcze nie rozpoczęło rozszerzania diety. Ruszamy za dwa tygodnie. Na dzisiejszy zestaw spacerowy składa się kombinezon i kocyk.

    Nic więcej nie pamiętam z tego co pisałyście, ale teraz będę już na bieżąco :)

    kattalinna, Wowka, MajowaMamusia, Patk, Fatalita, Magda33, Mycha666 lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Wowka, a co pod kombinezon dasz?

    Body z długim i rajstopki.

    U mnie kluczowa jest ta przykrywka na nogi. Fajna jest :)

    Edit. Mała Matylda, jesteś! :) niech się skoki, doskoki i ząbkowania kończą :) ciekawy czas przed Wami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 10:32

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pytała o ząbkowanie- u nas też ciężko. Wieczorem w ogóle nie chciała jeść, chciałam ululać to tak się darła, dałam camilie i za jakieś 10 min zjadła całą flaszkę usunęła. Jak tylko widzę, że śpiąca a jest problem z usypianiem smaruję żelem dziąsła.
    Co z tego że u nas pobudka o g22 (posmarowałam żelem i zaraz usnęła) i o g1 jak nie spałam przez 1.5h, zabierzcie od nas te nocne kuupy bo się wykończe. Co noc, czasami 2 razy.

    Wowka jak robisz kisiel, blendujesz owoce, dodajesz wody i zagęszczasz mąką?

    Fatalita na pewno ciężko zostawić Wiki na tyle godzin, grunt że opiekę ma wzorową może inne mleko posmakowałoby jej? Powodzenia na studiach,ja skończyłam podyplomowe z wczesnoszkolnej w tamtym roku.

    Fatalita lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda to mąż kitu Ci nie wciśnie że z pracy wrócił urobiony XD tak sie poznaliście? W pracy?

    Na spacer zakładam kombinezon,kocyk i przykrywa,pod spód to co po domu: leginsy, body i skarpety.

    kattalinna, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Nie mogłam Was wcześniej odwiedzić, bo musiałam najpierw zjeść resztę tortu bezowego :P I wypić kawę. I wykorzystać TZ :P

    Zakochałam się. W zabawkach. Musicie zobaczyć, są genialne.

    Samochodzik. Niby nic. Napędzany siłą ręki , wiecie jak, tym cofaniem o podłogę. Genialny, piękny design. I najważniejsze, jest miękki i obły. Są inne wzory ale zafiksowałam się na ten. Córce też bym kupiła.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecbcc37ff6ba.jpg

    Kierownica. Aaale jaka zaskakująca, musicie zobaczyć filmik.

    https://youtu.be/NB_oVYCnE24

    Bóbr. No cudo. Miękki, spory i widać co zjadł. A przecież może zjeść wszystko co się zmieści. Nawet tajemnice

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7556e16fa8f8.jpg

    Przebijanka. Ale nie jakaś tam zwykła rąbanka. Ta to już hazard, bilard, pub i rzutki w jednym

    https://youtu.be/mtLuUD_RL1g

    I coś co nie wygląda a daje mnóstwo możliwości do wspólnej zabawy. Takie cosie

    https://youtu.be/rDIQ6HNJ17M

    Mają też cudne zabawki do piaskownicy, do wody i na przyszłość farmę. A ich pianka na podłogę wydaje dźwięki zwierząt, które ma we wzorach. Cuuudne.

    Co do wózka. Zamówiłam dopiero kombinezon. Długo myślałam co dalej. Stanęło na całorocznym pokrowcu do wózka, kocach i myślę nad wkładką bawełnianą pod pupę. Chyba ok?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, dla mnie cottonmoose i igrow drogie. Zamówiłam noname, ale wygląda na porzadny.


    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7514756188

    Cieplutki, milutki, mieciutki i z puszkiem. Mi się bardzo podoba. Wzięłam szary z myślą o kolejnym dziecku (w razie jakby był chłopak) :)

    Mala Matylda dobrze, że jesteś :)

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, no dokładnie tak. Owoce na mus, mogą być na surowo, ale dużo mam mrożonych i te podgotowuję, później w zimnej wodzie rozrabiam mąkę ziemniaczaną, dodaję do owoców i zagotowuję. Bardzo lubię, smak mi odpowiada, Rekinowi też bo ładnie je :) najlepiej wychodzi kombinacja jabłka świeżego+ owoce mrożone- maliny, borówki...

    Hoope, nasz wózek ma dodatkową wkładkę frottową pod pupę i plecy i to dobre rozwiązanie. I ociepla, i nie daje się spocić i łatwo uprać po opluciu lub wtopieniu weń chrupek kukurydzianych. Jestem zadowolona, a było za darmoszkę, więc jestem jeszcze zadowoleńsza :D

    Zestaw zimowy mam taki: kurtkę i spodnie narciarskie, kombinezon jednoczęściowy cieplejszy od kurtki wymiennie, przykrycie na nozki do wózka i koce, rozłożony rożek akurat pasuje jako kolderka. Śpiworka nie mam i na razie nie planuję.

    Zabawki przejrzę jak Rekinu wstanie.

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
‹‹ 1801 1802 1803 1804 1805 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ