X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 listopada 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym jedzeniem to roznie dalej, ale na pewno lepiej niz bylo..Chociaz mam wrazenie, ze czasem probuje ssac lyzke zamiast z niej jesc xd Z tego co czytalam to obojetnie, w ktorym etapie rozszerzania poda sie jogurt ;)

    Kattalinna, pewnie byłaby mozliwosc zobaczenia go, ale chyba nie dałabym rady...Moj narzeczony mnie prosil zebysmy po niego pojechali ;( Sama bym z chęcią to zrobila, ale nie możemy psu mieszac w glowie, mam nadzieje, ze z czasem nie bede płakać na sama mysl o nim...

    Sela, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 20 listopada 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, bardzo trudny czas przed Wami :-( ale masz rację, trzeba zachować konsekwencje. Chyba, że byście byli na milion procent zdecydowani, że na dobre i na złe. Bo najgorsze co mogłoby być dla psiaka to gdyby za jakiś czas znowu został oddany :-(

    Katy lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawać, już dzień! I to od ponad godziny ;-) my szykujemy się do drzemki, to znaczy panna Anna, bo ja to mogę w każdej chwili. No ale jeszcze z godzinę więc piję kawę i chciałam forum poczytać a tu lipa. A nawet kupa, pierwsza plastelina za nami - taki temat do porannej kawy :-P

    Co z tym black friday, jakie macie plany, może odgapię. Wczoraj już prawie kupiłam matę ale w ostatniej chwili sobie przypomniałam, że przecież jak poczekam kilka dni to interes życia zrobię. Rzekomo.

    preg.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 20 listopada 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto śpi o tej porze?

    Niby nie spię, ale nie pilam kawy i nie mogę zebrać myśli. A planowana drzemka pewnie gdzies o 10:30...

    Źle i za gorąco było w to lato?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka ciężka...pod koniec już się poddałam i dałam paracetamol. Synu zasnął i ja już zasypiałam to pies wstał żeby go na siku wypuścić! Niech te zęby już wyjdą!

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje padło na drzemkę zgodnie z harmonogramem. Miałam też paść ale kawa jednak podziałała. No to po raz milion trzysta dziewięćdziesiąty szósty przeglądam wózki...

    Patk, jakiej spacerówki szukasz? Bo może takiej jak ja to poczekam aż wybierzesz i kupię to samo ;-) na te black frajdeje i mondaje się nastawiam, że muszę wózek i fotelik ustrzelę. Tylko cholera, fotelik byłby w ciemno ale najwyżej odeślę ;-)

    Edit: Hoope, nawet zaczęłam tego graco patrzeć. Dwa pytania: trzeszczy? Bo opinie różne. I drugie: jaki on ma system wentylacyjny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:14

    preg.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 20 listopada 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :p

    U nas tez nocka nie za dobra, Kamil od ok.2 przebudzal sie czesto z jeczeniem i musialam co chwile zmieniac cycka bo to pomagalo na jakis czas ..Nie wiem co sie dzieje, ale juz od kilku dni tak jest tylko dzisiaj duzo gorzej bylo :/ Jak nie spi to nie wyglada jakby go cos bolalo...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina a jaki fotelik chcesz kupić? Ja po nowym roku chyba się już będę za następnym rozglądać, bo mam wrażenie że Adasiowi to w barach ciasno się zaczyna robić. Jeszcze teraz zima to też nabieramy jest bardziej...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    U nas chyba szykuje sie katar... masakra
    Rano już była inhalacja.
    A noc jak zwykle pobudki co 1h eh

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pobudki rzadziej, bo co jakies 2 h i dalo sie synka odlozyc, ale ostatnio ma dlugi czas aktywnosci i musze pomyslec jak go polozyc spac, zeby nie siedzial do 10 jak wczoraj. Kiedys drzemka do 18 byla dozwolona i szedl spac na noc o 20.. A teraz ostatnia drzemka musi sie skonczyc o 16. Szkoda, ze dziecko jest nieprzewidywalne i moze spac godzine, pol, moze isc za chwile na drzemke a moze za 5h..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u nas noc całkiem ładna, bo śpi z nami :)
    Ale nie wiem jaki błąd popełniamy wieczorem, poraz kolejny zasypia o 20 budzi sie po 30 minutach i uznaje to za drzemke....wczoraj zasnal na dobrw o 23:(

    Masakra, oczywiście pobudka po tych 30 minutach nastąpiła jak matka wstała. Już nie wyrabiam.

    Teraz leży jeczy i szczypie mnie po brzuchu, ale czekam na mega zmeczenie żeby nie nosić, bo moje plecy płaczą ....bardzo.

    Któreś dziecię dzisiaj świętuje? Jak tak to 100 lat!:*

    Patk przyznam że jestem ciekawa reakcji męża na ten wspaniały prezent...

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 20 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest coś na rzeczy. Leo kiedyś jadł kaszki mleczno ryżowe z bobovity i po 2 tyg zwymiotował raz po niej. Od tego czasu nie dawałam. Dzisiaj kupiłam kaszke mleczno ryżową z nestle i to samo wymioty takie, że szok. Nawet nosem leciało. Czekam czy nie będzie wysypki, bo ostatnio była. Co to może byc?

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, oby nie wiem co to, czy to przypadek czy reakcja na coś. Oby przypadek. Zdrówka dla Leosia!

    Cola, jestem napalona na axkid minikid 2.0. Chociaż fajne są też joie. Ogólnie tylko RWF biorę pod uwagę. Normalnie był plan żeby kupować po zmianie auta i stacjonarnie żeby profesjonalnie doradzili i dobrali, ale jeśli jakaś fajna promocja by teraz była to jestem w stanie zaryzykować.

    Patk, a valco snap trend i trend sport patrzyłaś? Tam to jest buda! I wentylacja fajna, i regulacja podnóżka i rączki i w ogóle... Ja to nie kupię wózka nigdy :O

    Sela, Cola87 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, a jak się sprawuje Jole Po kilku już dniach testowania???


    O beznadziejnych nockach juz nie będę pisać bo to sie robi już nudne, napisze jak nastapi poprawa albo i nie, bo chwalić dzieci tez nie mozna...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 10:26

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybierzcie wózki, przetestujcie,a później będę Was pytać który polecacie.
    Zerkam z ciekawości co rozważacie i ceny spacerówek są kosmiczne, prawie tyle co za wózek 2w1, ja raczej kupie coś tańszego, myślę, że do 1000 zł, chociaż może później zmienię zdanie.

    Nieśmiało cieszę się z kolejnej równie udanej nocy, korzystam i zacieszam póki mogę, bo jak zęby się rozkręcą to będzie szok zapewne.

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka mąż dzisiaj pojechał i postawił jej to pod drzwi. Nie wiem co będzie później. Narazie nie dzwoniła.

    Katalina ja właśnie ten valco snap4 trend sport v2 - to jakaś ulepszona wersja właśnie z tą wentylacją z tylu. Sama już nie wiem. U nas w jedynym sklepie który je sprowadza kosztuje 1889 zł. Więc cena konkretna. Nie mam pojęcia juz

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, może spróbuj dać inną kaszkę, niekoniecznie mleczno-ryżową i obserwuj, czy po innej jest tak samo. Lub spróbuj bezmlecznej i zrób na wodzie zamiast na mm i zobacz? Coś ewidentnie mu nie pasuje.

    Patk to się babka szarpnęła XD

    U nas noc ok z 2pobudkami. Jedna o 00:30, po wypiciu 160ml mleka poszła dalej spać, pobudka druga po 4, pociągnęła parę łyków i zasnęła znów.
    Pobudka o 6.
    O 8 pierwsza drzemka.
    Teraz druga drzemka po 15-min płaczu. Nie wiem, czy brzuszek bo bączki szły, czy po prostu się źle dziś czuje przez pogode... o.O

    Ja jestem raczej zdecydowana na ten joie litetrax 4 air, skrzypienie mi nie przeszkadza, bo obecny wózek skrzypi i jestem przyzwyczajona :D Ale kupimy najwcześniej na wiosnę, zimę przejeździmy w obecnej spacerówce, bo póki co do czerwca nigdzie nie wyjeżdżamy.
    Kupimy joie w maju przed ślubo-chrztem i przed wyjazdem (zamierzamy niedługo po uroczystości), bo podoba mi się to jak łatwo się składa i jak mało miejsca zajmuje.

    Ale dzisiaj wicher...

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk wrote:
    Nynka mąż dzisiaj pojechał i postawił jej to pod drzwi. Nie wiem co będzie później. Narazie nie dzwoniła.


    Będzie wojna XD

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym Joile denerwuje mnie że nie reguluje się wysokości rączki. Nie wiem nie wiem nie wiem... rozpisałam sobie na kartce wszystkie ważne cechy i dalej nic nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk chyba muszę mojej teściowej spakować te wszystkie ubranka chłopięce co kupiła Zuzi i zawieść pod drzwi XD może w końcu wpadłaby na pomysł, że dla dziewczynki kupuje się ubranka dla dziewczynki.

    Sela, też patrzyłam na te kaszki w sklepie, ale mają bardzo dużo cukru w sobie, może po prostu są za słodkie i mdli go po nich. Kup kaszkę bobovita porcja zbóż (brązowe opakowanie), są mleczne i bezmleczne z tej serii, one są bez cukru.

    Zuzia ciągle obraca się na brzuch, jak wcześniej była awantura po minucie, tak teraz może leżeć i oglądać świat. Problem w tym, że jak leży w łóżeczku i się przewróci to może głową przydzwonić o baze karuzeli, dobrze, że mam ochraniacze w łóżeczku, bo dzisiaj się mocno obróciła i gdyby nie one to zaryłaby głową w szczebelki.

    Zrobiłam Zuzi drugie śniadanie: 2 herbatniki rozmoczone i rozpaćkane łyżeczką + mus jabłkowy ze słoiczka, zjadła wszystko. Herbatniki normalne, te dla dzieci i tak mają cukier w sobie, myślicie, że już można dawać takie rzeczy, bo na herbatnikach Gerbera jest napisane że po 12 m. Najpierw dałam teraz myślę :D

    Sela lubi tę wiadomość

‹‹ 1808 1809 1810 1811 1812 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ