X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla wszystkich :* :* :* jakoś dużo dziś solenizantów mamy <3 <3 <3 Adaś i Ania, ktoś jeszcze mi się wydawało...

    MY byliśmy dziś oglądać spacerówki i mam mętlik w głowie. Nie wiem nic już.
    Mam resztę swojego wózka tj. budę spacerówki. Stelaż mogę kupić używkę i zamontować tą budę. Ale ile to miejsca...

    Są te lekkie i malutkie, jak easywalker buggy xs, mutsy nexo. Ale nie obracają się i raczej w teren się nie nadają.

    Są te większe, fajnie się prowadzą:
    Oyster zero, Valco snap 4 sport, przy tym lekkie. Ale nie są obrotowe...

    Joile odpada faktycznie trzeszczy, nawet w sklepie. I nie ma reulowanej wysokości rączki.

    Jest też cybex balios s. Obraca się, ma fajną budkę,nawet fajny z wyglądu. Ale ciężki dość. Jakeś 10kg. W sklepie sprzedawca odradzał, powiedział że to jest cybex i prestiżowa firma ale to taka tania opcja dla tych co ZA wszelką cenę chcą cybexa.

    Chciałam zobaczyć graco który ma hoope ale nie mieli akurat.

    I co wybrać...? Czym się kierować?

    Katy, ja nie potępiam ale za nic w świecie bym tego nie zrobiła. Serio... za duże poczucie winy bym miała. Mam psa i mam go z pełnym bagażem- z piaskiem wszędzie, wiecznym bałaganem, sliną,.kleszczami, spacerami w deszczu z całym majdanem... moi rodzice ciągle mówią zostaw psa u nas... Ale czułabym się tak jakbym kogoś zdradziła. Sorki że tak pisze ale mam takie podejście do tematu zwierząt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 16:19

    Cola87, kattalinna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela który bidon kupiłaś? Daj linka jak możesz. Leo pije juz z niego?

  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego <3 dla dzisiejszych świętujących magiczne 6 miesięcy :D

    Cola87, kattalinna lubią tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, zanotowałam Twój przepis na budyń :)

    Majowa, gratuluję udanej nocy!
    Jeśli szukasz kaszy jaglanej bio to zajrzyj do Biedronki – ja dzisiaj kupiłam. Z myślą o Zosi, ale zanim ona dojdzie do budyniu chyba sama się skuszę, w końcu Wowka napisała, że jest dobry też dla dużych. Poza tym przecież nie będę na dziecku eksperymentować XD

    Bożenko, Adasiu, wszystkiego dobrego od forumowej cioci!

    Kattalinna, współczuję nocy. Może Ania po wczorajszej imprezie dzisiaj będzie celebrować pół-urodziny dobrze przespaną nocą? Tego Ci życzę :)

    Katy, podjęłaś trudną decyzję, wszyscy na forum wiemy, że było Wam z nim ciężko. Nie oceniam, ważne że znalazłaś pieskowi dobry dom, zaaklimatyzował się, więc nie rób sobie wyrzutów.

    Cola87, kattalinna, MajowaMamusia, Wowka lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego solenizantom :**

    Katy, myślę, że podjęłas dobra decyzję. Ciężko ogarnąć takiego trudnego psa mając małe dziecko. Jeśli się zaaklimatyzowal już i będzie miał tam dobrze, to się ciesz :)

    Litetrax 4 air też trzeszczy, czy tylko ten niższy model?

    W końcu wyjelam hustawke. Dzięki niej zrobiłam dziś obiad, kompot i przecier z jabłek, rozwiesilam pranie a Mania grzecznie siedziała i się przyglądała :)
    Jutro będzie śpiworek.
    Zamówiłam tez nianie elektroniczna z kamerka, bo uciążliwe jest zagladanie do niej co 5min jak śpi.

    Cola87 lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, jolie mytrax ma regulację rączki i w ogóle jest większy. Mnie ta budka strasznie kusi.

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka pozdrawia, szczególnie Adasia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 21:02

    MonikaJ, Patk, Katy, Cola87, Sela, pawojoszka, MajowaMamusia, Magda33, Berbecia, Wowka, Mała Matylda, kamciaelcia, Nynka, Mycha666, Kwiatkowa24, Hoope lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina Bożenka jak ładnie siedzi :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    201501064565.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie oddalam psa dlatego, ze byl psem i robil te rzeczy, ktore wymienilas Patk. Na to sie zlozylo wiele zniszczonych rzeczy naszych i nie tylko, jego agresywne zachowania itp. Wiem, ze to moja wina po czesci, ze taki byl, ale naprawde to juz bylo ponad moje sily wszystko...Mam ogromne poczucie winy, ze tak to sie skonczylo, ale wiem tez, ze i my i on sie meczylismy troche...Po za tym on dalej czasem sikal w domu, nie wyobrazam sobie w takich warunkach malego dziecka...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja nie neguję i nie mówię że źle. Najwidoczniej miałaś powody. Twierdzę tylko że ja bym nie była w stanie podjąć takiej decyzji.

    Feeva u nas w sklepie nie było nawet tego modelu niższego. I Właśnie ten air skrzypiał. Ale może to przypadek.
    A mytrax signature flex duży po złożeniu. I ciężki 12kg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 18:14

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk mam takie samo podejście do zwierząt co Ty.
    Nie oceniam nikogo. Każdy wie co robi. Chociaż cały czas mam w pamięci zabawe z podpaskami :-D moje psy za to uwielbiają rozwalać po całym podwórku odpady bio... a jak są w domu to takie grzeczne. W sumie pies też podsikuje mimo wykastrowania (za późno się za to wzięłam) i też w domu zdażają mu się psikusy, ale jak wieczorem udaje, że mocno śpi, żeby go z łóżka nie zgonić, to mi serce mięknie hehe głupolek mały.

    Majowa zaraz poszukam tego bidonu i Ci wkleje linka.
    Mój Leo tylko raz z niego pił, w sumie to chyba przez przypadek mu się pociągnęło i był w wielkim szoku jak do dziuba wleciała woda hehe

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa był obrót! A ja z telefonem w ręku i nie mam tego.

    Sela, Berbecia, Wowka, Mała Matylda, Cola87, Nynka, Kwiatkowa24 lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są te bidony https://www.smyk.com/skip-hop-jez-bidon.html

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna super!!!

    kattalinna lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 19 listopada 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, to zes mnie teraz zabila, nie wiem jaki to model. O tak wyglada, chyba ten najzwyklejszy mam

    https://goo.gl/images/szGofp

    Katy, nie potepiam, aczkolwiek ja sama bym tak nie postapila. Mojemu psu zdarza sie takze podsikiwac bo ma juz swoj wiek, sprzatam i tyle, nie sika mi przeciez na dzieciece rzeczy. Fakt ze nie niszczy, nie mam z nia zadnych przebojow tak jak ty mialas ze swoim psem.
    Mam takie podejscie jak Pat i Sela, wzielam, zdecydowalam sie dbac i kochac, od tego nie ma juz u mnie wykretu nawet jak mi podnosi cisnienie milion razy.

    Kattalina, gratulacje!! :)

    kattalinna, edwarda20 lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela to w sumie nie wiem czy taki się nada dla Zuzi, jako pierwszy do picia. Nie wiem na co się zdecydować.

    Biorąc psa warto zasięgnąć informacji przed podjęciem decyzji na temat zachowania danej rasy,problemów zdrowotnych, żywiołowiści,często ludzie wezmą psa a potem nie radzą sobie bo nie spełnia ich oczekiwań. Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę jak mi koleżanka powiedziała że jej wujek jechał przez pół Polski po psa do pilnowania domu, a pies okazał się leniem,spał cały dzień i był tak spkojny, że go ktoś niepostrzeżenie ukradł z podwórka XD potem dopiero okazało się że to taka spokojna rasa, mimo że duży pies.

    Sela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz miałam pieska, kundelka. Do dzisiaj nie wiem co z nim się stało, wyszedł i nie wrócił :( bardzo to przeżywałam,miałam może 7 lat

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy dobrze zrobiłaś i wiesz o tym ,psu też będzie tak lepiej. Nie wyrzuciłam go w lesie ,nie oddałaś do schroniska, nie uspilas, znalazłaś mu dom gdzie będzie mu dobrze. Podejmowanie trudnych decyzji wbrew naszym emocjom to właśnie jest dojrzałość dobro waszego dziecka jest zawsze priorytetem

    Fatalita, Szczesliwa ledwo zywa, Katy, D_basiula, Mała Matylda, MonikaJ lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa padłam jak przeczytałam o tym psie wujka hehe
    Powiem Ci, że mnie się wydaję, że moj Leo jeszcze nie trybi tego picia przez słomkę, ale wiem jaka zadowolona jest bratanica i dlatego poczekam jeszcze chwilę i znowu zacznę podawać w nim wodę.
    Kupiłam dzisiaj tą wodę z dziubkiem i zobaczymy.

    Jeny dziewczyny ale mam jęczybułe dzisiaj w domu. No szok. Nic mu nie pasuje, a najgorsze jest to, że przed zaśnięciem odprawia takie cyrki, że sąsiedzi mnie chyba do mopsu czy czego tam zgłoszą. Tak się drze cały dzień. Dziąsełka niby nie są opuchnięte, bynajmniej nie widzę, sama nie wiem co mu dzisiaj jest.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 19 listopada 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki Katy:* to była trudna decyzja i na pewno nie pochopna. Pawojoszka doskonale to ujęła.
    Najważniejsze, że znalazłaś mu dobry domek :*

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
‹‹ 1806 1807 1808 1809 1810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ