X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Kamcia, chcę minikida ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że się nie zmieści do nowego auta (zrezygnowaliśmy z kupna wielkiej kolumbryny). Znaczy fotelik se zmieści, ja nie na miejscu pasażera.

    Jesli kupicie "normalne" auto, a nie rodzinne to pewnie tak właśnie będzie :( rozwiązaniem byłby jeszcze montaż na środku, ale to też nie w każdym aucie można (u nas się nie dało...) U nas też warunkiem było nieskasowanie przedniego fotela, bo ja nie jeżdżę z tyłu z Małą i musieliśmy się ograniczyć do foteli do 18 kg. Za to teraz miejsca na nogi mam więcej niż przy zamontowanej łupinie :)

    Cola87 lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla jubilatów naszych.🎂🎊🎁🎉

    Torty piękne wyszły!

    Ja siedzę i robie na jutro ptasie mleczko,czekam aże mi się galaretki zrobią.

    Jak pech to pech ząb mnie boli i zaczęłam puchnąć na buzi a dentysty tak się boję że jak myślę o nim to dostaje s..ki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2019, 22:52

    jangwa_maua, kattalinna lubią tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igunia śliczna, może poważna dlatego że sobie uświadomiła, ze koniec z niemowlęctwem? 😉

    Ja za to zaczęłam potrzebować fotelika, który łatwo da się przeczepić między autami. Naszymi dwoma i babci. Ewentualnie dla babci dodatkowy. Babcia ma małe autko, my średnie i duże. Czuję, że albo będziemy najgorszymi albo najlepszymi klientami w gwiazdkach 😉

    White, na jaki się zdecydowaliście? Bo z uwagi na powyższe rozpatruje też te do 18kg.


    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina najstarszy jest Paweł,ale Asia ma 23.05 więc może życzenia już przyjmować . Znowu mnie wydatek czeka ,ten maj ciężki jest z tymi imprezami

    kattalinna, Berbecia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Takatę Midi Plus 🙈🙊🙉 w montażu jest bajecznie prosta, bo jest na bazie. Bazę wpinasz w isofix, rozkładasz nogę i wpinasz fotelik. 30 sekund. Cena powala, ale jakość jest rewelacyjna. My już odciągneliśmy Małej z pieniędzy z komunii ten fotelik 😂

    Co jest genialne w tym fotelu to dożywotnia gwarancja i to nieważne czy ja przywalę czy przywalą we mnie. Idę z notatką policyjną do sklepu i od ręki dostaje nowy fotelik. Zero użerania się z ubezpieczycielami 🙏

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka polubiłam bo u mnie też maj najgorszy w urodziny nic tylko za portfel się trzymać.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 18 maja 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojaszka, znaczy sierpień u Was sprzyja skoro tyle urodzin w maju 😂

    White, już się pogodziłam z tą myślą, że pożegnam minikida 😔 ja nie muszę mieć mega luźno ale jednak te 180cm jakoś upchnąć trzeba. No trudno. Taniej będzie kupić mniejsze auto i nowy fotelik niż dobrać do minikida samochód, którego nie potrzebujemy w sumie. Ale jeszcze nic nie kupiliśmy więc młoda dalej jeździ jak królowa 😂 a ja trochę z przodu, trochę z tyłu...

    Edit: takata to dopiero szacun na dzielni 😂 my to nie wiem co kupimy, teraz na pewno będziemy mierzyć i kupować stacjonarnie. Brirax max way podobno bardziej kompaktowy a też do 25

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2019, 23:50

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 maja 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla solenizantow 😘 Duzo zdrowka ;)

    Bylismy wczoraj u mojej siostry, nawet Kamilowi sie udalo zobaczyc kuzyna bo wyszla z nim na korytarz:p Jeju jaki Florianek jest malutki, spal prawie cały czas tylko chwilke zaplakal :p Za to Kamil jakis niegrzeczny byl i ciagle cyca chcial i marudzil...

    My mamy fotelik do 25kg i nie skasowal przedniego fotela, moze to tez kwestia tego, ze jestesmy niscy i na spokojnie sie miescimy, a ktos wysoki moze bedzie mial problem xd

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 19 maja 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,

    Sto lat, sto lat, niech żyją nam! Aneczko i Adasiu, życzę Wam spełnienia marzeń i samych cudowności. Rośnijcie w zdrowiu, szczęściu i z uśmiechem 😘😘😘🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎉🎉🎉

    Noc udana. Moje dziecko wróciło 😁 parę łyków mleka ok 3, a sen 21-8. Chyba dobrze Skrzatowi robi cały dzień na dworzu 😊

    White, no fajna ta takata 😀 Ale w obliczu kupna dwóch fotelików, to cena boli 😉 Chyba właśnie szukam czegoś z isofixem do nas, bo ten fotel będzie zmieniał auto, a do babci coś kompaktowego. Nie wiem, nie wiem, nie wiem, co tu robić 🤷‍♀️

    Katy, a jak siostra się czuje?

    Miłego dnia Wam życzę 😁 poproszę zdjęcia świętujących 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 08:26

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piękny dzień,

    Serdeczne życzenia dla Igusi 🎂 piękna solenizantka miała śliczny i na pewno pyszny tort 😊
    Dzisiejszym jubilatom Ani i Adasiowi moc najlepszych życzeń 🎉
    Katallinna apetyczny torcik, mniam mniam, prosimy o zdjęcia jak Ania pałaszuje 😊
    Kamcia, Patryk świetny z tym tortem, wyjątkowo delikatnie go potraktował 😉
    Pawojoszka, jesteście super rodziną, tyle powiem 😊 najlepszego dla Twoich majowych solenizantów 😘

    My mamy MC 2way pearl do 18 kg, ja mam miejsce z przodu i Mlodzież zadowolona, ale mamy kombi i nie chcę mniejszego auta! Cena fotelika przyzwoita, oceny tez👍

    Berbecia, współczuję bólu...

    U nas noce też o dziwo lepiej, za to za dnia... Ja nie wiem co temu dziecku, chyba wszystko na raz, ale przeczekam 😉

    Miłej niedzieli wszystkim 😀

    kamciaelcia, pawojoszka, jangwa_maua, kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna Igusia, dużo zdrówka i wszystkiego dobrego dla niej 😘💞🎂💐

    Dla Ani i Adasia samych wspaniałości, dużo zdrówka i miłości 😘😘💞💞🎂🎂💐💐

    Pawojoszka, dla twoich pociech Pawła i Asi również wszystkiego najlepszego 😊

    Torty piękne i wyglądają baaardzo apetycznie 🤤

    Dziewczyny, czy wasze dzieci są zazdrosne o was? Moja Zosia robi sceny zazdrości jak tylko mąż się do mnie zbliży, pocałuje czy przytuli 😐
    Zośka spi ze mną, ojca już dawno przepędziła z łóżka 😒 dziś rano, mąż położył się obok mnie, pocałował w policzek i się przytulił... Zośka się bawiła obok ale jak to zobaczyła, odrazu podeszła do nas i zaczęła marudzić, męża odsuwać ode mnie, mnie ciągnęła za włosy a potem ojca zaczęła tłuc po głowie i krzyczeć " Nie mama! Nie mama!" 😱😲 Od dłuższego czasu jest zazdrosna ale dziś z tej zazdrości aż agresywna 😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 09:26

    jangwa_maua, kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Aniu i Adasiu 😘😘😍 Witamy w świecie nie-niemowlakow 😂

    Wowka, siostra ok, walczy z laktatorem bo Florus ma problemy ze ssaniem i nie bardzo jej rozkreca laktacje :/

    Nina, Kamil raczej sie przytula do nas jak my sie przytulamy i chyba nie jest zazdrosny :p

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    No wreszcie ciepło 🙆.

    Najlepsze życzenia dla dzisiejszych roczniakow.

    Katy 2900 to malutki rzeczywiście ale Kamil pewnie jeszcze mniejszy był, nie martw się szybko będzie kuzyna gonił

    Katy, kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia 😊.

    My dziś życzymy wszystkim świętującym wszystkiego najlepszego 🎁.

    U mnie nie ma takiej zazdrości. Bardziej starsza o młodszą zazdrosna.

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adasiu, buziaki i serdeczności 😘😘😘 bądź zawsze taki słodki i uroczy jak teraz jesteś ❤ wszystkiego najlepszego 🎂🎂🎂🎉🎈🎁
    Cola, Tobie życzę więcej wolnego i oddechu 🍹😘

    Dziękuję za życzenia, jubilatka śpi. A mnie skręca już żeby ten tort zainaugurować 😉 kocham torty!

    U nas zazdrości nie zaobserwowałam żadnej, muszę popatrzeć jak z innymi dziećmi będzie.
    Edit:
    Foty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 23:18

    kamciaelcia, Katy, jangwa_maua, D_basiula, pawojoszka, wariancja, Nina83, Sela, Mycha666, Cola87, Wowka, Berbecia lubią tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 19 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez nie ma zazdrosci.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 maja 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu
    Adaśko
    Wszystkiego najlepszego, najwspanialszego, najcudowniejszego dla Was z okazji pierwszych urodzin
    Dużo zdrówka, radości i beztroski
    🎁🎉🎁🎉🎁🎉🎁🎉🎁🎉

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie. Tylko moje dziecko takie zaborcze 😫 właśnie się dowiedziałam, że ja też taka byłam 😒.. więc liczę na to, że jej tak nie zostanie.

    Śliczna Ania 😍

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 19 maja 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Ani i Adasia i wczrajszych roczniakow!!! :-*

    My swietujemy jutro a impra byla wczoraj i chyba dobrze bo dzis burze przechodza u nas.

    jangwa_maua, kattalinna lubią tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Eva85 Przyjaciółka
    Postów: 93 129

    Wysłany: 19 maja 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla ani i adasia

    Torty śliczne, a Patryk świetnie sobie z tortem radzi

    My również w skrupie jeździmy i nadal zastanawiam się jaki fotelik kupić bo pewna jestem że tyłem jezdzic nie będzie chciała. Nie wiem czy inwestować w fotelik tyl przód czy kupić tylko przodem

    kattalinna, kamciaelcia, Cola87 lubią tę wiadomość

    3i498ribh1nhdhf5.png
‹‹ 2383 2384 2385 2386 2387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ