X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia, wszystkiego najlepszego i gratuluję 😄 jak zrobisz te 3 kolejne po południu to pewnie nic nie wyjdzie 😜 z porannego. No i cóż jeszcze... Na świecie jest masa ludzi "zabezpieczonych" 🤣 kreska jest kreska, nieważne że słaba 😃 ale... czasem przy torbieli też testy pozytywne. Rób betę

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia najlepszego . A na tym forum już nie jednej wykrakaly wrony jedne😂😋. Zrób betę będzie jasne. Mi taka kreska na takim bardzo czolym wychodziła w dzień owulacji bo nie tylko testy owulacyjne mylą hormon lh z hcg ale w drugą stronę też się da a przy szalejących jajnikach może być różnie. Chociaż wiesz, dziewczyny zaraz rodzą,ktoś musi przejąć wartę.

    Nynka współczuję chorób ,u nas ciągle się kotłują ,dziś Szymon z przedszkola z gorączką wrócił ,najgorsze że narzeka tylko na brzuszek co grozi jelitowka bo nie kaszle ani nic.

    cf409fc7e7.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia.

    Więc dzisiejsze testy nie pokazały nic widocznie ten jeden był jakiś wadliwy. Czekam spokojnie na okres jak do tygodnia się nie pojawi to dzwonie do swojej gin.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 16:43

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia wszystkiego najlepszego 🎂

    Berbecia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolcia kończy dziś 2 miesiące ❤❤❤
    5770g
    60cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 18:01

    jangwa_maua, Berbecia, kattalinna, pawojoszka, MajowaMamusia, Katy, Wowka, Ewciaa83 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, sliczna, do Piotrusia podobna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 12:21

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    istny mały Piotru s ;) i te krótkie grube nóżki XD

    J.S lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ogole rozjasnilam wlosy, gdzie wczesniej mialam calkiem ciemne teraz mam jasne. Dziwnie sie czuje i juz mysle czy przy nastepnej wizycie znowu nie zafarbowac na ciemno :D

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S to kwestia przyzwyczajenia zmieniłaś z ciemnych na jasne od razu dlatego ci dziwnie ,jakbyś rozjaśniała stopniowo nie czulabys że dziwnie wygląda.

    Kamcia ja się chyba w życiu nie przyzwyczaję że te dzieci tak szybko rosną.

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blond miałam 2x i mnie postarzał ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, pewnie tak, ale gore w sensie przy twarzy mam ciemne bo ja raczej w jasnych bym niezbyt dobrze wygladala. Nie ptobowalam ale to juz bylaby niezla metamorfoza.


    Kamcia, ja czuje ze jak mam te jasne wlosy to jestem jakas taka bez wyrazu 😂

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas leci, juz 2 miesiące ma Małgosia.

    Blond bardzo lubię, najchętniej miała bym na całej głowie, ale moje włosy nie dawały rady przy częstym rozjaśnianiu bardzo się zniszczyły, a odrost był już po 1-1.5 miesiąca.

    Jakie kapcie noszą w domu Wasze dzieci? Zuzia długo chodziła w skarpetkach z abs, teraz chodzi w "paputkach" i nie wiem czy robię dobrze. Mama mi cały czas mówi że powinnam kupić jej kapcie na rzepy ze sztywną pietą.
    I jeszcze,czy pięty Waszych dzieci patrząc z tyłu jak stoi są proste czy schodzą delikatnie do środka? Zuzi są lekko skierowane do środka, czytałam że to niby normalne bo stopy kształtują się do około 7rż ale juz sama nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S. pokaż się ☺

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majowa
    u mnie boso XD
    w przedszkolu renbuty/befado a'la sandały na rzepy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil w skarpetkach samych chodzi :p

    Kamcia, slodka Malgosia ;)

    Ja mialam blond kilka razy i tak sobie zniszczylam wlosy, ze nigdy więcej sie nie skusze, albo nie na az taki jasny na pewno:p

    W ogole to musze sie pochwalic, ze Kamil zaczyna tworzyc zdania, takie dwuwyrazowe jak "tata spi" "mama idzie" juz mu wychodzą bez problemu, ale dzisiaj mnie zaskoczył bo powiedział "dzwoni alo dryn dryn" :p

    Wowka, kamciaelcia, kattalinna, MajowaMamusia lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczna Malgosia, ale faktycznie 2 miesiace kiedy to zlecialo😊
    Ja juz nie moge sie doczekac, dzisiaj man jakis taki dzien ze czuje sie jak slon 😫 I nie mam sily na nic a tu jeszcze 3 tygodnie do porodu.

    kamciaelcia lubi tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa mialam o to samo pytać😂

    Mój chodzi w kapciach coś jak titoki, ale ta podeszwa sie tak dziwnie wyslizguje, i zastanawiam sie czy zmieniac częściej na nowe czy macie cos lepszego?

    I to samo mam ze stopą, tylko ja mam wrazenie jakby mu tak od kostki leciala jedna nozka do srodka...ale jam mówisz, że normalne...
    Zbieram sie do ortopedy ale jakos nie podrodze, mlodemu sie chorobsko rozwinelo, mnie gardlo boli, maz wyjezdza znowu...jestem wsciekla za to na caly swiat, już mam.dość tej samotności, chwilami mam ochote rzucic wszystko wrocic blizej rodzinnego miasta, chociaz towarzystwo bym miala...

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia śliczna Małgosia! Bardzo podobna do braci, do Piotrusia może trochę bardziej ☺️ Majowa my też mamy takie paputki, ekotuptusie. Ja czytałam że takie najzdrowsze dla małej stopki. U nas też schodzą do środka, pytałam pediatry i mówi że tak może jeszcze być.

    kamciaelcia, Nynka, MajowaMamusia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A babcia od wczoraj w domu, teraz ogarniamy opiekę nad babcia i wszystkie potrzebne rzeczy dla niej. Musimy pilnować żeby piła i jadła, bo strasznie jest wychudzona, poza tym bilans płynów, leki itd. dużo tego i lekko nie jest ale mam nadzieję że może jak babcia poczuje że jest w domu to jej stan się poprawi trochę i będzie jej lepiej.

    Nynka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odp. To się trochę uspokoilam, że tak może być bo już się w święta nasluchalam "mądrości" że Młoda ma platfusa itp. Uwielbiam rady ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia.

    Ewcia dopiero teraz czujesz się jak słoń?😁 mam tak przynajmniej od miesiąca. W ogóle to podziwiam,że tak długo pracowałaś,wiem że w Anglii to tak sobie nie można iść na zwolnienie całą ciążę, ale ja bym nie dała rady chyba na żadnym etapie ciąży normalnie pracować.

    Cola zdrowia dla babci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 09:49

‹‹ 2695 2696 2697 2698 2699 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ