X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia
    Czasem samo się zdarza
    I ja trzymam się wersji ze trzecie samo się wychowuje 🤣

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo znalazły się zguby😁

    Wowka znam to mam to samo😊

    Katy myślałam o Tobie, zastanawialam sie czy nie rodzisz😳

    Ewcia co Ty tak dlugo pracowalas?😊

    Cola kiepski poczatek roku ale trzymam kciuki, żeby zaczęło sie układać😙

    Ja mam rozterki ciążowe, w sensie bycia/nie bycia w ciąży😜 z jednej strony chce, chce drugiego bobo, chce szybko rodzeństwo dla młodego, ale z drugiej kasa, mlody jest mamocholikiem i wcale mu nie mija, bardzo dużo uwagi potrzebuje, wszystko na mojej glowie, bo mąż mam wrazenie ze potrafi ogarnac jedna rzecz na raz...ahh niech sie samo trafi i zdecyduje🙏

  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no pracowalam do konca ile sie dalo,ale koncowka juz masakra byla nie moglam wysiedziec na duuupie wszystko mnie bolalo plecy,nogi, a ze moge wziac caly urlop przed porodem to wzielam 4 tygodnie😁😁😁
    Ja chcialam drugie od razu, wyszedl nam rok roznicy, troche ponad jedno przy drugim to raz dwa sie wychowa I chyba az tyle kasy nie pochlania ale w sumie zobaczymy. No a trzecie? 😂😂 heheh u mnie warsztat zamykam po drugim juz za stara jestem.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara to ja jestem i co?

    Ewciaa83 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no nie wiem, 37 koncze w tym roku uwinelam sie z dwoma starczy 😁😁

    Nie wspominam zadnej ciazy zle, ale juz nie chce byc w ciazy 😋😋 juz mi ciezko.
    Teraz jeszcze tylko urodzic w miare po ludzku, doprowadzic sie do porzadku.


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37 kończę w lutym

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ☺
    Ja nic nie pisze co by Wam nie smęcic.
    Jutro ide do gina,mam dostać skierowanie na cc i ide się umawiać. Ciekawe na którego mnie zapisza.
    Ewcia na ktorego masz termin bo my miałyśmy niby tak samo ale u mnie najpierw było że 11.02. teraz że jednak 19.02.? Podobnie jak Ty zamykam po porodzie warsztat, jestem zmęczona i więcej razy bycia w ciazy nie planuję.

    Ogólnie u nas od 2 nocy hard core, Zuzia budzi się po 3 razy😱 toż to noworodek. Wczoraj nie spała około 2h między 2 a 4. Obstawiam zęby bo już widze że przebiły się dwie trójki, mam nadzieję że to zaraz minie bo jak tak mi przyjdzie wstawać całą noc raz do jednego dziecka raz do drugiego to się zajade.

    Byłam na konsultacji u angiologa i mi powiedział że moja ginka powinna mnie odrazu do niego wysłać i zalecic mi podkolanówki przeciwżylakowe to by mi się nie zrobiła taka masakra na nodze, a teraz nie wiadomo czy mi to kiedyś zejdzie😕 Mam zastrzyki do końca ciąży i wskazanie do cc ze względu na problemy z żyłami.

    Rodzeństwa cudne, Małgosia jest kochana💗
    Pawojoszka dobrze że Bartuś lekko przechodzi ospe.

    Muszę w końcu spakować torbę do szpitala, nie wierzę że to.już, że zaraz będzie ciąża donoszona i Lilunia z nami ❤ Postanowione, ostatecznie Liliana ☺

    pawojoszka, kamciaelcia, Nina83, Cola87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ostatnio przeczytałam że imię Zuzanna wywodzi się z hebrajskiego i oznacza kwiat lilii☺ także to chyba przeznaczenie.

    kamciaelcia, Nina83 lubią tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zamykam warsztat po drugim chociaz urodze je jeszcze majac 23 lata, ale ciaze nie sa dla mnie laskawe zdecydowanie wiec juz mi wystarczy :p

    Majowa, niedobrze z tymi zylakami, oby jednak to zeszlo..U nas byly ciezkie nocki, ale poki co jest lepiej i mam nadzieje, ze tak zostanie :p

    Nynka, na szczescie jeszcze nie rodze, ale czuje, ze juz coraz blizej :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie termin na 18 luty, ale moze sie malenka zdecyduje wczesniej, dla mnie bez roznicy.
    Z Wojtkiem bylam 10 miesiecy w ciazy 16 dni sie spoznil, ale do konca nie czułam nic a teraz juz cos jest inaczej, man a nocy takie jakby lekkie bole miesiaczkowe I mala tak napiera na dole ze moze jest szansa ze szybciej wyjdzie. No ale w sumie to nie mam jakiegos doswiadczenia wielkiego wiec sie okaze


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia
    Termin na moje urodziny ✊

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa śliczne imię i pięknie połączone z Zuzia
    I pokaż Zuzie 😉

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy
    A tobie nie uwierzę w zakończenie 😉
    Z racji właśnie wieku
    Ponoć instynkt nieźle załącza się po czterdziestce więc u Ciebie może być hoho...różnie
    A może zamarzycie o córci?

    White Innocent lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończę właśnie moj dzien wariata...W domu przes ostatnie 12h bylam przez 2h

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja sie bardzo ciesze ze mam dziewczynke teraz, zeby mi sie po 40 nie zachcialo jeszcze kombinowac, a tak jest chlopak I dziewczyna I tyle😁


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej weźcie już mi o zachciewajkach nie mówcie bo ja właśnie w tym roku cztery dychy kończę a u mnie jedna głupia myśl wystarczy.

    A tak serio to ja chyba sobie wykupie miejsce parkingowe pod przychodnią jako stały klient bo już nawet nie codziennie ale dwa razy dziennie tam jestem. Rano z małym na kontrolę ,zabrałam jeszcze Patryka bo zaczął kaszleć tak brzydko a w piątek był szczepiony ,ale okazało się że oskrzela czyste dziwne bo ten kaszel taki mokry i ciężki,a po szkole Aśka zaczęła narzekać na gardło w końcu przy kolacji był płacz ,przy płatkach z mlekiem co jej się nie zdarza bo to ulubione danie ,zajrzałam do gardła a tam rana i biały nalot z tyłu ,myślę nic tylko angina ,byliśmy na pomocy nocnej i co? Angina ropna ,no tego jeszcze u nas nie było ,mam nadzieję że na niej jednej się skończy i mi tu szpitala w domu nie zapoczątkuje.

    cf409fc7e7.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, ale macie z tymi chorobami :/ Zdrowka dla Was 😘

    Nie no mysle, ze mi sie juz nie zachce wiecej dzieci jak juz te odchowam 😂 Ja to w ogole namawiam meza na wazektomie ;p
    A moze akurat bedzie dziewczynka tym razem, okaze sie juz niedlugo xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam czuje chłopaka ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licze na to po cichu, chociaz w pierwszej ciazy chcialam dziewczynkę, a mam chlopca wiec pewnie teraz tez bede miala psikusa 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, ostatnio jak mlody mi sie budzil co 40 min, to dalam czopka bo wysiadlam, ida nam 5 i masakra, po czopku spal az do rana, a tak biedny plakal z bolu.
    Wspolczuje problemow z nogami :(

    Mi w ogole te wasze ciaze leca jak szalone 😶
    Powiecie, raz dwa mija i juz na swiecie 😂

    Katy, ja obstawiam chlopca u ciebie

    Ja totalnie anty drugie dziecko jestem, jedno mnie wypelnilo kompletnie, juz nic wiecej nie potrzebuje. Chociaz nie mowie ze np za 5-6 lat nie bede chciala, ale ja jestem wygodna, wiec pewnie mi sie nie bedzie juz chcialo 😂

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
‹‹ 2693 2694 2695 2696 2697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ