X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowamamusia jak mi brzuch na koncowce wywalilo to dopiero poczulam ze jestem w ciazy😁😁
    No I Wojtek jest przylep straszny w nocy musi mnie za cos trzymac albo plecy albo reka cokolwiek, a ja czasami mam trudnosc z boli na bok sie obrocic I zaczynam marudzic jak baba w ciazy 😁😁

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, Małgonia to Twój klon 😊 no i Piotrusia, oczywiście. Jakie soczyste goloneczki 😍

    Skrzat po domu chodzi w miękkich kapciach, a najczęściej w skarpetkach. Jedna nóżka leci delikatnie do środka, pytałam o to, jeszcze fizjologiczne.

    Cola, oby było jak najlepiej z babcią. Dużo sił życzę Tobie i rodzinie 😊

    U mnie ciężko. Obiektywnie nic się nie dzieje, dziecko zdrowe, mąż w granicy normy, a jednak w mojej głowie kłębią się jakieś czarne chmury.

    Za to aktualizacja łobuza 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2020, 16:46

    kamciaelcia, Ewciaa83, Berbecia, Nynka, pawojoszka, kattalinna, Katy lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudny ten łobuz

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy mówicie że lecą do środka a moja jak chodzi to ustawia te stopy tak na zewnątrz

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez jedna nozka do srodka idzie. Zauwazylam ze coraz mniej. Chodzi w skarpetkach lub w kapciach befado takie sandalki..

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, łobuz cudny jak zawsze 😍

    Wowka lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzacik 😍 i ten jego uśmiech 😘
    Wowka, dla mnie początek roku nieraz był ciężki, jakieś przesilenie czy coś, na brak sił i złe samopoczucie dużo osób teraz narzeka(na czele ze mną😆).

    Ewcia ja marudzę jak baba w ciąży 9 miesiąc,także nie masz się czym przejmować.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa
    Niesamowite
    Zaraz rodzisz 😲

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa dni będzie ciąża donoszona i początek 38tc, kiedy to zleciało.

    Czy Wasze dzieci też uwielbiają rzucać różnymi rzeczami? Moja jak wpadnie do kuchni czy łazienki to nie wiem co mam łapać pierwsze bo wszystko lata😱 Tłumaczę że tak nie robimy,że trzeba podnieść i jej pokazuję, ale to nic nie zmienia. Liczę że z czasem minie, ale kiedy?

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 35+0, robi sie coraz powazniej 😂 Weekend odbieramy kolyske od szwagierki :p

    Tez duzo narzekam, nie mam kompletnie checi do niczego:/ Jutro mam wizyte, jak stanę na wadze to pewnie zobacze swoj nr telefonu 😂

    Majowa, Kamil czasem rzuca, ale na szczescie juz coraz rzadziej :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 16:56

    Wowka lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa a ja właśnie dostałam energii ,pewnie to dlatego że trochę lepiej mi po tej CC no i dostałam kasę z tych becikowych itp i teraz tylko wydawać,właśnie przyjechała nowa suszarka ,cieszę się jak dziecko bo już miesiąc był problem z suszeniem i musiałam przejść na pampersy bo pieluch nie było kiedy suszyć i prac a już mam ich serdecznie dość,teraz znowu mogę przejść na moje wielo. To jest też ciekawe że przecież całe lata jechałam na pampersach i mi to nie przeszkadzało a teraz mnie drażnią pozatym u Ulki już się problemy z odparzeniami znowu zaczynają.
    A Ula to się księżna zrobiła ,nie można jej zwrócić uwagi ,nawet spojrzeć krzywo bo od razu jest płacz i histeria i foch na całego.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka to mnie uświadomiłaś czemu marudzę, brak kasy😆 jestem tak wypompowana w tym miesiącu jak rzadko. Wydalam kupę kasy na lekarzy bo przecież wszystko prywatnie, angiolog, dentysta- bez komentarza,jak mi powiedział,ze mam 2 plomby do wymiany i 2 dziury to myślałam że spadne z fotela, do tego zastrzyki, podkolanówki przeciwzylakowe😕. Dokupiłam trochę rzeczy dla dziecka i tak tu 100 tam 200 i na koncie 0.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 17:19

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból u nas grudzień był ciężki a tu jeszcze święta były ,więc kilka tysięcy na kącie definitywnie poprawia humor i dodaje energii,nie bez znaczenia jest fakt że mam kilkanaście koło mniej do dźwigania ,brak żylaków i zgagi,zadyszki itp.

    cf409fc7e7.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa płacisz 100% za zastrzyki przeciwzakrzepowe?

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzacik rozkoszny ❤️❤️
    Buziaki od ciotki!

    Wlosy takie
    a378e0e765ea.jpg

    Noo naprawde Majowa to juz juz! Szok 🙈

    U nas ciagle zabawa ciastolina od wczoraj, nic innego moze nie istniec no i rysowanie ciagle na topie. Naklejanie naklejek, potem odklejanie, znowu przyklejanie i tak w kolko 😂

    Katy, Berbecia, Wowka, kattalinna, kamciaelcia, MajowaMamusia lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.s ale piękne włosy 😍 chciałabym takie ... 🙄

    J.S lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia, płace chyba około 40 %, ale miesięcznie idą 3 opakowania i 100 nie moja. W ogóle przeżywam z tymi zatrzykami okropnie, chora jestem na widok igły, sama sobie nie jestem w stanie dać za nic. Jeszcze mnie angiolog dobił że po porodzie musze je przez jakiś czas brać😞

    J.S. ładny kolor, jak napisałaś blond to myślałam o jaśniutkim a Ty masz taki "ciemny blond"☺
    Pawojoszka po cichu licze że mi te pajaczki po porodzie też zejdą. Zgaga mnie męczy codziennie😳 kilo na plusie mam 11 więc tragedii nie ma z Zuzią przytyłam 14 i byłam bardziej opuchnięte i chyba miałam większy brzuch.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 20:56

    J.S lubi tę wiadomość

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majową to dużo płacisz ją płaciłam nie całe 30 zł za 3 opakowania. Tylko myk miałam taki że miałam zaświadczenie od ginekologa prywatnego a receptę wypisywała mi moja rodzinna.
    Wiem coś o tym wbijaniu, z milenką od 10 tc kułam się a brzuch wyglądał jakby mi go ktoś skopał siniak na siniaku.

    Dasz radę silna jesteś!!!


    J. S. Super kolor.

    Dzisiaj można dostać nerwicy non stop policja na sygnale jeździ,przez te uroczystości.

    J.S lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S ładny kolor, tez myslalam, ze jasniejszy, ale w sumie taki Ci chyba bardziej pasuje ;)

    Majowa, to u mnie na odwrot, teraz więcej przytylam i jestem opuchnięta:/

    J.S lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wow, JS, śliczne włosy! Długie, lśniące, jak z katalogu 😍

    U nas ciastolina też jest lubiana. W ogóle, na szczęście, plastyczne zajęcia interesują Skrzata na dłuższy czas.

    Ja też miałam refundację na zastrzyki. Płaciłam coś koło 30zl za pudełko 10 sztuk clexane, a później przeszłam na neoparin za 10zł za paczkę 😊 najgorsza cenowo była luteina 150zł za pudełko, a szły dwa na miesiąc, masakra 😐

    Majowa, dzielna jesteś. Też miałam brzuch jak biedronka, jak mi brakowało miejsca to kułam boczki😐 zrobiłam prawie 300sztuk...

    J.S lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
‹‹ 2696 2697 2698 2699 2700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ