X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dałam i z kubeczka i z prysznica. Efekt ten sam, więc leje teraz z prysznica bo szybciej.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest słoiczek. Kiedyś Bożenka przyniosła jakiś do łazienki i został 😉

    White, pokaż grzywkę 😄 nasza gwiazda miała ściananą chyba w styczniu i jeszcze nie wchodzi w oczy, to było skuteczne strzyżenie 🤣🤣

    Czy Wam też tak szybko mijają tygodnie? Do dnia świstaka można się chyba przyzwyczaić... Ja dzień odliczam na do drzemki a potem do kąpieli. Następnie przetrwać noc i znowu to samo... Tym sposobem zgubiłam środę w tym tygodniu i nagle zrobił się piątek. A dopiero co był poprzedni bo była pizza promocyjna na dowóz. W tym tempie nie zdążę upiec tortu na urodziny. O prezencie nie wspomnę bo pomysłu i weny brak.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina mi też tak szybko czas leci 😱 zakupiłam dziś Adasiowi majtki w Biedronce. Mamy teraz na stanie 10 par. Hhhmmm jakieś mam dziwne przeczucie że to nam nie starczy 😂 Gdzie trzymacie nocnik? Na widoku tam gdzie najczęściej przebywacie czy w łazience?

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina sama obcinac jej nie będę co by dziecko mnie w przyszłości nie pytało dlaczego je skrzywdziłam😆 Do fryzjerskich umiejętności mi daleko a i nożyczek brak, chociaż fryzjerka mówiła że zna przypadki że rodzice obcinali dzieciom włosy nożyczkami do paznokci🙈 także da się.
    Po wczorajszym zastrzyku wiedzy o odpieluchowaniu wyniosłam nocnik z pokoju żeby do niego nie wrzucała zabawek.
    My płuczemy włosy prysznicem, Zuzia się nie drze ale za to przy wyciąganiu z kąpieli😱 darcie na całego ile by nie siedziała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 20:02

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba jestem dziwna bo nie przejmuję się przyszłą reakcją młodej. A będzie miała co komentować bo całe życie na zdjęciach jak dziecko powodzian 😜 grzywka przy tym to pikuś. U nas ścinał tata, w wannie na mokro. Trochę za krótko było ale najważniejsze, że włoski przestały przeszkadzać. A fryzura po wysuszeniu wyglądała uroczo. Teraz w sytuacji epidemii to już w ogóle bym nawet się nie zastanawiała tylko cięła sama. Nożyczki "fryzjerskie" kupowałam kiedyś w Rossmanie. Żaden fryzjer by ich raczej nie użył ale na takie akcje dają radę.

    Cola, dobrze, że piszesz o majtkach w Biedronce, zlecę zakup jeśli mąż tam jutro pojedzie 🙂 u nas nocnik w dużym pokoju, czasem na środku 😉 wcześniej zawsze stał w sypialni bo był w użyciu przed/ po spaniu i przy zmianie pieluchy. Teraz dzień spędza tam gdzie my żeby droga była jak najkrótsza do niego 😆 w łazience nie zmieściłby się nawet...

    Katy lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolimy Zuzię w wersji bez grzywki, celem jest zapuszczenie jej wiec obcinanie mija się z celem,podciete miała żeby ściąć te pierwsze włoski żeby się nie robiły kołtuny i faktycznie po obcieciu samych końcówek już się nie robią.
    Któraś pisała o dredach, może warto spróbować właśnie podciąć całe włoski żeby się nie robiły.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry☺ siostra nie chciała zrobić sobie ze mna zdjęcia
    c0ca55835811.jpg

    Berbecia, Katy, Cola87, edwarda20, Ewciaa83, Nina83, wariancja, kamciaelcia, kattalinna, pawojoszka, Wowka, Magda33, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodka Lili 😍

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daeb9c175784.jpg

    Czesc my juz po przeprowadzce,wiekszosc ogarnieta.
    Pierwszy sen na nowy domu do tej pory nie pamietam😁😁 ale bylo to spanie moze 2 godz. Wojtus biedny sie budzil I plakal bo nie poznawal pokoju.
    A rano jak poszlam do auta na szybie jest kuuuuupa od ptaka ale raczej pterodaktyl mi osrał bo takie wielkie, wiec biore to na szczescie 🙃🙃🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2020, 11:30

    Nina83, wariancja, kamciaelcia, kattalinna, Katy, pawojoszka, MajowaMamusia, Wowka, Magda33, Mała Matylda lubią tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia to pewnie BOCIAN 🤣

    Sliczne dzieciatka 🥰

    Moja nawet chetnie nosi zwiazane u gory, wiec jakos mi sie nie palilo do obcinania. Moze faktycznie jak troszke wyrownamy te wloski to nie beda sie tak koltunic.

    Ewciaa83 lubi tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariancja ledwo pierwszy okres dostalam a tu juz bocian 😂😂😂
    Gdyby ciaza trwala miesiac czy dwa to moze jeszcze jedno by bylo😁😁

    I to dziwne troche bo Zosia taka mala, ale jak ona za Wojtkiem patrzy🙂 jak on do niej podchodzi to oczu z niego nie spuszcza I cos tam mruczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2020, 11:51

    kattalinna lubi tę wiadomość


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne dzidzie 😍💕

    Jakiś czas temu też obcięłam Zosi grzywkę, złapałam między palce i ciach 😆 Zosia nie ma gęstych jeszcze włosków więc nierówności nie były widoczne, nawet fajnie się układała. Na szczęście nie mamy też problemu ze spinkami, kitkami... Sama przychodzi żeby ją czesać, a jak podczas zabawy zsunie się jej spinka to odrazu leci żeby jej poprawić 😆
    Mycie głowy bez płaczu pod prysznicem i pazurki też bez problemu daje sobie obciąć, uff dzięki Bogu bo syn pod tym względem był straaaaszny, co ja musiałam się na gimnastykowac 😖

    Ewcia, życzę Ci przyjemnego mieszkania w nowym miejscu 🙂 a ta niespodzianka na szybie to na szczęście ☺️

    Mnie niedługo też czeka przeprowadzka... Nie mogę się doczekać 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2020, 11:55

    Ewciaa83, Wowka lubią tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia dobrze że już na swoim, będzie coraz lepiej :) super dzieci 😍

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieciaczki razem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 08:26

    Nina83, Katy, pawojoszka, MajowaMamusia, Ewciaa83, Cola87, kattalinna, Berbecia lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ewciaa83 Autorytet
    Postów: 450 746

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia no co chcesz 😂😂masuje jej plecki


    d7f2b9e95e.png
    yaw6drw.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągnęłam pieluchę, założyłam majtki. W ciągu 10 minut zasikał dwie pary już 😱

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już trzecie 😔

    Nina83, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czwarte😱😱😱 może już więcej nie będę pisać 😂

    kattalinna, Wowka, Magda33 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do diesiatki daleko
    ale to nie trwa wiecznosc

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylismy na "spacerze"
    poszlismy na działke, chłopaki na rowerkach
    nawet nawet im to szło
    Patryk wytrwalszy-wrócił rowerkiem, pPiotr w wózku
    i doszłam do wniosku ze nasz "normalny" spacer to 5m od meza XD
    praqwie 4h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 08:26

    Cola87, Berbecia, Ewciaa83, Katy lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2771 2772 2773 2774 2775 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ