X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, sliczne zdjecia 😍😍 Ja tez wącham główke Kacperka zeby sie nacieszyc tym zapachem ostatni raz :p u mnie kolejnego dziecka nie będzie tez miedzy innymi z tego samego powodu:p

    Uśmiałam sie z pomysłów Waszych dzieci 😂

    Ja dzisiaj z dzieciakami bylam sama w nocy i od 10 do 17, Kamil maruda bo mu zeby ida, ale dalam rade nawet sie wygramolic z nimi na spacer xd Dwojke na raz znioslam ze schodów 💪💪

    A tu zdjecie ze spaceru xd Wyglada troszke jakby Kamil mial zeza 😂

    aa5f4845717f.jpg

    Ewciaa83, kamciaelcia, kattalinna, Wowka, Nina83, pawojoszka, Berbecia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczne dzieciaczki 🤩

    Dzieki Kamcia ze pytasz, masowo zwalniaja, podobno do mnie tez wyslali ale nic nie dostalam. Napisalam dzis meila ze prosze o ponowny rzut na wychowawczy, ale nie wiem czy tak mozna, zeby mnie nie zwolnili a znowu zebym mogla isc na wychowawczy, nie wiem czy tak prawo tam dziala, zobaczymy. Tak czy siak nie beda placic, ja dalam l4 ale podobno w tej sytuacji nie jest honorowane, bo masowo do nich przysylaja. Duzo osob juz dostalo dzis, ja moze jutro tak mysle, jesli wyslali rzeczywiscie do mnie.

    Ja kupilam slizgawke na ogrod 205 cm, chcialam byc tala swietna mama ze zamontowalam w domu, bo na dworze bylo dzis zimno ale wpadl w taki szal bo to zjezdzac z lopatka, a to jakies kaskaderskie wyczyny, potem sie darl i darl i po prostu mam dosyc dzisiejszego dnia 😂
    Ten bunt mi daje w kosc. Podanie zlozylismy do zlobka publicznego, jutro oficjalne wyniki, trzymajcie kciuki :D

    Pawojoszka, moja szwagierka pracuje w biedronce i rzeczywiscie jest masakra. Ale powiem wam, ze dzisiaj tez juz bylam zirytowana bo pojechalam na zakupy o 8:30, zeby zdazyc przed ta godzina 10-12 i co, w kolejce przed sklepem na oko 10 osob wszyscy starsi, wiekszosc +65. No cholera jasna, to nie moga isc zrobic o 10-12 a ten wolny czas dac zrobic mlodszym. Nie rozumiem tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2020, 19:18

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j.s.
    to kciuki

    J.S lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne zdjęcia 😍

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, piękna pamiątka 😍

    Chłopaki też przystojniaki. Kamil chyba zachwycony szyszką, taka długa 😃

    JS, trzymam kciuki żeby wszystko się poukladało 😊

    Ja po prenatalnych. Wszystko dobrze, a nawet bardzo. Rośnie mi drugi wiercipiętek, dziecię nie chciało dać zrobić sobie ładnego zdjęcia. Najważniejsze, że ryzyka bardzo niskie 😊

    Nina83, J.S, kamciaelcia, MajowaMamusia, pawojoszka, White Innocent, Katy, kattalinna, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, jakie cudne zdjęcia 😍 Zuzia jaka duża i śliczna, a Lili kruszynka 💕

    Kamcia, twoje chłopaki to pomysłowe 😂 uśmiałam się. Patryczek jaki fajny 😍

    Kamil 💕 ahhh ta jego gęsta czupryna 😍

    Wowka, cieszę się że u Was wszystko super ☺️ ja jutro jadę do kliniki prenatalnej na pobranie krwii a usg mam 16-go 🤞

    kamciaelcia, Katy, Wowka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilek tak szybko urósł, mam wrażenie że dopiero Katy pisałaś że nie chodzi a tu taki duży chłopczyk pomyka ☺ i zaraz kończy 2 latka, szok.

    Wowka super że wszystko dobrze na prenatalnych, myślałam że ostatnio byłaś na nich.
    Nina kciuki za badania.

    Uwielbiam zdjęcia😀 jak dzisiaj oglądam sesję noworotkową Zuzi to mi się łezka w oku kręci,bardzo się cieszę że poszliśmy na te sesje.
    Najlepsze jest to że musieliśmy puścić Zuzi Masze na komórce i położyć za Lilą bo nie było opcji żeby inaczej zrobić im zdjęcie🙈

    J.S. jesteś hardcorem, wyobraziłam sobie co moja wyrabiałaby ze ślizgawką w domu😆
    Zuzia poustawiała wszystkich po kątach i poszła spać. Mąż zaczął rozmawiać przez zabawkowy telefon, że niby się skarży na nią że nie chce ubierać piżamy i iść spać. Zuzia podeszła do telefonu i po swojemu zaczęła krzykiem coś tłumaczyć i tak kilka razy😆 Mówiłam że to kierowniczka😀

    Uświadomiłam sobie jaka jestem stara, mój chrześniak jutro kończy 14 lat😵

    Katy, Wowka lubią tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 kwietnia 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa piękna sesja 😍 wszystkie forumowe chłopaki też cudne ☺️ Wosk super że na USG wszystko ok i ryzyka niskie :)👍

    Wowka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem w szoku jak Kamil szybko "ewoluowal" z leżącego dziecka do biegajacego 😂 No urodziny juz za 5 dni, umie powiedziec, ze ma dwa lata :p

    My wlasnie jedziemy z psem do weterynarza bo sobie idiota wplatal w ogrodzenie lape i mu sie wbilo...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, właśnie rano patrzyłam na kalendarz, że zaraz zaczniemy czas forumowych drugich urodzin 😃

    My przekładamy świętowanie urodzin na czas po edipemii. W zeszłym roku też impreza była przełożona z powodu śmierci dziadka.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie tort dla Kamila, ale gosci nie bedzie, na szczescie Kamil sie nie obrazi jak nie bedzie imprezy w tym roku xd Dokladnie 2 lata temu skladalismy z mezem lozeczko, wtedy jeszcze nie myslalam, ze tak szybko bedzie zajete 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy dobrze że zdazyliscie z tym łóżeczkiem 😂

    Katy lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak z myciem włosów u Waszych maluchów? U nas jest tragedia...myje raz w tygodniu bo jest to koszmar i dla mnie i dla niego. Drze się i wyrywa jakbym go wrzątkiem lała. Nic nie daje pokazywanie na sobie, zakrywanie oczu, na głowę też sobie nie da niczego założyć więc te ronda odpadają :( ja to po każdym myciu cieszę się że następne dopiero za tydzień.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie zdazylismy z lozeczkiem 🙈

    U nas od jakiegos czasu nie ma dramatu z myciem wlosow, bo wspolpracuje, odchyla glowe do tylu i pozwala polewac sie prysznicem. Ale ile ojciec sie nagimnastykowal zeby to przepracowac to jego. Ja jej nigdy nie mylam glowy, bo to nie na moje nerwy jest/bylo. U nas za to mega problem z czesaniem. Nieraz ma z tylu glowy az dredy z koltunow, bo takie darcie jest przy czesaniu ze tego nie robie...

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia uwielbia się kąpać, mycie włosów to nie problem, tata leje wode z prysznica a ona się cieszy. Nie wiem czy to zasługa tego że nigdy się nie szczypaliśmy z zasłanianiem oczu itp i jest do tego od początku przyzwyczajona. Nie wiem za to co zrobić żeby jej włosy w oczy nie wchodziły bo grzywka juz odrosła a gumek i spinek nie da sobie przypiąć.

    Masakra z tym wirusem, robi się naprawde niefajnie. Moja koleżanka mieszka w uk, zwolnili jej męża z pracy, ona rodzi za 2 miesiące, mają kredyt na dom, masakra bardzo mi ich szkoda.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niefajnie bedzie u nas za 2-3 miesiace

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, zetnij grzywkę 😄

    U nas ostatnio podobno jest bunt przy spłukiwaniu głowy. Nie wiem, nie moja broszka 😉

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, w sumie i tak jeszcze tydzien prawie bylismy w szpitalu wiec maz by sam mogl zlozyc xd

    Oj u nas mycie wlosow to tez bardzo nielubiana czynność, a jest co myc xd Tez myje raz w tygodniu albo jak sobie coś wetrze we wlosy, ostatnio to byl budyn...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też się nigdy nie szczypaliśmy z zasłanianiem oczu, a jak myjemy głowę to słyszy nas chyba pół wsi 😂 a co do grzywki to właśnie ostatnio jej ścięłam, bo już do oczu jej wchodziła. Powiem tak... Dobrze, że nie można z domu wychodzić i że to jeszcze chwilę potrwa... 🙈 😂

    Wowka gratuluję udanej wizyty 🤗

    Ah, jeszcze chciałam zapytać czy zamawiała któraś z Was biżuterię z mlekiem? Możecie coś polecić oprócz Milkies? Chciałam pooglądać więcej wzorów ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2020, 15:45

    Wowka lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 3 kwietnia 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat nie lubi spłukiwania włosów, ale bez demonstracji 🙂 widać, że spina go polewanie wodą głowy, ale na szczęście nie ma greckiej tragedii.

    Ale normalnie z prysznica lejecie czy jakimś kubeczkiem?

    White, ja nie słyszałam nawet o milkies, ale z ciekawości zerknęłam 😉 ale ładne i pomysłowe, już wstępnie wiem jaką bym chciała kolejną bransoletkę 😏 jak tam Młody się sprawuje?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
‹‹ 2770 2771 2772 2773 2774 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ