X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję akcji... U nas jeszcze tak nie ma, ale dzięki Wam jestem już czujna. Męża też uprzedziłam, że może być gorzej. Oczywiście mam nadzieję, że jednak nie 😉 U nas chyba w końcu coś rusza w kwestii mowy. Codziennie pojawiają się nowe pojedyncze słowa. A jaka radość z każdego 🥰 my się cieszymy, że jest, Bożenka cieszy się, że my się cieszymy i jest taka dumna przy tym, jakby odkryła nowy pierwiastek 😄

    Wowka, niezmiennie się cieszę i gratuluję 🥰

    Wowka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, gratulacje 😘😍

    Ja sie nawet nie odzywam, bo nie mam juz sil na te histerie i wrzaski, jest okropny, nie mam juz wplywu ani pomyslu jak sie zachowywac, jak mi pokazuje takie akcje. Jestem zmeczona praca i zachowaniem dziecka, ktore jest totalnie okropne.
    U nas tak klepie, ze leb po calym dniu peka, wstaje o 6 i nie spi do 20 😭

    Wowka lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 maja 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka gratuluje dziewczynki :)
    Już Ci zazdroszczę tych sukieneczek i wstążek :) :)

    Wowka lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka cudowne wieści 😍

    Akcji wszystkim współczuję, ale przypomniałam sobie że u nas jakis czas temu też był nocny napad histerii. Zuzia się obudziła, nie chciała mleka, nie dała się dotknąć, płakała dość długo. Myśleliśmy że jej się coś przyśniło i się wystraszyła, ale skoro u Was podobne historie to pewnie taki etap.
    Zuzia teraz jak jej coś spadnie na podłogę mówi-oj nie😁 a zapytana o cokolwiek odpowiada nie. Smakuje ci-nie, ale je😁 Lilianka jest zapatrzona w siostre jak tylko słyszy jej głos zaraz się kreci i szuka jej wzrokiem i się śmieje. Zuzia juz bardziej reaguje na siostrę bo jak np. przynosze ją do pokoju z drzemki to pokazuje palcem i mówi po swojemu, nawet dała jej buziaka w czoło😘

    Trochę mnie pocieszyłyście że nie tylko u nas te wrzaski i krzyki wymuszające o wszystko. Juz się trochę ostatnio martwiłam bo oczywiście wszyscy są mądrzy w gadce i tylko słyszymy że Zuzia jest rozkapryszona i głośna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 18:15

    Wowka lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 30 maja 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa
    To u nas dla odmiany jest na wszystko "ka" (Tak) 😆

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, też próbowałam nie reagować ale jak zaczęła sobie krzywdę robić to jakoś nie dałam rady udawać, że nie ma problemu.
    Reszta dnia była udana 👍 bawiła się, tańczyła, śpiewała. Jednym słowem była grzeczna. Zasnęła też bez problemu, liczę na na spokojną noc 🤞

  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 30 maja 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina83 wrote:
    Dziewczyny współczuję i wam i sobie 😚 dziękuję, że o tym piszecie bo zaczęłam się bać, że jaka psychoza ją dopadła bo nigdy tak się nie zachowywała. Oczywiście miała gorsze dni i pokazywała pazurki z wymuszaniem i histeriami ale nie w takim stopniu jak teraz, teraz jest koszmar 😭

    Gdybym nie wiedziała, że to Ty piszesz to myślałabym, że to ja opisuje 😉 też już myślałam o jakiejś psychozie, serio, te jej "ataki" wyglądają strasznie. Mąż mówi, że gdyby sam nie zobaczył tego w nocy to by mi nie uwierzył jakbym mu opowiadała o tym. Tak jak mówisz, wiadomo, że dziecko nie było wcześniej święte, pokazywało pazurki, miało swoje zdanie i robiło awanturki, ale to co robi teraz właśnie wygląda jakby ją normalnie coś opętało. Ciężko w ogóle to opisać, opowiedzieć, tak żeby oddać w pełni jej zachowanie.

    Wowka serdeczne gratulacje, rośnijcie zdrowo! ❤️

    Wowka lubi tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 maja 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woowka gratuluję córeczki i też zazdroszczę.

    Nina, łatwo nie jest ale jak raz wymusi będzie tylko gorzej, to kiedyś przejdzie, może jakos z nią o tym porozmawiać, wiem że ona jeszcze malutka ale sporo pewnie rozumie.

    Wowka lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 31 maja 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, serdeczne gratulacje 😊 rosnijcie zdrowo!

    Kilka tygodni temu u mojego dziecka rowniez byly nocne awantury (2 moze 3 dni z rzedu), wrzask nie do opanowania. Dopiero teraz widze, ze mialo to zwiazek z tym 'buntem'. Myslalam wtedy, ze albo jej sie cos przysnilo, albo przestraszyla sie, bo ja ruszylismy w nocy.
    Powiem Wam ze z jednej strony rozwoj dziecka jest niesamowity i piekny, a z drugiej troche przerazajacy...

    Nina83, Wowka lubią tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 31 maja 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wczoraj na dziecko pozalilam, to dzis spal do 10:30 i jest grzeczny. Wyspalam sie za wszystkie czasy 😂

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 31 maja 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goście pojechali
    I dziś skorzystalismy z pogody inaczej niż dzialka (kielbaska z ogniska okazala się wiekszym hitem niż grill)

    Oczywiscie skończyło się na golasku
    A Piotrek za Chiny nie chciał sciagnac koszulki 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2020, 21:02

    pawojoszka, Berbecia, kattalinna, wariancja, Katy, J.S, Wowka lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 maja 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia jak wam fajnie, u nas od tygodnia zimno tak że w piecu palę i pada, wieje poprostu brrr.

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 31 maja 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goscie dojechali do siebie(nad morze) i 10 stopni mniej niz u nas

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 31 maja 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 stopni zimno wietrznie i deszczowo,a poza tym Stany ostrzegawcze na rzekach.

    Wowka gratuluję córy!

    Wowka lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 31 maja 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to u mnie deszcz byłby fenomenem ZD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych forumowych dzieci🍬🍨🍭

    Zamówiłam Zuzi łóżko dzisiaj jest promocja na stronie pinewood jak ktoś zainteresowany.

    Wiecie czy są gdzie jakieś promocje na książeczki dla dzieci?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, pokaż łóżko.

    Sprawdź sobie bonito.pl, nie wiem czy teraz jakieś promocje ale ogólnie tak ceny fajne.

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam 180x80 https://www.pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-jednoosobowe/107-lozko-zuzia-z-szuflada.html

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, pokaz lozko 🤩

    My na swoje czekamy, ma byc w przyszlym tygodniu, juz nie moge sie doczekac.

    Wszystkiego naj dla wszystkich dzieci 😘

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieci, tych małych i dużych 😘💐🎉🎈

    Majowa, łóżko bardzo ładne 👍 coś takiego chcę dla Zosi.

‹‹ 2836 2837 2838 2839 2840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ