X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj promocja -15% z kodem DZIECI,wyszło 112 zł na pościel akurat ☺ Jedna Zuzia dostała z Maszą na urodziny, drugą muszę jej dokupić.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne łóżeczko, te serduszka urocze. I takie, że można inne meble dobrać. Ten sprzedawca z allegro, u którego kupowałam nasze ma podobne w ofercie, tylko nasze 160.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszka urocze☺ ale jakoś mebli z wycietymi sercami nie widzę. Zamówiłam meble z ikei szafę pax, regał kalax i mamuta, chciałam jeszcze komode ale się wstrzymam i z czasem zobaczę czy potrzebna, żeby bez potrzeby pokoiku nie gracić.
    O tych łóżkach trochę poczytałam bo jest Zuzia i Zosia podobne z różnych firm. Ja chciałam z tej bo mają opinie dobre ☺ zobaczymy po czasie jakie będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu tylko wiatr hula?
    J.S. pochwal się łóżkiem jak przyjdzie, jakie kupiłaś tradycyjne czy jakies tipi/domek?

    Pomóżcie, gdzie kupie przez internet sukienkę najlepiej żeby zwrot był darmowy? A może gdzieś szyją na wymiar i warto zamówić? Pamiętam że kiedyś na fb widziałam stronkę babki która szyła cudowne sukienki i oczywiście nie mam pojęcia jak się nazywała. Chociaż do szycia jestem trochę zrażona po tym jak mi pani krawcowa uszyła za małą sukienkę na wymiar😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 17:48

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, a dla kogo ta sukienka? Dla Ciebie? Na jaką okazję?

    Jak tak, i chcesz elegancką sukienkę z dopasowaniem na miarę to polecam Baronetkę. Szyłam u nich na miarę, było idealnie i mogłam wybrać nawet drobne elementy. Gotowe rozmiary bez przerobek krawieckich można zwrócić. Mają też opcję dla mam i córek 😉

    W razie czego, na zalando zawsze masz darmowy zwrot. I na allegro ze smartem.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wowka zajrzę do nich☺ Na zalando jakoś mi nic nie wpadło w oko. Sukienka dla mnie na lipiec na chrzciny Lili, chciałabym elegancką ale i letnia moze jakiś kwiatowy wzór.

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, zwykle lozeczko tylko, ze bedzie nisko przy ziemi. Jak wszystko juz bedzie gotowe i zlozone, to wstawie fotke :)

    Z sukienka niestety nie pomoge, bo nie mam pojecia.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też potrzebuję pomocy.

    Napiszcie proszę co jedzą i mniej więcej ile Wasze dzieci?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, nie chcę Cię dołować...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia od kilku dni słabo je, nie wiem czy to zęby czy ki czort. Dzisiaj: płatki na mleku,pół banana, trochę rosołu- 3-4 łyżki, flaszka mleka na drzemke której nie było(ale za to licze że zaraz uśnie),makaron ze szpinakiem(nie wiem ile, może garść), pół jogurtu, flaszka manny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia ma apetyt jak zwykle ale chudzina się zrobiła bo jest bardzo ruchliwa. Dziś np. Na śniadanie 230ml mleka po. Godzinie dwie parówki, potem mus owocowy. Na obiad zjadła zupę z młodej kapustki, całą miseczkę czyli ok. 300ml, zupa gęsta z kasza jaglana i warzywami. Po zupie zjadła trochę ryżu z kurczakiem, ale to dosłownie kilka kęsów. Podwieczorek, jogurt grecki z malinami, jabłko. Kolacja, podłączyła się do taty i zjadła mu zupę z obiadu plus przed spaniem 300ml mleka. Je więcej ode mnie, a waży 12,5kg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 22:15

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka mi troszkę przystopowała z jedzeniem. Rano je 240 kaszki później z nami śniadanie potrafi zjeść 2 parowki potem jakieś owoce. Na obiad pałeczka z kurczaka 3 ziemniaczki i mizerię. Na kolację zjadła garść frytek i kawałek pizzy a po tym zapila 180 ml kaszki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2020, 23:39

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z jedzeniem bardzo różnie, ogólnie dość monotonnie..
    Wczoraj np było tak: owsianka z gruszka, naleśnik z dżemem i twarogiem, tubka z owocami, jabłko, kanapka z masłem i ogórkiem świeżym :p W między czasie trochę mleka z cycka, ale to już bardziej jak przekąska dla niego chyba xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Henio ma rózne fazy, raz je wiecej raz mniej, ogólnie raczej ma apetyt, wczoraj zjadł: na sniadanie 2 kromki z białym serem i dzemem, na 2 sniadanie parówka i pomidor, tubka, na obiad dużego kotleta z kurczaka i 3 duze lyzki marchewki z groszkiem, potem kilkanascie paluszków ;p, pół jabłka, na kolacje zazyczyl sobie suchy chleb :D wiec zjadł, przed snem mleko 270 + 9 miarek. Jego dzienne jedzenie mniej wiecej zawsze tak wygląda, często na kolacje robie jakies placki albo gofry, wtedy wypija mniej mleka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 07:47

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowka
    pewnie chciałabys nas usłyszec
    to powiedzmy...jakby 5-7 razy mniej niz powyzej pisane ;)
    a pije w sumie 2-3 litry na dzien

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wow ależ Zozia wcina.
    Moja przy tym co tu piszecie to niejadek. Paluszki i chrupki kukurydziane w czasie podwieczorku też Zuzia lubi zjeść i jajecznice na boczku od taty na śniadanie😁 i podkradać warzywa z kanapek, ona ogólnie woli warzywa od owoców,jak jej położyłam na talerzyk gruszke to podeszła do mnie i zjadła mi paprykę z chleba😁
    Dzisiaj będą naleśniki z serem i drzemem to pewnie 2 zje, ona bardzo lubi naleśniki i różne placki i drzem truskawkowy do wszystkiego.
    Myjecie dzieciom zęby na wieczór po mleku? Moja myje zęby a potem pije kasze juz w łóżku😕 a jak jest bez drzemki to przy niej zasypia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 10:02

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że był temat histerii. U mnie to samo. Wrzask i pokładanie po podłodze z byle powodu bo np. założę jej skarpetki. Ja czekam aż sama się uspokoi. Wtedy pytam czy chce się przytulić. Jednak czasem to trochę trwa.

    Iga ostatnio mam mniejszy apetyt ale je 😜

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa ja myję po mleku. Tzn u nas jest rytual, mleko, mycie rąk, buzii zębów, pizamka, krem na buzie i spac.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, Zosia potrafi duuużo zjeść chociaż też ma dni niejadka, na szczęście nie często 😉
    W ogóle chudzinka się zrobiła, wszystkie spodenki z niej spadają ale przy takim pokładzie energii wcale mnie to nie dziwi, więc się nie martwię.
    My ząbki myjemy rano i wieczorem ale ona w nocy pije mleko, więc tego... 😒
    AA, u nas histeri jak by mniej 🤞 i w nocy lepiej 🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 11:46

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu kardiolog Małgosi-prosimy o kciuki

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2837 2838 2839 2840 2841 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ