X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 lipca 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas wczoraj pierwsza kupa do kibelka
    mama była poza domem ;)
    tata posadził na siłe jak początkowo Piotrusia(naciska brzuszek)
    oczywiscie patryk nie wołał, ale było widac ze chce XD tu sie trzymał, tu sie chował, kombinował, przebierał nózkami
    dostał obiecaną czekolade

    ale typ niepokorny
    on lubi dalej posikac sie w majty
    np dzis
    jezdził autkiem, poczuł dywan i...koszulka bardziej mokra niz gatki
    potem skakał na piłce
    i swidomie popuscił by miec mokro pod stopami-znów go koszulka zdradziła
    równoczesnie potrafio pieknie zaprezentowac sikanie-jak to Piotrus robi(czyli sciaga majteczki XD )

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 12 lipca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciabos kijki też mało sportowe 😉 znaczy wyczynowe nie są. Po prostu się idzie we własnym tempie 😉 zumba fajna ale to nie ma moją kondycję i koordynację. Nie lubię tych wszelkich choreograficznych bo ja nie wiem o co chodzi, wszyscy tak i zanim ogarnę to już coś kolejnego dochodzi, ja się gubię i ogólnie dramat. Do tego wysiadam już po rozgrzewce 🙉

    Patk lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 lipca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje chłopaki poszli pposzli do warzywniaka a zahaczyli o głosowanie
    dostali po czekoladzie i fota była przy urnie ;)

    wariancja lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 12 lipca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja na zumbie mylę prawą nogę z lewą ręką. Też jestem nieskoordynowana i nie umiem w choreografię 😆

    Lubiłam biegać, mimo że wykasłuję później płuca 😁 bardzo lubię pływać, ja z tych wodnych 😉

    To wszystko za kilka miesięcy. Teraz jestem jak gruba foka rzucona przez morze na kanapę. Raz, że mam zabronioną aktywność fizyczną, dwa w ogóle nie mam na nic siły i ochoty. Śledzę tylko oczami...

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 12 lipca 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczami! Ja zazwyczaj tak właśnie biorę się za ćwiczenia. Naogladam się jutubów i już tak się przy tym męczę, że do ćwiczeń nie dochodzi 😉

    White Innocent, Wowka lubią tę wiadomość

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 12 lipca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina, Wowka- dołączam do Was- też totalnie nie ogarniam tych ręka w lewo noga w.prawo...tragedia... byłam raz na jakimś body coś tam 😱😱😱😱 tragedia, to dla mnie był trening intelektualny bardziej.
    Co do śledzenia oczami - moja koleżanka ostatnio rozmawiając o sportach mówi do mnie że ona też ćwiczy... - rusza nogami pod biurkiem😂👍👍👍

    Wiecie W ogóle mam tajemnice... i w.sumie bez powodu mnie nie przygnalo... Ale nikt się nie zorientował 🤐

    kattalinna, wariancja lubią tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 12 lipca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, ja Cię tylko o ciążę podejrzewałam, ale wyszło że nie 😉

    Gadaj!

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 12 lipca 2020, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też cały czas mówiłam albo tylko myślałam, że jeśli Patk wróci to w dwupaku. W sumie nie wyszło, że nie, tylko że zostało ustalone, że Baśka będzie jedynaczką. Wiadomo, że czasem ustalać sobie można 😉 zwłaszcza, że to było jeszcze przed kwarantanną 🤣

    No to Patk, gadaj bo już plotki poszły 😉

    Edit: mów, mężowi nie powiemy 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2020, 23:58

    Nina83, wariancja lubią tę wiadomość

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 13 lipca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Ustalone było. 3 niezależnych lekarzy powiedziało że szansę na ciążę z wynikami moimi to 0% - wyniki sprzed 2.miesięcy tylko to znowu potwierdziły. A tu niespodzianka... narazie to 5t i 6d. Uczucia mieszane- u lekarza jeszcze nie byłam, mąż wie, nie umiem powiedzieć czy jestem zadowolona.

    Nina83, kamciaelcia, wariancja, Wowka, kattalinna, pawojoszka, Nynka, Mycha666, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, no i super! Z czasem przyjdzie radość 😀 Basia będzie miała rodzeństwo, nie będzie sama, zobaczysz będzie super ☺️
    Ja też jestem w ciąży, za 2 tyg.stuknie 7 miesiąc. Nie chcialam już, ale mąż mnie namówił, zadziałaliśmy i jest. Ucieszyłam się, później nawet mialam chwilę zwątpienia czy dobrze zrobiliśmy a teraz już się nie mogę doczekać synusia ☺️

    Dziś miałam straszny sen. Śniło mi się, że moja gin wyslala mi zdjęcia z cesarki którą miałam a nawet nie wiedziałam 🥴 i zdjecia syna. Zadzwonilam do niej a ona mi powiedziała, że maly urodzil sie w 25tyg. ciazy i jest w ciezkim stanie i mamy szybko przyjechać 😟 wyłam przez sen. Ostatio nawiedzają mnie takie durnowate sny 🤦‍♀️

    Patk lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patk
    my tu wiedziałysmy ;)
    tylko potwierdziłas ;)
    gratulacje

    Patk lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 13 lipca 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakt gratulacje! Ja cały czas licze jeszcze na swój mały cud... A dziś mam mega stresa, normalnie jak przed jakimś egzaminem 😂 puściłam młodego w majtach do żłobka 🤭😉 boje się czy on tam w ogóle będzie im sygnalizował że chce, w domu mu idzie naprawdę fajnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 11:26

    Patk lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 lipca 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas Patryk odmawia sikania gdziekolwiek
    nie bo nie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 13 lipca 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, no to nas trochę wyprowadziłaś w pole, że postanowione, że wyniki do bani i że antykoncepcja 😂 ale i tak, zdziwiona nie jestem 😂 gratki!

    Normalne, że pierwsze jest mieszane uczucie. Też tak miałam, z jednej strony cieszyłam się, a z drugiej bałam i martwiłam. Pierwsze dni przespałam z tych emocji 😉

    Nina, ojej, co za sny... Co u Ciebie? Coraz bliżej przeprowadzki?

    Gdzie Majowa?

    Patk, Nina83 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzięki dzięki. Ale wiecie znacie jak to jest- nie ma szans, plastry tylko na uregulowanie hormonów, raz na 3 m-ce brak plastrów i taki masz tu babo placek. Wiecie. Za tydzień usg- mój diabetolog dzisiaj o malo nie spadł z krzesła, ginekolog skomentowała to tak- aż chciałoby się zaśpiewać- jak do tego doszło nie wiem... ciekawe co powie Pani od mojej grubości... 😵 narazie nie odbiera...

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, polecę sloganem: widocznie tak miało być 😊 ja ciążę z Bożenka planowałam, chciałam, a już na końcówce chciałam cofnąć czas i się wymiksować 😉 po cichu Ci powiem, że zazdroszczę tak. Bardzo chciałabym kiedyś być w ciąży z zaskoczenia... Bo tak planowo to mi nie grozi ☹️

    Cola, i jak tam?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, głupie sny w ciąży normalne, ale współczuję ich bardzo ☹️ już niedługo się skończą, bliżej niż dalej! 😘

    Nina83 lubi tę wiadomość

  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 13 lipca 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, gratuluję!!! Też uważam, że tak miało być (hormony się wyregulowały i zaskoczyło). Życzę zdrowej i spokojnej ciąży :)

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 13 lipca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja poszłam kiedyś z koleżanką na "dancehall" taki rodzaj tańca i po pierwszych 10min chciałam uciec bo wszyscy ogarniali, a ja jak jakie kołek wszystko mylilam xd
    Co do sportu to ja ćwiczę kilka razy w tygodniu i rozciągam się do szpagatu, jak go w końcu zrobię to się pochwalę 🤭


    Kamcia, ale Małgosia już duża i śliczna 😍

    Patk, Gratulacje, tak coś czułam, że nie bez powodu wróciłaś :p Dużo zdrówka dla Was :) Basia śliczna 😍 Włoski ma super :)
    Ja jak mam być szczera to drugą ciąża byłam załamana (metoda przerywana naprawdę się nie sprawdza 😂), Kacper bardzo zmienił nasze życie :p Na szczęście to anioł nie dziecko więc nie mogę narzekać xd

    U nas leci jakoś powoli, jutro się wybieramy do mojej kuzynki na wieś na cały dzień, mam nadzieję, że towarzystwo pozwoli trochę odpocząć 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, już blisko przeprowadzki.. Byc może już za miesiąc będę na swoim... Uff oby 🤞
    Poza tym wszystko ok, Zosia miala zapalenie jamy usntej, pila nystatyne do dziś ale znów jak by jej coś wychodziło, ma białe plamki na języku. Dzwoniłam do naszej lekarki ale dopiero jutro będzie więc się skonsultuję.
    A tak w ogóle to chciała bym już urodzic bo ciężko się robi. Brzuch mam już taki jak na końcu z Zosią 😟, stawia się co chwilę a mały mam wrażenie, że nigdy nie śpi... Caly czas sie rusza, brzuch mi faluje🤦‍♀️ aż się boję co to będzie jak się urodzi 😳

‹‹ 2862 2863 2864 2865 2866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ