X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka- czy ja dobrze widzę że Ty w ciąży 🙂😁 gratulacje🥳🥳

    No A Baśka od zawsze śpi z arsenalem bidonów...dwa muszą być a najlepiej trzy. No zobaczymy jak to będzie... Ale cieszę się że chociaż w dzień już nie nosi. Najwyżej te noce jeszcze przeczekamy. W sumie zaczęliśmy jakoś w marcu pozbywać się pieluchy na dobre i tak już zostało. Chociaż ostatnio jechaliśmy nad morze- jakaś godzinę mamy i nie zdążyliśmy się zatrzymać i było siku w fotelik. Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

    Baśka to ogólnie szogun, myślimy że sprzeda nas niedługo na jakimś rynku. 🤣 w ogóle ostatnio mąż na psa coś tam się wkurzył i mówi k... mać, ale Baśka była gdzieś dalej na ogródku. I ostatnio coś tam do niej mówi że nie może tak robić bo coś tam- a ona k... mać tata...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2020, 20:30

    Wowka, kamciaelcia, kattalinna, Magda33, Katy, pawojoszka, Mycha666, Cola87 lubią tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Baśka wydoroślała. Śliczna dziewczynka i jakie włosy ma kręcone ❤

    Dobrze widzisz, jestem w ciąży. Jutro zaczynam 7 miesiąc i trzeci trymestr i sama nie wierzę jak ten czas zasuwa 😉

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patk
    sliczna Basieńka
    i widze ze dalej szczuplaczek

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poznałabym Baśki! Tylko wdzięk zdradza, że to ta sama istota. No i tusza 😉 włosy ma zachwycające 😍😍😍

    Ja zazdroszczę Patk tych kijów bo ja ciągle się zebrać nie mogę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 12:24

    zem3qps6in5tddof.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym i sie moze zebrala na jakis sport ale przy trybie zycia jaki prowadze, ledwo mam czas zeby sie umyc... Zero czasu wolnego dla siebie :(

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 10 lipca 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dajcie spokój. Aktywność fizyczna jest dla mnie teraz nieosiągalna. Uważam na to co jem, a i tak kilogramy szybują w górę. Na wszelki wypadek nie patrzę w lustro, ale wiem że nie jest dobrze. Tą ciążę skończę z rekordową wagą... 😐 nie umiem niewiele przytyć w ciąży 😐

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny No to jeszcze raz gratulacje Wowka 🥳 będziesz mieć wesoło 😁

    Edwarda wiesz co ja się trochę nastawialam ze muszę i już. Zawsze znajdę czas- teraz latem to wychodzę czasem tak o 21..Chociaż ostatnimi czasy rzadziej bo Baśka z mężem sobie robia kolację, potem po prysznic, bajka na dobranoc i spać. A ja w tym czasie idę. Powiedziałam sobie że nie może być tak że wszystko dla innych nic dla siebie. I jest git.

    Wowka przecież Ty szczypiorek jesteś to nawet jak trochę przytyjesz to zaraz wrócisz do wagi.

    Taaa Baśki tusza...🤣🤣 wczoraj z ciekawości postawiliśmy ją na wagę- 9.7kg🤷‍♀️ ale co zrobisz- taki urok, nie choruje w ogóle, je i ogólnie rozwija się ok, więc już się tej wagi nie czepiam 🤷‍♀️

    Dawać tu Wasze dzieciaki 🧐

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosia dzisiaj 9,5 XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk no niestety u mnie nie jest tak kolorowo, wstaje codzinnie 5.20, do pracy jade na 7.00-7.15 w zaleznosci jak korki, wychodze okolo 15.30. Jak dojade do domu jest 16.30, zanim sie przebiore, napije, jest 17.00 i przejmuje Henia bo moj maz ma poki co stały home office, czyli pracuje i siedzi z małym (order dla niego :O). Po 20 zaczynamy Henia szykowac spac, dostaje mleko, potem mycie, zęby, pizamka, ksiazka, w miedzyczasie kilka awantur, lezymy oboje obok niego i tak zasypia, nie ma mnie caly dzien, wiem ze mnie potrzebuje wiec nie mam serca go zostawic znowu z mezem i sobie isc biegac (pomijajac brac sily). Wiec jak maly zasypia okolo 21.30 to o tej godzinie mam sile tylko zeby sie wykąpac, naszykowac jakis posilek na nastepny dzien i ide spac. Henio sie budzi prawie kazdej nocy i trzeba go wziac do nas, wtedy spi dalej, ja sie zawsze wybudzam i mam trudnosci zeby zasnac ponownie. Czesto wychodzi, że spie 4-5 godzin łącznie. Tryb zycia dla zombi i tak sie czuje...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 10 lipca 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk super ze się odezwałaś, co myśmy się ciebie nawzywały tutaj. Basia ma śliczne włosy takie grube i bujne.
    Gratuluję utraty wagi, na pewno Ci teraz lżej ja po tej ciąży czuje się jak słoń i wszystko więcej wysiłku wymaga bo nosi się za dużo kg.

    U nas Ula też największy ma problem z kupa, wiem że chce bo w tedy wola siku milion razy na minutę siada i nie robi a za sekundę znowu że siku. W nocy jeszcze pielucha ale w dzień jak jej się zdąży usnąć na drzemkę to nie zesika się tak że to już dużo bo Szymon ma 7 lat a czasem jak zaśnie w dzień to się potrafi posikać ale on ma problem z pęcherzem tak że to co innnego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 18:29

    Patk lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 10 lipca 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda no to zmienia postać rzeczy 😔 nie zazdro. Chociaż zazdro powrotu do pracy. Odliczam już 3.2.1...start. ja już kompletnie nie umiem sprostać wymaganiom intelektualnym Barbary... wiem że pomyślcie sobie że jestem jakaś nie teges albo przesadzam ale Baśka policzy do 10 zna cyfry i litery, normalnie gada zdaniami wielokrotnie złożonymi, teraz ogarnia kolory po angielsku 😳 i uwierzcie że to nie są moje jakieś chore ambicje albo cos... No to jest takie dziecko... jakiś mega mózg którego ja nie ogarniam... I pewnie powiecie ze powinnam sie cieszyć... cieszę się ale to jest nie lada wyzwanie...

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 10 lipca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka dziękuję🤗 lekko zrzucić ten balast nie było. Ale wiesz ja dobiłam 100 serio.. więc mimo wszystko daleka droga jeszcze przede.mna

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 lipca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, nie dołuj kolejnym cudownym dzieckiem 😜 ja chyba zacznę reklamować Bożenę jako dziecko mówiące po klingońsku. Póki nie spotka kogoś, kto zna, da się pokitowć 😉

    edwarda20, Patk lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 10 lipca 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia śliczna. ♥️
    U nas tez przed kupa milion razy siada na nocnik. Ale wola kupe. Drugi tydzien odpieluchowania to noce suche, rano robila siku ale teraz zas mokry pampers.. W książce polecają robić to razem z Dziennym odpieluchowanie i zaleca wysadzanie w nocy.. Ale nie wirm czy to nie bedzie wybudzac..narazie zostawiam jak jest. Moze tylko spróbujemy na drzemke bez..

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wysadzałam a i tak sikał, wiec odpusciłam wysadzanie nocne

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krajobraz po burzy 🌩⛈🌈🌤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2020, 08:17

    kattalinna, Patk, Wowka, Mycha666, Cola87 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk na drzemke zasypia bez pampersa, zasnie to mu zakladam (Na majty)
    Ale Piotruś tak twardo zasypial że zawsze sikal
    W przedszkolu pościel nawet codziennie pralam 😉

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się mocnego snu bez pieluchy nie boję, jak się śpi to się nie sika 😜 gorzej z wybudzeniami... Póki co nie mam na tyle ciśnienia, żeby ogarnąć noce. Wysadzania nie widzę u nas, raz sama powiedziała, że chce ale to było dawno i nieprawda. I tak mam dużo pobudek, dodatkowe atrakcje mi nie potrzebne. Jak jest w wielo to najczęściej sika hurtowo, na jedno noce często suche. Jeśli się tendencja utrzyma dłużej niż dwa dni 😉 to może spróbuję spanie bez niczego ale muszę się nastawić psychicznie i technicznie na sprawne przebranie dziecka i łóżka 😉 a do tego to leniwa jestem 😜

    zem3qps6in5tddof.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 10 lipca 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny kamcia jakich Ty masz przystojniaków na kwadracie.🤩🤩🤩
    Mówisz że córcia 9.5 😂 no ja wiem że Baśka daleko w tyle z tą.waga ale co poradzę... wiecie że ona zawsze tak miała.

    Ej u nas jeszcze nigdy nie było sucho po nocy, po drzemce owszem ale po nocy 😱 zresztą ja sama raz w nocy idę na siku...

    A no i w ogóle kojarzycie zestaw weterynarza? Taki.drewniany? Baśka dostała na urodziny i od tamtej pory ciągle się nim bawi... Nawet pies musi codziennie chorować... A jak nie pies to pies zabawka, w ostateczności nas bada... Ale dawno nie widziałam żeby czymś się tak bawiła. Myślę że to dlatego że ostatnimi czasy często z Psem do weterynarza jeździmy i może dlatego. Ale wiecie co prezent pierwsza klasa.

    kattalinna, kamciaelcia lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 lipca 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk
    Basia to zawsze była taka calineczka więc teraz byla ciekawość jak bardzo 😉

    Małgosia duża jak Piotruś w tym wieku. Ale je powiedzmy jak Patryk

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2860 2861 2862 2863 2864 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ