X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Areobik to tez nie moja bajka.. Powtórzenia, właściwe ulozenie itd.. A zumba mi odpowiada bo kroki sa lekko taneczne, jest dużo latino... Wlasnie sie zbieram 😊😊 patk gratulacje 😄

    kattalinna lubi tę wiadomość

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 lipca 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś kije dzień trzeci 💪

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 13 lipca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też kijowałam- ale tylko 8km bo jakiś zaduch się zrobił okrutny u nas. 🥵
    A jakie tempo zazwyczaj trzymasz? Ja tak patrzę żeby nie schodzić raczej poniżej 5.7.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 13 lipca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ty zapitalasz nieźle 😉 ja póki co wczoraj byłam sama, a tak to z koleżankami, za każdym razem z inną świeżynką więc tempo raczej spacerowe.

    Sprawdziłam, wczoraj 9:45/km

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 21:28

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk no kurcze gratulacje, jak to ktoś powiedział kiedyś "jak pacjent się uprze wyzdrowieć to medycyna jest bezradna" zdrowej ciąży, maz pewnie szczesliwy.

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 lipca 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie myślałam że mój mąż już nie jest w stanie mnie zaskoczyć, że już się przyzwyczaiłam do jego sierotowatosci i nie jest w stanie mnie zaskoczyć,nawet nie wiecie jak się myliłam. Teraz już mi trochę przeszło ale palalam dziś prawdziwa rządzą mordu. Cóż to zrobił mój mąż inteligentny inaczej? Poszedł kosić trawę bo ostatnio pogoda taka że nie dało się i już zaczęliśmy poważnie zarastać, nie powiem moje grządki też lekko zarosły ale bez przesady, mój mąż skosił mi całą grządkę fasolki bo nie zauważył, no zesz ją pitolę, jak można nie zauważyć grządki, a już miała kwiatki i pierwsze fasolki. Jeszcze mi mówi że to tylko liście skosił to przecież odrośnie. Pół roku człowiek chodzi dba sieje, dosiewa, bo w tym roku ciężko wszystko rośnie a ten przyjdzie i skosi i jeszcze ci powie ze nic się takiego nie stało. Mówię wam ja kiedyś zostanę wdową

    cf409fc7e7.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 13 lipca 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina w żłobku ani jednej wpadki ☺️ chociaż ponoć nie wołał, one mają pory wysadzania dzieci, raz się kręcił przy drzwiach to się go zapytała czy chce siku, powiedział tak i poszli. No duma mnie rozpierała jak nie dostałam żadnych ciuchów do prania. Ale zobaczymy jak będzie dalej. W domu za to miał jedną wpadke, w sumie to jedna i pół, bo mówi że chce siku i jak zdjęłam majtki to już kula poszła, ale siku było na nocnik ;) mam nadzieję że będzie coraz lepiej ogarniał temat.

    Katy, pawojoszka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 13 lipca 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawajoszka też bym się wkurzyła za grządkę 😱 kurcze mk to teraz jest łyso przy Was, ja jestem zapuszczona i nic nie ćwiczę :( ciężko mi by było czasowo ogarnąć chociaż wiem że jak ktoś chce to czas znajdzie...ja po pracy i po południu z dzieckiem padam jak mucha...muszę się jakoś zmobilizować.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 14 lipca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola super. U nas w pierwszym tyg byla trochę w pampersie ale tez miala malo ptaktyki w domu bo tylko 4 dni.. Ale juz 2 tyg jest bez i tez sobir super radzi. Musiałam tylko buty na zmianę przyniesc bo jak jest wpadka to na dworze.. I buty mokre.. Myske ze wtedy sie zabawi na placu zabaw i nie pamięta, albo ciocia noe słyszy wołania. Ale tez jestem mega dumna 😄

    kattalinna lubi tę wiadomość

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 14 lipca 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciabos w tamtym tygodniu puszczałam go do żłobka z pampersem a w domu sciagalam, od pyły jest cały dzień w majteczkach. No i dzisiaj też bez wpadki w żłobku, także też jestem mega dumna ☺️. Ale nawet jak się wpadka zdarzy czy zdarza w domu to przecież to te nic takiego, dziecko czasem się czymś zainteresuje i zapomni. A powiem Wam że jak mi teraz bez tyłu pieluch, bo tyle śmieci to produkowało ze masakra 😉

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🙂
    Pod wpływem powrotu Patk tak sobie wymyśliłam, że może się pobawimy w zgadywanki kto wróci następny do nas w dwupaku? 😉 Ja obstawiam Feeve i Kwiatkową 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha kattalinna 😆 Dumała, dumała i wydumała 🤣
    A może pora na Ciebie? Serdecznie Ci tego
    życzę 🤞😉 wiem, że byś chciała 😚

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 15 lipca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez kattalinna przyszła do głowy XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 15 lipca 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie obstawiacie ? XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludu... Kamcia, a jest taka możliwość?? 😀

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 15 lipca 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ale bocian nawiedza mnie codziennie\
    ze strachu zero seksu ;)
    bo ja anty nadal odstawione mam ;)
    bo u nas nie ze nie chcemy, my nie mozemy

    Nina83 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, no właśnie.. 5 cc nie wskazane 🤷‍♀️
    Więc Ciebie nie typujemy. A kysz! te bociany! 😆

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 15 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno kobieta po 4 cc urodziła naturalnie 😉

    Ale tu chodzi o typowanie nieobecnych, które powrócą z newsem jak marnotrawne córki w ciąży, nie o te co tu są ciągle 😜

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 15 lipca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale news to news-jest najlepszy zawsze ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7455

    Wysłany: 15 lipca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, Ty szukasz sensacji 😜

‹‹ 2863 2864 2865 2866 2867 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ