Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 2 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jestem w domu i narazie czysto,nie wiem o co chodzi

    Nie stresuj się :* Krwawienie nie musi wcale oznaczać najgorszego :) Daj znać koniecznie jak sytuacja wygląda po wizycie.

    Angel1988 ja wizytuję się za 2 tygodnie i wg lekarza też powinno być już serducho! Nie mogę się doczekać <3

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 2 września 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krwawienie bardzo często mają dziewczyny które biorą acardy razem z clexane. czasami lekarze w takich wypadkach każą odstawić acard. czasami zakaz zblizen i nakaz leżenia. może jakiś krwiak, albo luteine dopochwowa może podrazniac a wtedy to już krew przy tych lekach ciurkiem leci. na ovu sa dziewczyny które do 13-14 tyg krwawily non stop a teraz albo już mają swoje maluchy albo lada dzień rodzą

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 2 września 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Dziewczyny u mnie chyba juz po wszystkim krew leci ciurkiem
    :( Trzymam kciuki... :( :( :(

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 2 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie stresować się bo to zaraża innych i nie działa pozytywnie na fasolki. Po drugie siła przyciągania działa wiec myślimy pozytywnie. Mi dziadek wczoraj powiedział ze cos blada jestem i zmęczona. Mnie cycoliny raz bardziej raz mniej bolą do tego czasami brzucha wczoraj juz tez zauważyłam przed snem kropkę zabitego różowego w morzu kremowego i przypomniałam sobie co lekarka mówiła zwolnić tempo życia a ja jej ze z pracy odeszlam dla tej ciąży i nic nie robie poza utrzymaniem domu a stwierdziła nadpobudliwość po wejściu do gabinetu i rozmowie. Mój partner do tej pory nie może dojść do siebie. Ma 43 lata i to jego pierwsze ;) dziś przyjeżdża na 4 dni. Pracuje w Londynie i no właśnie..... nie zapytałam gin co z sexem. ...

    chopinistka lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S1985 trzymam kciuki!!!! Ja w ogole sie dziwie ze po tylu stratach nie jestes na zwolnieniu tylko chodzisz do pracy. Ja tez mam tyle strat i kazda ciaza jest od pocztku uznawana za zagrozona. A tym bardziej gdy pojawiaja sie krwawienia. Z corcia mialam krwotoki od poczatku i na poczatku nie moglam nawet do wc chodzic tylko lezec plackiem ale udalo sie.

    Existenz jezeli jakas plamka krwi byla to daruj sobie sex. U mnie wlasnie 15 lat temu pierwsze krwawienie po sexie mialam i tak za kazdym razem. Teraz to wiem od razu zw zakaz min. Do 12 tyg. A q ciazy z cora nie moglam cala ciaze. Ale da sie przetrwac dla malenstwa wszystko :)

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 września 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pajka wrote:
    Co do witamin, to same je wybieracie czy z polecenia lelarza? Ja póki co biorę tylko kwas foliowy, ale w poniedziałek idę na kontrolę więc zobaczę co powie ginekolog

    Z zalecenia lekarza.


    To może być efekt Acardu i Clexane, moją siostrę lekarz uczulał, jak wprowadzał leczenie przeciwzakrzepowe, że mogą wystąpić krwawienia i wtedy trzeba będzie dawkę zmniejszyć.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • chopinistka Koleżanka
    Postów: 54 38

    Wysłany: 2 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :-)

    Co do lekow - biore vita-miner prenatal (zawiera m in 400 kwasu foliowego)i magne b6.

    Wczoraj robilam trzecia bete - 23209. 8 dni wczesniej byla 742. Ciesze sie z przyrostu :-) uspokoilam sie i czekam z pozytywnym nastawieniem na usg w srode.

    Dziewczyny nie stresujcie sie! Sama jestem neurotyczna i ciezko mi to przychodzi, ale stres tylko moze zaszkodzic i przechodzi na inne przyszle mamusie :-) a takie ginekolog co tylko zrzedza i nie maja za grosz empatii to jest dramat. Wyslalabym na jakies kursy z podstaw psychologii zeby sie dowiedzialy ile krzywdy moze wyrzadzic stres.

    Trzymam kciuki za kazda z Was :-*

    85993e3khftzhwr8.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 2 września 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozkręca się plamienie. Biorę dupka 2 razy dziennie. Jest sens informować lekarza? Chyba i tak nic więcej na to nie da się zrobic

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz moze zwiekszyc Ci dawke. W ogole luteina dopochowowa jest zdecydowanie lepsza od dupka. A plamienie krwia jest?

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 2 września 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Existenz moze zwiekszyc Ci dawke. W ogole luteina dopochowowa jest zdecydowanie lepsza od dupka. A plamienie krwia jest?
    Bez krwi

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 2 września 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopochwowa skuteczniejsza ale aplikacją również może powodować plamienie. najlepiej jest zbadać poziom progesteron wtedy wiadomo czy jest sens zwiększać dawkę i czy luteina lub duphaston wogole coś pomoga

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • iwciaa88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 2 września 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    26lipca ostatnia miesiaczka druga kreska przed terminem @ bardzo jasna ale test beta HCG pokazał w poniedziałek 28.08 wynik 350.
    Wizyta u lekarza była jednak jeszcze nic nie widział mam wyznaczoną za 3 tyg 20.09 :)
    Nerwy są/
    Ale Spokój tylko mnie uratuje! :)

    Katka. lubi tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 września 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do szpitala zobaczyć czy jest jeszcze pęcherzyk czy już nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 13:16

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 2 września 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jadę do szpitala zobaczyć czy jest jeszcze pęcherzyk czy już nie
    <3

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • morowa Ekspertka
    Postów: 185 98

    Wysłany: 2 września 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Bez krwi

    to jak bez krwi to chyba dobrze. warto sprawdzić poziom progesteronu i chyba jak najszybciej skonsultować z lekarzem

    3jgxj44jwujjucca.png
    3jgxf71x04ty3zd3.png
    <3 Aniołek <3 6/7tc 21.01.2019 [*]

    99a49ce0de7932d8a83fb9de34765b1f.png[/url]
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 2 września 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiększył dawke dupka do 3 razy.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwciaa88 wrote:
    Witajcie
    26lipca ostatnia miesiaczka druga kreska przed terminem @ bardzo jasna ale test beta HCG pokazał w poniedziałek 28.08 wynik 350.
    Wizyta u lekarza była jednak jeszcze nic nie widział mam wyznaczoną za 3 tyg 20.09 :)
    Nerwy są/
    Ale Spokój tylko mnie uratuje! :)

    U mnie też OM 26 lipca :)
    A wizytę mam 21.09 :)

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 2 września 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jadę do szpitala zobaczyć czy jest jeszcze pęcherzyk czy już nie
    będzie pęcherzyk, spokojnie

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 2 września 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwciaa88 wrote:
    Witajcie
    26lipca ostatnia miesiaczka druga kreska przed terminem @ bardzo jasna ale test beta HCG pokazał w poniedziałek 28.08 wynik 350.
    Wizyta u lekarza była jednak jeszcze nic nie widział mam wyznaczoną za 3 tyg 20.09 :)
    Nerwy są/
    Ale Spokój tylko mnie uratuje! :)
    Witaj ;) na kiedy bbf wyznaczył ci termin porodu?

    klz9piqvvra11kd2.png

  • Pajka Przyjaciółka
    Postów: 93 75

    Wysłany: 2 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka. wrote:
    Dziewczyny będzie dobrze, musi być. Musimy wierzyć w nasze fasolki.
    Ja już w poniedziałek wizytuje i liczę na serduszko.

    Katka też mam wizytę w poniedziałek i już nie mogę się doczekać :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 14:23

    Czekamy na dwa dzidziolki ❤❤

    oqbd5pk.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ