Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nodemo Ekspertka
    Postów: 236 99

    Wysłany: 2 września 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Ja mam taką dziwną sytuację.
    30.08 byłam na IP ze względu na ból podbrzusza i w krzyżu.
    Beta była 1130 (ostatnia beta 24.08 - 50 ), na USG widoczny pęcherzyk 5 mm, doczesna 19mm.

    Lekarz powiedział,że wszystko ok, prawdopodobnie mam bóle przez zrosty ( jestem po 4 operacjach)

    1 września poszłam do swojego lab. Beta 1340,progesteron 10 (min. 2,5) Spanikowałam i pojechałam do lekarza. On mnie uspokoił,że wyników z innego lab nie powinno się porównywać. Ze beta z 1.09 jest bardzo ładna porównując do bety z 24.08.

    Pęcherzyk widoczny. Doczesna ładna. Plamień nie mam. Mam brać dupka 2x1
    Kazał przyjść za trzy tygodnie. Nie robić już więcej bety!

    Trochę mnie uspokoił, objawy ciążowe jak miałam tak mam :) Nic się nie zmieniło.

    Robiła któraś z was bete w dwoch różnych lab?
    Podobno zależy jaką metodą jest badana i każe lab ma swoje normy.
    Podobno również beta powyżej 1200 rośnie już dużo wolniej.
    s1985 Trzymam kciuki,wszystko będzie dobrze

    Existenz lubi tę wiadomość

    w57v3e3kwxi49z9z.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 września 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    będzie pęcherzyk, spokojnie
    Jest pęcherzyk urósł do 1 cm wszystko pozamykane , podejrzewa pani doktor że to przyczyna hormonów, jutro kazała do szpitala na betę podjechać

    Hoope, nick nieaktualny, Grzybka, MysiaMarysia lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Angel1988 Autorytet
    Postów: 461 407

    Wysłany: 2 września 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jest pęcherzyk urósł do 1 cm wszystko pozamykane , podejrzewa pani doktor że to przyczyna hormonów, jutro kazała do szpitala na betę podjechać
    Super wiesci:)

    bl9c8ribv6acupjv.png
  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 2 września 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jest pęcherzyk urósł do 1 cm wszystko pozamykane , podejrzewa pani doktor że to przyczyna hormonów, jutro kazała do szpitala na betę podjechać
    super :* <3

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 września 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nodemo wrote:

    Robiła któraś z was bete w dwoch różnych lab?
    Podobno zależy jaką metodą jest badana i każe lab ma swoje normy.
    Podobno również beta powyżej 1200 rośnie już dużo wolniej.
    s1985 Trzymam kciuki,wszystko będzie dobrze

    To wszystko to prawda :) Nie martw się na zapas :*
    Pamiętajcie dziewczyny, spokój przede wszystkim :)

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 września 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem spokojna jak nigdy

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 2 września 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Jest pęcherzyk urósł do 1 cm wszystko pozamykane , podejrzewa pani doktor że to przyczyna hormonów, jutro kazała do szpitala na betę podjechać
    No to są wiadomości ;) ;) ;)

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 2 września 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawału dostanę, zanim doszłam do tego, że wszystko ok... uff... uf uf uf...

    Jeśli chodzi o witaminy kupiłam te, które kazał mi brać lekarz w poprzedniej ciąży. Sprawdziłam jakie witaminy są zalecane w ciąży i okazało się, że feminatal ma dokładnie to, czego potrzebuję.

    W ramach leczenia swojej głowy pojechałam dziś na grzyby i zrobiłam duszone na obiad. Niby w ciąży nie są wskazane ale ja grzyby jem od zawsze. Nie dam się zwariować.

    Dziewczyny, dlaczego bierzecie zastrzyki?

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Pajka Przyjaciółka
    Postów: 93 75

    Wysłany: 2 września 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wrote:

    W ramach leczenia swojej głowy pojechałam dziś na grzyby i zrobiłam duszone na obiad. Niby w ciąży nie są wskazane ale ja grzyby jem od zawsze. Nie dam się zwariować.

    Hoope dlaczego uważasz, że grzyby nie są wskazane? Nigdzie o tym nie czytałam.

    Akurat jestem na weekendowym wypadzie na grzyby więc interesuję mnie ten temat

    Czekamy na dwa dzidziolki ❤❤

    oqbd5pk.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 2 września 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pajka wrote:
    Hoope dlaczego uważasz, że grzyby nie są wskazane? Nigdzie o tym nie czytałam.

    Akurat jestem na weekendowym wypadzie na grzyby więc interesuję mnie ten temat

    Dzieci i ciężarne nie powinny jeść grzybów ze względu na ryzyko zatruć. Zjadłam gulasz z podgrzybków, był przepyszny ZD

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że u Was jednak ok, oby tak dalej :)
    spokojnie, cierpliwie i do przodu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 16:58

  • chopinistka Koleżanka
    Postów: 54 38

    Wysłany: 2 września 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak ze wspolzyciem? Jak bylam u gin to sie nie pytalam, w srode ide na usg i dopiero wtedy potwierdzi gin ciaze. Chcialabym sie kochac z mezem, ale nie wiem czy nie poczekac do srody i sie dowiedziec czy nie ma przeciwwskazan...

    85993e3khftzhwr8.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 2 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nie ma plamien można się kochac.
    ja zastrzyki biorę ze względu na mutacje które powodują poronienia

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • Pajka Przyjaciółka
    Postów: 93 75

    Wysłany: 2 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wrote:
    Dzieci i ciężarne nie powinny jeść grzybów ze względu na ryzyko zatruć. Zjadłam gulasz z podgrzybków, był przepyszny ZD

    Ale to dotyczy ewentualnych pomyłek w grzybach? Jeśli jestem pewna na 100% że to nie trujaki to chyba nie powinny zaszkodzić?

    Czekamy na dwa dzidziolki ❤❤

    oqbd5pk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że grzyby w ogóle są ciężkostrawne może o to chodzi, ale ciąży raczej nie zaszkodzą :)

    Jeśli chodzi o kochanie sie to podobno jeśli ciaza nie jest zagrożona to nie ma zastrzeżeń, ja jednak póki co odpuszczam przynajmniej do wizyty u lekarza :)

    Pajka lubi tę wiadomość

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 2 września 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pajka wrote:
    Ale to dotyczy ewentualnych pomyłek w grzybach? Jeśli jestem pewna na 100% że to nie trujaki to chyba nie powinny zaszkodzić?

    Tak, tylko i aż o to.

    Seks tak ale muszę się dobrze czuć a z tym kiepsko ostatnio.

    Pajka lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 września 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ciąża zdrowa, bez plamień, skurczy itd to nie ma przeciwwskazań do seksu.
    Jednak ja mam jakąś blokadę psychiczną, w pierwszej ciąży też tak miałam w pierwszych tygodniach.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • chopinistka Koleżanka
    Postów: 54 38

    Wysłany: 2 września 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda wrote:
    Jak ciąża zdrowa, bez plamień, skurczy itd to nie ma przeciwwskazań do seksu.
    Jednak ja mam jakąś blokadę psychiczną, w pierwszej ciąży też tak miałam w pierwszych tygodniach.
    Wlasnie ja tez mam jakas blokade... niby nie dzieje sie nic niepokojacego a jednak troche sie boje.

    85993e3khftzhwr8.png
  • Choklito Ekspertka
    Postów: 149 96

    Wysłany: 2 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie zafasolkowane I gratuluje

    Mam termin na 29 kwietnia, ale mam nadieje, ze mnie tutaj przygarniecie, blizej mi do was niz do kwietnioweczek.
    Ciaze stwierdzam na podstawie braku okresu i pozytywnych testow domowych.
    Nie bylam na becie, mieszkam poza granicami Polski I tutaj o nia mie jest tak latwo.
    Pierwsze USG mam dopiero na 3 tygodnie, bede wtedy w koncowce 8 tygodnia, mam nadzieje, ze bedzie widac serduszko.

    Z lekow biore zestaw witamin centrum, wit D+K oraz progesteron. Jestem po dwoch ciazach biochemicznych, obie stracone bardzo wczesnie.

    Boje sie, ze i tym razem pojdzie cos nie tak jak powinno, ale pierwszy raz jestem na progesteronie I wierze ze to on mi pomaga. Dotychczas nie bylo zadnych plamien.

    nick nieaktualny, chopinistka, Grzybka, Katka. lubią tę wiadomość

    34bw3e3kvde0eohd.png
  • chopinistka Koleżanka
    Postów: 54 38

    Wysłany: 2 września 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choklito - witamy! :-)

    Choklito lubi tę wiadomość

    85993e3khftzhwr8.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ