Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2024
Odpowiedz

Majowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Ilciak33 Przyjaciółka
    Postów: 73 117

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzimy do domu!!! Wszystkie ktg i badania wyszły super. Zrobili USG jeszcze raz i prosiłam żeby zmierzyli dobrze ten brzuszek jeszcze raz i wychodzi teraz na 33 centylu i waga 2900. Kamień z serca. Po 2 dniach mam chyba z 20 siwych włosów na głowie. Oby teraz w spokoju dotrwać to terminu przyjęcia ❤️

    Bożena, legusta, Izulek21, Ela3, JJJ, Gośka29, KiNiAW, hypatia92, Sara10, Kadża, Milena96, Lenayna, PorannaPanna lubią tę wiadomość

  • legusta Autorytet
    Postów: 863 839

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hypatia92 wrote:
    Podasz jeszcze raz nazwę tego kremu? Bo nie mogę znaleźć 😢.
    Może o ten chodzi? Ja go używałam w pierwszej ciąży i był świetny :)

    https://www.hebe.pl/000000000000450364.html

    hypatia92 lubi tę wiadomość

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilciak33 wrote:
    Wychodzimy do domu!!! Wszystkie ktg i badania wyszły super. Zrobili USG jeszcze raz i prosiłam żeby zmierzyli dobrze ten brzuszek jeszcze raz i wychodzi teraz na 33 centylu i waga 2900. Kamień z serca. Po 2 dniach mam chyba z 20 siwych włosów na głowie. Oby teraz w spokoju dotrwać to terminu przyjęcia ❤️
    Widzisz ! Mówiłam że to błąd pomiaru! Bardzo się cieszę że idziecie do domku ❤️

    Ilciak33 lubi tę wiadomość

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 500 899

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilciak33 wrote:
    Wychodzimy do domu!!! Wszystkie ktg i badania wyszły super. Zrobili USG jeszcze raz i prosiłam żeby zmierzyli dobrze ten brzuszek jeszcze raz i wychodzi teraz na 33 centylu i waga 2900. Kamień z serca. Po 2 dniach mam chyba z 20 siwych włosów na głowie. Oby teraz w spokoju dotrwać to terminu przyjęcia ❤️

    Znakomite wieści! Odpoczywaj i nie martw się niczym ❤️

    Ilciak33 lubi tę wiadomość

  • Ilciak33 Przyjaciółka
    Postów: 73 117

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie i miłe słowa dziewczyny ❤️

    Izulek21, Bożena lubią tę wiadomość

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilciak33 wrote:
    Wychodzimy do domu!!! Wszystkie ktg i badania wyszły super. Zrobili USG jeszcze raz i prosiłam żeby zmierzyli dobrze ten brzuszek jeszcze raz i wychodzi teraz na 33 centylu i waga 2900. Kamień z serca. Po 2 dniach mam chyba z 20 siwych włosów na głowie. Oby teraz w spokoju dotrwać to terminu przyjęcia ❤️




    Super wiadomość 🥰 no nie dziwię się stresów ale teraz już będzie tylko lepiej odpoczywaj duuuuużo 😊😘

    Ilciak33 lubi tę wiadomość

  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    legusta wrote:
    Może o ten chodzi? Ja go używałam w pierwszej ciąży i był świetny :)

    https://www.hebe.pl/000000000000450364.html
    Taaak, dzięki, to ten co Bożena napisała. Aaa, dzięki. Kupiłam.


    Ilciak super wiadomość. Oby teraz w domku spokojnie doczekać do terminu. Trzymajcie się ciepło 😉.

    Synek 05.2024 ❤️
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    legusta wrote:
    Może o ten chodzi? Ja go używałam w pierwszej ciąży i był świetny :)

    https://www.hebe.pl/000000000000450364.html
    Taaak !

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hypatia92 wrote:
    Taaak, dzięki, to ten co Bożena napisała. Aaa, dzięki. Kupiłam.


    Ilciak super wiadomość. Oby teraz w domku spokojnie doczekać do terminu. Trzymajcie się ciepło 😉.
    Mi się sprawdza ten kremik właśnie a wcale dużo nie smaruje:) żałuję że nie miałam go przy synu może by nie było rozstępów....

  • Milena96 Autorytet
    Postów: 345 380

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z pierwszego ktg. Pomiary idealne, skurczów zero także spokojny weekend będzie ☺️

    Izulek21, legusta, KiNiAW, Bożena, Gośka29, Sara10, hypatia92, Ilciak33 lubią tę wiadomość

    Starania od 2022.
    Kwiecień 2023 - pierwsza wizyta w klinice. Wykryte PCOS, badania hormonalne.
    Maj 23 - HyFoSy - jajowody drożne
    Nasienie w normie.
    I cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    II cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    III cykl Aromek: owulacja była.
    IV cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    V cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    Zły wynik cytologii: ASC, LSIL. Podejrzenie CIN 1. Badanie HPV DNA i białek - wykryte HPV typ 56, CinTec niestety dodatni.
    10.10.23r. - ⏸️
    11.10.23r. - beta 1527
    16.10.23r. - beta 8418
    17.10.23r. Kolposkopia i wycinki.
    30.10. 23r. CRL 1,55cm, ❤️ 155/min, wynik kolposkopii nienajgorszy, biopsja dobra.
    20.11.23r. CRL 4,44cm, ❤️ 164/min.
    8.12.23r. CRL 7cm, ❤️ 158/min.
    18.12.23r. Synek ❤️
    15.01. 24r. 311 gram bobasa
    19.02.24r. 700 gram chłopca ❤️
    19.03.24r. 1300gram ❤️
    15.04.24r. 2 kg ❤️
    6.05.24r. 2,5kg ❤️
  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 500 899

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści na weekend 😍

    U mnie spokojnie jest, fakt, mam więcej wydzieliny i lekko podbarwionej na brąz ale delikatnie. Skurczy brak.

    Sara10 lubi tę wiadomość

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek21 wrote:
    Same dobre wieści na weekend 😍

    U mnie spokojnie jest, fakt, mam więcej wydzieliny i lekko podbarwionej na brąz ale delikatnie. Skurczy brak.


    To może się coś zaczyna dopiero 😊

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 500 899

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    To może się coś zaczyna dopiero 😊

    A jeszcze parę miesięcy temu mówiłam, że czuję, że na majówkę będziemy razem 😅
    A że mam jakieś proroctwo to się zaczynam lekko stresować. Raz pochwaliłam nasz czajnik jaki to super i wgl a na drugi dzień zaczął sam załączać sobie wyświetlacz z temperaturą i pikał, po paru dniach ustało 🤣

    KiNiAW lubi tę wiadomość

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia a jak u Ciebie?? Jak się trzymasz??

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek21 wrote:
    A jeszcze parę miesięcy temu mówiłam, że czuję, że na majówkę będziemy razem 😅
    A że mam jakieś proroctwo to się zaczynam lekko stresować. Raz pochwaliłam nasz czajnik jaki to super i wgl a na drugi dzień zaczął sam załączać sobie wyświetlacz z temperaturą i pikał, po paru dniach ustało 🤣
    Oj oj to wrózysz poród na 1go mają 😁 ale niektórzy mają takie fajne zdolności ważne aby było szczęśliwie ❤️

    Izulek21, KiNiAW, legusta lubią tę wiadomość

  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro pierwsze ktg przesunięte z godziny 15 na 10:40. Chciałabym żeby w ten weekend już się urodziła ☺️

    Sara10, KiNiAW, hypatia92 lubią tę wiadomość

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Ja mam jutro pierwsze ktg przesunięte z godziny 15 na 10:40. Chciałabym żeby w ten weekend już się urodziła ☺️
    A czujesz już jakieś skurcze? Czy cokolwiek??

  • Gośka29 Autorytet
    Postów: 1453 1578

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    A czujesz już jakieś skurcze? Czy cokolwiek??

    Wydaje mi się, że tak ale wstyd się przyznać, że pewności nie mam 🙈 brzuch twardnieje, kręgosłup momentami w dole też boli.

    👩'91
    👨'86
    👦 03.05.2017
    👧 10.05.2024

    DHEA-S 254,0 (95,8-511,7)
    AMH 4,79 ng/ml

    08/09.2023 - 3 lata starań
    Po 3 latach starań
    10.09 - 14dpo ⏸️
    11.09 - 15dpo beta 310 mlU/ml, progesteron 31, 9 ng/ml
    13.09 - 17dpo beta 595 mlU/ml
    15.09 - wizyta, jest pęcherzyk ciążowy ❤️
    23.09 - 26dpo beta 11571 mlU/ml
    27.09 - crl 0.38 cm
    11.10 - 1,73 cm leniuszka, widoczne ❤️
    30.10 - wizyta, niewypał - trzeba wrócić do pierwszego lekarza 😒
    03.11 - crl 5,26 cm, zdjęcie USG 3D 💗
    29.11 - płeć wciąż nieznana
    20.12 - prawdopodobnie dziewczynka 💗
    15.01 - potwierdzona dziewczynka, 500 g, szyjka zamknięta 4 cm 💪
    14.02 - wizyta, ułożenie główkowe, bardzo ruchliwa 👧
    14.03 - 1636 g 👧, 💗146, ułożenie główkowe
    11.04 - 35+0 tc 2400 g 👧
    18.04 - 36+0 tc 2560 g, ułożenie główkowe, bardzo nisko

    10.05. - 39+1 tc godzina 11, 3000g, 52 cm 👧❤️
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Wydaje mi się, że tak ale wstyd się przyznać, że pewności nie mam 🙈 brzuch twardnieje, kręgosłup momentami w dole też boli.
    Eee żaden wstyd 🙈 trzymam kciuki aby było dobrze i pod kontrolą wszystko ❤️

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 26 kwietnia 2024, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    Kinia a jak u Ciebie?? Jak się trzymasz??


    W miarę ok ale dopadła mnie po południu rwa kulszowa ledwo się przemieszczam masakra jak nie skurcze to krocze i teraz jeszcze to😪 mam dość

    Ela3 lubi tę wiadomość

‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ