X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2016 :D
Odpowiedz

Majóweczki 2016 :D

Oceń ten wątek:
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 13 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera, mi też się Snap podoba, tylko się głęboko zastanawiam jeszcze nad snap ultra - można przełożyć siedzisko przodem i tyłem.

    43kt82c31nhz2sid.png
  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KokoszaNell wrote:
    Nera, mi też się Snap podoba, tylko się głęboko zastanawiam jeszcze nad snap ultra - można przełożyć siedzisko przodem i tyłem.
    A widzisz! :-) Tego modelu nie znałam. Zbliżam się do mojego ideału! :-)

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • Guem Autorytet
    Postów: 549 364

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny ten wózek, podobny do naszego cybexa ale 2 kg lżejszy. My dopiero na parasolkę zmienimy, chociaż nie wiem jak się będzie prowadzić wózek z małymi kółkami bo niestety u nas miasteczko się remontuje ale jak na razie to krawężniki takie że autem ciężko podjechać a co dopiero wózkiem.

  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 14 listopada 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guem wrote:
    Fajny ten wózek, podobny do naszego cybexa ale 2 kg lżejszy. My dopiero na parasolkę zmienimy, chociaż nie wiem jak się będzie prowadzić wózek z małymi kółkami bo niestety u nas miasteczko się remontuje ale jak na razie to krawężniki takie że autem ciężko podjechać a co dopiero wózkiem.
    Guem- u nas też miała być parasolka, ale jakoś.... nie potrafię wozić dziecka szczękającego zębami na tych wszystkich dziurawych chodnikach i podnosić, żeby cały wnieść na krawężnik :-) Oglądałam wiele parasolek i żadna nie wpadła mi w oko. I tak wróciłam do punktu wyjścia, czyli większych, skrętnych kółek piankowych lub nawet (znowu) pompowanych. Tylko z wagi wózka udało mi się zejść z 13,5kg w moim starym wózku do około 10kg w wytypowanym britaxie lub około 7-8kg w snapie

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 14 listopada 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, ja się dziś wkurzyłam na mój wózek i zamówiłam snapa ultra ;) jak do mnie dotrze to Ci zrobię recenzję :)

    43kt82c31nhz2sid.png
  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KokoszaNell wrote:
    Negra, ja się dziś wkurzyłam na mój wózek i zamówiłam snapa ultra ;) jak do mnie dotrze to Ci zrobię recenzję :)
    Super! Zamówiłaś czerwony? Ciekawe, za ile dni dotrze? Napisz mi koniecznie, co o nim sądzisz, czy ma ochraniacz na nóżki i czy siedzisko jest rozkładane na płasko? Bo gdzieś trafiłam na opinię, że jest kubełkowe, ale nie bardzo w nią wierzę- wszystkie filmiki pokazują co innego.

    A ja właśnie przed chwilą skończyłam rozmowę tel z siostrą, która od września użytkuje snap4- chciałam się dowiedzieć, czy nadal jest tak bardzo zadowolona- jest :-) I byłam dziś w sklepie z wózkami, przemiły pan zaproponował zniżkę 15% od cen detalicznych na snap4, bo ultra nie mieli. One różnią się tylko siedziskiem i nieznacznie wagą. Jedyne, czego mi brakuje do szczęścia to regulowana rączka, ale to przeżyję :-) Chyba Valco wygravz Britaxem :-)

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzięłam czarny :) mam nadzieję ze w tym tygodniu jeszcze dojdzie. Ja się wstępnie napaliłam na snap4 ale jednak odwracane siedzenie przy moim bąku jest mi niezbędne :\ a kuszące jest to że snap4 ma większe siedzisko i składa się elegancko :) no rączka mogłaby być regulowana bo ja z metra cięta a mąż wysoki ale damy radę, widziałam zdjęcia.

    43kt82c31nhz2sid.png
  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosza- a w jakim sklepie mają czarne? Bo widziałam je tylko w feedo, ale właśnie czerwone. Gdzie znalazłaś inne kolory?!? :-)

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, tutaj http://www.ewozki.eu/pl/p/Lekki-wozek-spacerowy-Valco-Baby-Snap-ULTRA/2089
    ale trochę się wkurzyłam bo aktualnie moje zamówienie ma status "oczekiwanie na dostawę" - a na stronie nigdzie nie ma informacji, że towar dostępny jest na zamówienie. Pisałam do nich dzisiaj ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Mam nadzieję że dotrze do mnie bez przeszkód.

    ps. dodam tylko że sklep generalnie jest rzetelny, kupowałam tam w czerwcu łóżeczko turystyczne i wsio było ok. Więc najwyżej poczekam, ale wiadomo, człowiek chce od razu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 17:44

    43kt82c31nhz2sid.png
  • KokoszaNell Autorytet
    Postów: 252 161

    Wysłany: 16 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra jednak racja z tym siedziskiem, wszystko wskazuje na to, że jest kubełkowe. No i mam ćwieka... rozkładane są snapy ultra tailormade, a one są u nas niedostępne :( Fakt, że w rozłożonej na płasko spacerówce młody mi zjezdza, wisi na tych pasach, w kubełku odchylonym na maksa plecy bedzie mial proste ale nogi uniesione, no i nie bedzie zjeżdzal bo kubełek go zatrzyma... jestem w kropce!

    ps update ;) ultra czarnego nie ma na stanie, ściągaja je z Czech, zero informacji czy będą - więc dałam sobie spokój i poprosiłam o snapa4. Najwyżej powożę młodego chwilę dłużej w mutsym. Jutro mają go wysłać :) przynajmniej powinien starczyć na dłuzej bo ma więkse siedzisko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 16:23

    43kt82c31nhz2sid.png
  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie obie wczoraj miałyśmy pecha :-) Ja pojechałam zamówić czarnego snap4 w sklepie stacjonarnym, sprzedawca skontaktował się z dystrybutorem i mówi mi, że są tylko z czerwoną, różową lub niebieską budą... No zupełnie nie byłam na to przygotowana- chciałam uniwersalmy kolor,dopuszczałam jeszcze budę srebrną, ale nie czerwoną lub różową :-( I tym sposobem jestem zmuszona zamówić przez internet, 160 zł drożej, niż stacjonarnie :-( Ehhh...

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie.
    Mam do was ogromną prośbę.
    Poszukuję dziewczyny Domi z waszego wątku sprawa pilna.
    Na obu jej od mca nie ma:-(
    Wiem że macie grupę na fb czy mogłabym prosić któraś z was aby z nią się skontaktowała i poprosiła o kontakt ze mną.
    Jestem na wątku wrześniowej 2016.
    Z góry dziękuję:-)
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi na fb nie ma. Moze my mozemy Ci pomoc?

  • domi05 Autorytet
    Postów: 1947 935

    Wysłany: 19 listopada 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Witam mamusie.
    Mam do was ogromną prośbę.
    Poszukuję dziewczyny Domi z waszego wątku sprawa pilna.
    Na obu jej od mca nie ma:-(
    Wiem że macie grupę na fb czy mogłabym prosić któraś z was aby z nią się skontaktowała i poprosiła o kontakt ze mną.
    Jestem na wątku wrześniowej 2016.
    Z góry dziękuję:-)
    Pozdrawiam
    Żabko coś mnie tchnęło dziś i mimo że już przestałam tu zaglądać to jakoś zajrzałam, co się stało?

    tb732n0a0czusv9c.png
  • nesone Autorytet
    Postów: 277 152

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wy juz wszystkie typowo na b sie przenioslyscie? bo widze ze tutaj forum umarlo smiercia naturalna

    bl9cuay3h7qefzok.png
  • josephinka84 Autorytet
    Postów: 324 248

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam się pochwalić, że wczoraj zrobiłam test ciążowy i uwaga jest pozytywny:)

    Negra, ma_lina, Kocia, pasia27, Narinka, klaudia1534, Marietta lubią tę wiadomość

    lprkanlitozyeyf7.png
    w57v3e3k4mnv7j6b.png
  • Negra Autorytet
    Postów: 709 777

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Josephinka! Moje wielkie gratulacje!! :-) Między maluszkami będzie tylko rok różnicy- super. Na pewno na początku nie będzie łatwo, ale za to później dzieci będą super kompanami do zabawy. Pozdrawiam!

    josephinka84 lubi tę wiadomość

    Laura <3

    iv09krhman7e3ofp.png
  • domi05 Autorytet
    Postów: 1947 935

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    josephinka gratulacje!

    Dziewczyny czy któraś tu jeszcze zagląda i mogła by mnie dodać na fb?

    tb732n0a0czusv9c.png
  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, napisz wiadomosc prywatna do pati.

    domi05 lubi tę wiadomość

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesone wrote:
    Dziewczyny a Wy juz wszystkie typowo na b sie przenioslyscie? bo widze ze tutaj forum umarlo smiercia naturalna


    mnie nie m na fb, ale tutaj nikt nie gada więc i ja rzadko zaglądam.

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
‹‹ 1962 1963 1964 1965 1966
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ