X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko ty masz takie wrażenie bo ja mam wizytę 11.09 i też czuje jakby się zatrzymał w miejscu bliżej a czuje jakby dalej było :(

  • KasiaH Przyjaciółka
    Postów: 103 67

    Wysłany: 3 września 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się w miare normalnie. Mam dużo spraw na głowie i jakoś szybko mi czas leci :) zaglądam codziennie ale nic ciekawego się nie dzieje więc nie truję :P ja wizytę mam już w środę i normalnie odliczam każdą godzinę do spotkania <3 trochę żałuję że tak późno się zapisałam ale mam nadzieję coś zobaczyć :) bety też nie robiłam więc nie mam zielonego pojecia co się dzieje u potomka :)

    Mama dwojki lubi tę wiadomość

    relg9vvjrlg8wjvj.png

    f2w3gox1tsz18tmf.png
  • niedograna Autorytet
    Postów: 400 354

    Wysłany: 3 września 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) i ja chyba się przyłącze. zrobiłam dzisiaj test co sądzicie?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/044cc9623a91.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie tu cicho :)
    :) objawy - słabo z jedzeniem.. brzuch mnie boli - mam mocne skurcze jak tylko się trochę zdenerwuję.
    Jutro ide na usg może coś bedzie widać ?
    Z badań mam za mało żelaza (już biorę w Duphavit) i niski prog / więc nie wiem co będzie (ja przyjmuje już luteinę i duphaston).

    Mama dwojki lubi tę wiadomość

  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 3 września 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dopisuję się do majóweczek 2019.
    Byłam dzisiaj na USG, jest zarodek, tylko minusem jest, że umiejscowił się bardzo nisko w macicy.

    Ciasteczko77, Nowa0289, Mama dwojki, cookiemonster lubią tę wiadomość

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1212 wrote:
    Cześć Dziewczyny, dopisuję się do majóweczek 2019.
    Byłam dzisiaj na USG, jest zarodek, tylko minusem jest, że umiejscowił się bardzo nisko w macicy.
    Cześć :) witaj wsród majoweczek :)
    a serduszko było już?? Kiedy się dowiedziałaś o ciąży ?
    Jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedograna wrote:
    hej :) i ja chyba się przyłącze. zrobiłam dzisiaj test co sądzicie?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/044cc9623a91.jpg
    Ja tam cień widzę :) może zrób betę z krwi ? Mi słaby cień wychodził przy becie we krwi 40 :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 września 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny, ze znow Wam sie tu wtryniam z butami, ale moze to moje zle doswiadczenia z miesiecznych wstkow na fioletowej nie daja mi spokoju.
    Mama dwojki, kiedy Ci wyszedl pozytyw? Bo jakby na roznych forach rozne historie sie pojawiaja?

    cookiemonster lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 3 września 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1212 wrote:
    Cześć Dziewczyny, dopisuję się do majóweczek 2019.
    Byłam dzisiaj na USG, jest zarodek, tylko minusem jest, że umiejscowił się bardzo nisko w macicy.
    Gratulacje :) Fajnie, że już było widać zarodek.To 6 tydzień tak?

    Ja idę na drugie USG pod koniec 7 tygodnia. Może już będzie serduszko?

    Martwię się trochę, że czuję się świetnie :D Nie wiem, jak mój M. ze mną wytrzymuje!

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe mamy poproszę daty porodu dopisze do listy :)
    Malgonia pierwszy cień cienia na 6dni przed @ drugi na 3dni mocniejszy w dzień domniemanej miesiączki już widoczna :)
    Noedograna ja nic nie widzę ale idź na betę lub spróbuj powtórzyć za dwa dni ja w piątek robiłam negatywny wyszedł w niedzielę już cien cienia :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 września 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7d19710d190.png

    Nie wiem po coz Ci drugie konto. Nie moj interes, ale badzcie dziewczyny ostrozne w publikowaniu zdjec i informacji o sobie, bo rozne historie juz to forum widzialo.

    cookiemonster lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 3 września 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Cześć :) witaj wsród majoweczek :)
    a serduszko było już?? Kiedy się dowiedziałaś o ciąży ?
    Jak się czujesz?



    Serduszka jeszcze nie było widać.
    O ciąży dowiedziałam się tydzień temu jak zrobiłam betę.
    Czuję się dobrze, czasem tylko trochę podbrzusze boli :)

    Ciasteczko77, Nowa0289 lubią tę wiadomość

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 78

    Wysłany: 3 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa0289 wrote:
    Gratulacje :) Fajnie, że już było widać zarodek.To 6 tydzień tak?

    Ja idę na drugie USG pod koniec 7 tygodnia. Może już będzie serduszko?

    Martwię się trochę, że czuję się świetnie :D Nie wiem, jak mój M. ze mną wytrzymuje!


    Ciąża jest chyba troszkę młodsza niż z miesiączki, więc wychodzi troszkę o niecały tydzień młodsza, ale zarodek już był.

    Ciesz się, że czujesz się dobrze, bo jak dopadną Cię mdłości to już nie będzie tak fajnie :P

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dwojki wrote:
    Witam wszystkie nowe mamy poproszę daty porodu dopisze do listy :)
    Malgonia pierwszy cień cienia na 6dni przed @ drugi na 3dni mocniejszy w dzień domniemanej miesiączki już widoczna :)
    Noedograna ja nic nie widzę ale idź na betę lub spróbuj powtórzyć za dwa dni ja w piątek robiłam negatywny wyszedł w niedzielę już cien cienia :)
    Jeżeli dobrze liczę -07.05.2019...

  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 3 września 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1212 wrote:
    Cześć Dziewczyny, dopisuję się do majóweczek 2019.
    Byłam dzisiaj na USG, jest zarodek, tylko minusem jest, że umiejscowił się bardzo nisko w macicy.
    Ja tez juz po wizycie, wiek ciąży 4 tydzień, z miesiączki 4t5d. Widoczny pęcherzyk 4,8mm, z widocznym ciałkiem żółtym 2,2mm. U mnie zarodek tez umiejscowił sie bardzo nisko w macicy, co na to twój ginekolog? Moj powiedział ze najważniejsze ze jest w macicy, ale troche mnie to martwi ..;(

    j12msev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko macie te usg :) kurczę/ ja zaczynam 6 tydz i dopiero usg jutro :) i jestem ciekawa co zobaczy ?
    Jak wyglądają następne wizyty / usg? Prenatalne następne ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7d19710d190.png

    Nie wiem po coz Ci drugie konto. Nie moj interes, ale badzcie dziewczyny ostrozne w publikowaniu zdjec i informacji o sobie, bo rozne historie juz to forum widzialo.
    Założyłam drugie na ovu żeby kalendarzyk prowadzić nie jestem jakaś idiotka by udawać dwie osoby nie wiem po co udostępniasz ten wpis no ale jak się czujesz teraz lepiej to się cieszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam USG za tydzień to bd 5t2 dzień gin mówił że coś już bd widać :) zawsze jak miałam USG to był to 7tc i wtedy widać było fajnie dzidzię i serduszko biło :)

    Ciasteczko77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama dwojki wrote:
    Ja mam USG za tydzień to bd 5t2 dzień gin mówił że coś już bd widać :) zawsze jak miałam USG to był to 7tc i wtedy widać było fajnie dzidzię i serduszko biło :)
    Oooo :) słodko ;)
    zazdroszczę Ci (pozytywnie of kors) doświadczenia i wiedzy - ja jestem kompletnie zielona :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz pewnie zobaczę tylko pęcherzyk ale jeśli gin powie że wszystko ok dobrze się umieściła dzidzia to się uspokoję :)

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ