X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrace jej to z kieszonkowego kiedys :D

    mikka86, Kamsza, tka_aa lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Potrace jej to z kieszonkowego kiedys :D
    Ja mojemu za to ,że tak się roztyłam, zabiore całe 500 + :P

    tka_aa lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale 500+ jest dla rodzica😏 Kiedys czytalam ze jakis dzieciak sie burzył ze rodzice mu 500+ zabieraja a to jego pieniądze a sad czy tam ktos na to ze nie,taki chuuu,to kasa dla rodziców na wykarmienie smarkacza😄

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Mikaja ja tylko pytalam czy chcesz sn a nie co to jest. Nie zrozumialysmy sie :D To co, sn chcesz skoro mala z glowa w dole? :)

    Aaaa hahaha fakt :D Na szybko przy mlodym czytalam i wyszlo, o :D
    Nie wiem co chce - pewnie rozsadnie sprobowac sn i juz. Ale znajac mnie pewnie mi sie jeszcze odmieni 100 razy za ten miesiac :D
    Chyba juz nic nie mowie w tym temacie :D

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ale 500+ jest dla rodzica😏 Kiedys czytalam ze jakis dzieciak sie burzył ze rodzice mu 500+ zabieraja a to jego pieniądze a sad czy tam ktos na to ze nie,taki chuuu,to kasa dla rodziców na wykarmienie smarkacza😄
    ale ono pójdzie na moje diety ,dietetyka, siłownie i te sprawy :P

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ale szczerze rodzic powinien te kase wydac na co chce.. przeciez i tak utrzymuje dziecko, daje mu jesc, kupuje ciuchy, ksiazki, zabawki, Bog wie co...

    mikka86 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ej ale szczerze rodzic powinien te kase wydac na co chce.. przeciez i tak utrzymuje dziecko, daje mu jesc, kupuje ciuchy, ksiazki, zabawki, Bog wie co...
    no właśnie, co za różnica czy utrzymam dziecko ze swoich czy z 500 + ,ważne żeby nie był głodny ani obdarty :P

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na wznak lepiej nie leżeć, ale z poduszką pod głową można? Tak mi się najlepiej oddycha, na prawym i lewym boku jakoś ciężko.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pamiętam jak kiedyś mojej mamie w kłótni powiedziałam, że jak chciała mieć dziecko i mnie urodziła to jej obowiązkiem jest mi kupić nowe ciuchy i dawać mi kieszonkowe,bożeeee ale byłam okropna, człowiek dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawę ile razy swoim zachowaniem sprawił rodzicom przykrość, mojemu dziecku to chyba bym odwinęła za takie słowa..

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma ale tylko pod glowa z ta poduszka? Podobno tak na pol lezaco pol siedzaco jest ok. Ale niech sie inne dziewczyny wypowiedza bo sie lepiej znaja.

    Mikka oj ja tez niektore rzeczy zaczynam rozumiec albo inaczej widziec.. ale z drugiej strony widze ile moi rodzice tez spartolili.. choc to juz dawno widzialam ale teraz jeszcze bardziej ;P

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, na wznak lepiej nie leżeć, ale z poduszką pod głową można? Tak mi się najlepiej oddycha, na prawym i lewym boku jakoś ciężko.
    Ja tam leże na wzak,czasami się tak nawet budzę

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    ja pamiętam jak kiedyś mojej mamie w kłótni powiedziałam, że jak chciała mieć dziecko i mnie urodziła to jej obowiązkiem jest mi kupić nowe ciuchy i dawać mi kieszonkowe,bożeeee ale byłam okropna, człowiek dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawę ile razy swoim zachowaniem sprawił rodzicom przykrość, mojemu dziecku to chyba bym odwinęła za takie słowa..
    Wiem, ze to tak tylko napisalas i ze bys nie odwinela ;) W takiej sytuacji fajnie pogadac i wyjasnic jak sprawa wyglada. Ja mam zal do rodzicow, ze nigdy mi nic nie mowili, sypali tylko tekstami ,,bo tak'' ,,bo ja tak mowie'' ,,Ty i tak nic nie rozumiesz'' itp. A skad dziecko czy nastolatek ma niektore rzeczy wiedziec?!

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl moi rodzice dużo ze mną rozmawiali, tłumaczyli, nie mówili " bo tak" tylko zawsze próbowali wyjaśnić swoją decyzję ,a mimo to odwalalam im niezle numery i nieraz powiedziałam coś okropnego. Byli zbyt nadopiekuńczy bo byłam najmłodszym dzieckiem a mój brat zginął w wypadku motocyklowym więc skupiali na mnie cała uwagę,a ja tego nienawidziłam.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz Karola, też mam takie sexi spodenki jak Ty ,tralalala i co , głupio Ci 😛 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d721128891f.jpg

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Emma ale tylko pod glowa z ta poduszka? Podobno tak na pol lezaco pol siedzaco jest ok. Ale niech sie inne dziewczyny wypowiedza bo sie lepiej znaja.

    Mikka oj ja tez niektore rzeczy zaczynam rozumiec albo inaczej widziec.. ale z drugiej strony widze ile moi rodzice tez spartolili.. choc to juz dawno widzialam ale teraz jeszcze bardziej ;P
    Tylko pod głową, ale wysoko z tą poduszką, jeśli wiesz, co mam na myśli. Nie wiem, czy coś takiego przejdzie czy raczej nie, bo mała wtedy zamienia się w dzika i mam wrażenie, że chce się wydostać. 😀 Nie dałabym rady tak spać, bo budziłaby mnie, ale czasem mam po prostu ochotę pooddychać pełną piersią, a jak leżę na boku, to jakaś taka podduszona się czuję. 🤪

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pokazałabym wam się w mojej dzisiejszej domowej stylizacji, ale czuję się taka szara patrząc na te wasze kwiatowe portki. ❤️

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, jak brzuch?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mikka, jak brzuch?
    Nadal co jakiś czas czuję takie pobolewanie jak na okres i wtedy twardnieje,wg doktora google to są właśnie te skurcze BH i jest to niby normalne, także póki co nie będę się nakręcać , szkoda że to się nie pojawiło 2 dni wcześniej jak miałam wizytę

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Nadal co jakiś czas czuję takie pobolewanie jak na okres i wtedy twardnieje,wg doktora google to są właśnie te skurcze BH i jest to niby normalne, także póki co nie będę się nakręcać , szkoda że to się nie pojawiło 2 dni wcześniej jak miałam wizytę
    Najważniejsze, że nie jest gorzej. 🙂 A kiedy masz następną wizytę?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 16 maja 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj Mikołaj coś grzebie przy szyjce i czasem tak zaboli, że aż mnie normalnie ścina..

‹‹ 1013 1014 1015 1016 1017 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ