X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zazdraszczam 😂😂 a miałam nadzieję wyprać kolejna porcję ubranek 😔

  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 20 maja 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ponuro i będzie lać 🙄

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tyż zachmurzenia mega :/ właśnie czekam w labie na morfo, mocz, hiv i hbs... i mega głodna jestem. Nie śpię od 5:30 🙈

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 😁U mnie tez pochmurno ale lepsze to niz upał bo przez weekend te temperatury mnie zniszczyły. W sumie całe 3 dni na wycieczkach wiec mam spaloną buzie i juz wiem co to znaczy puchnięcie nóg.
    Xgirl łącze sie w bólu wozyt u dentysty,ja mam dzisiaj na 12.
    Casjo zamisat isc do lekarza to sie leczysz sama antybiotykiem,uparta jak osioł🙄Cos Ci chyba z cech zwierzat się dostało.
    Kinga ja jutro mam taka zacną pobudke i wycieczke.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl dzieki za streszczenie :D i wspolczuje bolu zeba ale tez bym nie panikowala, wziela paracetamol, amoze nawet ibprofen jak Ci paracetamol nie dziala i poczekala na dentyste. Ja czasem mam takie hiper nadwrazliwosci zebow jak za dlugo uzywam ostrych past. Dlatego co jakis czas przerzucam sie na cos w stylu Sensodyne czy Elmex, a 1-2 razy w tygodniumyje np tymi wybielajacymi, bo one sa mocniejsze i lepiej scierjaa zabrudzenia. Aczkolwiek ja uzywam szczoteczki sonicznej od 6 lat i nie ma wielkiego znaczenia pasta, bo zeby super domyte i tak i zmniejszyly mi ise takie stany wlasnie. Nic no...male pasozyty zabieraja wszystko - nawet wapn z zebow czlowiekowi zapierdziela haha :D
    Mnie sie Hanna jako tako malo podoba, ale Hanka juz tak :D Tak swojsko :D Hania tez ujdzie, ale Hanusia to juz porzyg :P Nie podoba mi sie, ze to imie ma tyle zdrobnien :D
    Mikolaj to fajne imie, bo zdrobnienia sa tak absurdalne, ze kazdy mowi po prostu Mikolaj :D Ja sama czasem mówie do niego Mikloajko jedynie :P

    Casjo o kurka - a ten antybiotyk to Ci lekarz przepisal? Prosze, nie mow, ze bralas na wlasna reke bo mialas w szafce z lekami :)
    Oby przeszlo.

    Moja dzisiaj albo znowu glowa w gorze albo mega mi dupke upchnela pod zebrem, bo mam znowu takie odczucie, jak jeszcze kilka tygodni temu. Eh oszaleje z tym dzieckiem :P Jak juz sie zaczelam nastawiac na sn, kupilam liscie malin, daktyle, wysiaduje na pilce itd to ona pewnie jak na zlosc fiknie. Mowila mi znajoma ze Hanki to zolzy i chyba cos w tym jest :P Nic no..byle zywa i zdrowa sie urodzila, a jak to juz kij.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 08:43

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w 33 tygodniu! Wow! ♥️♥️♥️

    U nas też coś pochmurno... Mam nadzieję że zaraz się rozpogodzi 😁

    Wczoraj mieliśmy gości, moich kuzynow z okolic Tarnowa 😁 to była moja dawka dobrej energii i nastawienia do wszystkiego nawet porodu 😁
    Zaraz śniadanko i też zamierzałam coś poprac ale zobaczymy 😁

    Adria witaj 😀współczuję straty syna, niewyobrażalne! Ale gratuluję córek fajne już "duże" to trochę Ci pomogą 😁... Teraz czekasz na syna czy córkę?

    Xgril i jak tam ząb? Mnie pobolewa tak raz w miesiącu potem przechodzi😁

    Casjo jak tam?! Lepiej coś?

    Mój mały już tak daje po brzuchu, że nie mogę się napatrzec. Z jednej strony tak bardzo chciałabym mieć już go przy sobie, a z drugiej żal mi tego co teraz się dzieje w brzuchu takie ostatnie tygodnie i nigdy już nie wróci.
    Zgaga minęła mi po dwóch Reni także nie zapeszajac cieszę się 😁

    Miłego i dobrego dnia wszystkim 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 09:03

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia,dlaczego nigdy już nie wróci? Też planujesz pozostać przy jedynaku?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wspolczuje zgagi...ale w sumie chyba Rennie najlepiej daje rade.
    Wkurzylam sie dzisiaj bo okazalo sie ze szpital w ktorym mialam rodzic zaczyna remont i nie przyjmują pacjentek ponizej 37 tc i tych z innych miast(jestem z innego miasta). Chyba zostalam w czarnej dupie bo ten jedyny maly oddzial ktory zostanie nie jest z gumy...Musze sie zapytac mojej dr ale mysle ze odpowie cos na zasadzie ze jak beda miejsca to mnie nie odeśla a jak nie bedzie to odeślą więc w sumie niec mi ta rozmowa nie rozjasni..
    Ja mam w bliskiej okolicy 3 szpitale ale jeden to rzeźnia,w 2 pracuje a 3 ma I stopień tylko wiec nikt mnie tam nie przyjmie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 09:44

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana u mnie pogoda w miarę

    Teraz spodziewam się syna miała być znowu córka ale urósł jej pisior 😂😂😂

    Hahaha...

    A matka już taki piękny zestaw do łóżeczka uszyłaa i dupa

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwołuje to co rano napisałam,że jest piękna pogoda,jest tak duszno ,że nie ma czym oddychać, lunie jak nic..

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Witam z rana u mnie pogoda w miarę

    Teraz spodziewam się syna miała być znowu córka ale urósł jej pisior 😂😂😂

    Hahaha...

    A matka już taki piękny zestaw do łóżeczka uszyłaa i dupa
    a do którego tygodnia miała być niby córka? Ale to chyba fajnie,że teraz synek...dwie już masz :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 20 maja 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Sylwia,dlaczego nigdy już nie wróci? Też planujesz pozostać przy jedynaku?
    Trudno powiedzieć. W jeden dzień chciałabym w drugi nie bardzo 😂 ale pisząc nigdy więcej miałam na myśli, że Jego już tam nie będzie, może inne dziecko tak ale jak wiadomo każde dziecko, ciąża jest inna, więc będzie inaczej 😂 ale rozkmina nie 😂😂😂!?
    Leon jest taki mega łaskawy dla mnie, nawet jak gdzieś kopanie po żebrach, jak go upomne to przestaje. Mam wrażenie że dobrze się dogadujemy 😂 często mu powtarzam że ja ten miesiąc czy 1,5 dam radę ale niech wie że on ze mną znacznie dłużej musi potem dać radę 😂😂 wyrodna 😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 09:58

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ladna pogoda, 20 st juz :) Ale ma padac pozniej wiec wychodze zaraz na spacer i zakupy zeby wykorzystac pogode.

    Z zebem bez zmian, boli jak naciskam albo dotykam jezykiem. Ide zaraz to umowie sie do dentysty bo zaraz obok go mam.

    Casjo nie chcialam madrowac ale widze, ze inne dziewczyny tez zwrocily uwage na leczenie sie na wlasna reke. Czy dostalas antyb od lekarza?

    Sylwia wlasnie, nie chcesz miec wiecej dzieci?

    Karola i co teraz? oO

    Dziewczyny jakie macie dzis stylizacje na sobie? :>

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    a do którego tygodnia miała być niby córka? Ale to chyba fajnie,że teraz synek...dwie już masz :)
    W 13 tyg wychodziła miała mieć Marcelina A teraz mój syn nie ma jeszcze imienia 20 tc okazało się ze synek będzie .tak zadowolona jestem 😊 zresztą dla mnie płeć nieważna byle zdrowe było 😁.

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/74188cf136f5.jpg

    Ja mam klapki w kwiatki zamiast gaci w kwiatki i do tego skarpety w króliki🙄jest styl,jest klasa.

    Xgirl co teraz? Chyba faktycznie urodze gdzies w lesie do dziury w ziemi🤔Najlepiej.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa i w ogole Adria witaj,jakos przegapilam strone jak dolaczylas ale juz wiem co i jak

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dupa bo tu gdzie mogłam rodzić już nie mogę został szpital Poznań polna lub Bizel Bydgoszcz tam jeżdżę do diabetologia .insulina na nocograniczyła wybór

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 10:25

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Za mną ciężki weekend, bo mąż zabrał mnie na rodzinną uroczystość w swoje strony i w ciągu dwóch dni zrobiliśmy prawie 1000km. Pytaliśmy o to ostatnio lekarza i nie widział przeciwwskazań, mój też bardzo nalegał, więc się zgodziłam. Wróciliśmy wczoraj chwilę przed północą. Jestem wykończona, wszystko mnie boli, w aucie złapał mnie wczoraj okropny ból brzucha, nie mogłam w żaden sposób ułożyć się na siedzeniu, żeby było mi wygodnie. Nie nadaję się już na żadne wyjazdy. ☹️

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria, cześć. 😚 Przy jakich cukrach dostałaś insulinę nocną?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 10:38

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    W 13 tyg wychodziła miała mieć Marcelina A teraz mój syn nie ma jeszcze imienia 20 tc okazało się ze synek będzie .tak zadowolona jestem 😊 zresztą dla mnie płeć nieważna byle zdrowe było 😁.
    No właśnie :) rodziłaś synka juz z donoszonej ciąży, strasznie współczuje, można spytać jaki był powód ,że umarł?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 1028 1029 1030 1031 1032 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ