X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma ja bym w zyciu sie nie wybrala - tyle km w jednej pozycji to jest męka.. mam nadzieje, ze dojdizesz do siebie szybko :*
    Sama z poprzedniej ciazy do 27tc dojezdzalam 37km w jedna strone do pracy raptem a dalo mi to w kosc okropnie. Codziennie 2h w aucie.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to była męka. 🙄 Bałam się bardzo tej drogi. Całkiem dobrze zniosłam trasę w jedną stronę, ale droga powrotna była straszna. A jeszcze teść powiedział, że ma nadzieję, że przyjedziemy w czerwcu albo lipcu, żeby sobie odpocząć przed narodzinami Emilki. Na początku myślałam, że to żart, ale jak zobaczyłam, że nie, to od razu zapowiedziałam, że nie ma takiej opcji. 🙄

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialas mozliwosc sie rozwalic na kanapie z tylu? Wiadome, ze to niebezpieczne, najlepiej po prostu siedziec i byc zapieta pasami poprawnie, ale czasem no sie nie da. robilisice jakies przerwy chodziaz zebys mogla sie rozprostowac?

    Ja w poprzedniej ciazy tez lecialam do Pl na przelomie 7/8 tygodnia a jakie to bylo niewygodne :/ Czulam sie jak dolecialam, jakbym piechota tam zaszla...

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej doczytam Was później bo teraz trochę mam do zrobienia w domu. A więc my po wizycie. Na USG wygląda wszystko w normie
    Mała odwróciła się głową w gore i waży 1538g. Mówią że niebedzie dużym dzieckiem. Ale podirytowana byłam ta wizyta. Wizyta trwała aż uwaga:10min.🙄🙄🙄🙄 Lekarka mało mówna dość. Szyjki niesprawdzali także niewiem co tam się z nią dzieje.

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza jaki kurczaczek❤Łatwiej wyciśniesz😁

    Casjopea, Kamsza, Eluska lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko loko, konsultowalam z lekarzem. Samowolke leczniczą stosuję tylko wobec siebie, nie odważyła bym się na to w ciąży ze strachu o dziecko. A w razie czego, jakby nie przechodziło, we wt albo śr mogę iść do laryngologa.

    mikaja lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Hej doczytam Was później bo teraz trochę mam do zrobienia w domu. A więc my po wizycie. Na USG wygląda wszystko w normie
    Mała odwróciła się głową w gore i waży 1538g. Mówią że niebedzie dużym dzieckiem. Ale podirytowana byłam ta wizyta. Wizyta trwała aż uwaga:10min.🙄🙄🙄🙄 Lekarka mało mówna dość. Szyjki niesprawdzali także niewiem co tam się z nią dzieje.
    To tak jak mój ,w 30+4 miał 1500 gram i też mi gin powiedziała,że duży nie będzie. No ale po kim miał by być duży ...:)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Hej doczytam Was później bo teraz trochę mam do zrobienia w domu. A więc my po wizycie. Na USG wygląda wszystko w normie
    Mała odwróciła się głową w gore i waży 1538g. Mówią że niebedzie dużym dzieckiem. Ale podirytowana byłam ta wizyta. Wizyta trwała aż uwaga:10min.🙄🙄🙄🙄 Lekarka mało mówna dość. Szyjki niesprawdzali także niewiem co tam się z nią dzieje.
    Nie wiem co z tymi ginekologami ale mało rozmowni są, strasznie mnie wkurza takie ciągnięcia za język.
    W mojej okolicy są też takie gaduly, podobno mega dociekliwi itp... Ale na nich mnie nie stać 😂😂😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Mialas mozliwosc sie rozwalic na kanapie z tylu? Wiadome, ze to niebezpieczne, najlepiej po prostu siedziec i byc zapieta pasami poprawnie, ale czasem no sie nie da. robilisice jakies przerwy chodziaz zebys mogla sie rozprostowac?

    Ja w poprzedniej ciazy tez lecialam do Pl na przelomie 7/8 tygodnia a jakie to bylo niewygodne :/ Czulam sie jak dolecialam, jakbym piechota tam zaszla...
    Teoretycznie tak, ale przez większość czasu jechaliśmy autostradą, więc mocniejsze hamowanie mogłoby być bardzo niebezpieczne. Na siedzeniu pasażera z przodu mam mój adapter do pasów, nie chciałabym jeździć bez nich. Przerwy były. Mam nadzieję, że w żaden sposób nie zaszkodziliśmy tą podróżą dziecku. Teraz żałuję, mogłam siedzieć w domu. Naprawdę nie myślałam, że tak mnie to wymęczy, zwłaszcza, że te kilometry to w rozłożeniu na dwa dni.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Kamsza jaki kurczaczek❤Łatwiej wyciśniesz😁

    Wycisne jak się obroci głową w dół 😁😁😊😊
    Tyle mam złości na tą babe za podejście do pacjenta że zaczęłam sprzątać taka naładowana jestem 😡😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny te które chodzą do gin na nfz,czy też za część badań musiałyście płacić? ja mimo,że chodzę na nfz na hiv i grupę krwi musiałam zrobić prywatnie, gin powiedziała ,że niestety tak jest bo limity się kończą...

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    znow musze poczytać co tam u was :)

    Emma_ lubi tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe bo obowiazkowe badania na nfz sa refundowane z ministerstwa i przysluguja kazdej ciezarnej,nawet tej bezrobotnej bez ubezpieczenia czutaj największej patoli

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza, nasza też jest z tych mniejszych. A co do samej wizyty - współczuję, bo wszystkie chyba wiemy jak bardzo się czeka na to, żeby zobaczyć malucha i wszystkiego się dowiedzieć ... Nie wyłapałam jak planujesz rodzić - sn czy cc?

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    No ciekawe bo obowiazkowe badania na nfz sa refundowane z ministerstwa i przysluguja kazdej ciezarnej,nawet tej bezrobotnej bez ubezpieczenia czutaj największej patoli
    no właśnie też się zdziwiłam, no ale co , zrobiłam prywatnie. Akurat te najdroższe , na morfologie i mocz po kilka zł to daje skierowania...

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    dziewczyny te które chodzą do gin na nfz,czy też za część badań musiałyście płacić? ja mimo,że chodzę na nfz na hiv i grupę krwi musiałam zrobić prywatnie, gin powiedziała ,że niestety tak jest bo limity się kończą...
    Chodzę prywatnie lekarz wypisuje mi skierowania na NFZ nie płacę za badania. Wszystkie ciężarne podstawowe badania maja za darmo, nie ma czegos takiego jak limity 😂 trudno określić ile kobiet zajdzie w ciążę w ciągu roku.

    relgupjy0emg7fv2.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sory fakt czasami nie chce mi się iść po skierowanie to płacę za mocz 7 zeta 😂 ale to już moje lenistwo 😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    no właśnie też się zdziwiłam, no ale co , zrobiłam prywatnie. Akurat te najdroższe , na morfologie i mocz po kilka zł to daje skierowania...
    Lekarz z czymś zrobił Cie w ch**ja. Zdecydowanie

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kamsza, nasza też jest z tych mniejszych. A co do samej wizyty - współczuję, bo wszystkie chyba wiemy jak bardzo się czeka na to, żeby zobaczyć malucha i wszystkiego się dowiedzieć ... Nie wyłapałam jak planujesz rodzić - sn czy cc?

    Ja nastawiona jestem na sn ;) Takze mam nadzieje ze mala mi w tym pomorze :)

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Chodzę prywatnie lekarz wypisuje mi skierowania na NFZ nie płacę za badania. Wszystkie ciężarne podstawowe badania maja za darmo, nie ma czegos takiego jak limity 😂 trudno określić ile kobiet zajdzie w ciążę w ciągu roku.
    no to nie wiem, w konia mnie robi , a cytologia w ciąży jest obowiązkowa? bo ja też nie miałam, bo robiła mi rok temu i powiedziała ,że najwcześniej dopiero za rok mi zrobi.

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 1029 1030 1031 1032 1033 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ