X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka a zeby stara czarownica sraczki dostała! A tfu!

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    W całym domu śmierdzi mi fajkami, bo sąsiedzi siedzą w ogrodzie i jarają. Duchota, już dziś mdlałam, więc okna nie zamknę. Aż zgagi dostałam od tych zapachów. 😏
    no i co zrobisz? pogadasz z nimi?
    u mnie tak czasami bywało że sąsiad wychodził pod klatkę zapalić, przy uchylonym oknie i delikatnym wietrzyku wszystko trafiało mi do sypialni (mieszkanie na parterze), wkrótce pokoju Małego, ale raz mu powiedziałam z uśmiechem, że zadymia mi okna a on że cholera nie pomyślał ale to normalny człowiek i widzę teraz już odchodzi od klatki, no chyba że pada jak dziś to pod daszkiem stoi ale i ja okno mam zamknięte :)

    relgupjy0emg7fv2.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Aśka a zeby stara czarownica sraczki dostała! A tfu!
    sraczka to za mało!!!

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i żeby jej papieru zabrakło! I wody!

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    no i co zrobisz? pogadasz z nimi?
    u mnie tak czasami bywało że sąsiad wychodził pod klatkę zapalić, przy uchylonym oknie i delikatnym wietrzyku wszystko trafiało mi do sypialni (mieszkanie na parterze), wkrótce pokoju Małego, ale raz mu powiedziałam z uśmiechem, że zadymia mi okna a on że cholera nie pomyślał ale to normalny człowiek i widzę teraz już odchodzi od klatki, no chyba że pada jak dziś to pod daszkiem stoi ale i ja okno mam zamknięte :)
    Sama nie wiem, bo to taki typ sąsiada, co uważa, że wszystko robi dobrze i nikomu nie przeszkadza. Już kiedyś była akcja z ich wiecznie ujadającym psem, ktoś wywiesił kartkę z prośbą, żeby coś z tym zrobili, a oni (bo chyba podejrzewali o to nas z racji bliskości naszych mieszkań) zapytali mojego, czy chcemy, żeby psa uśpili. 🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 19:27

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma no to nie masz fajnie ale wąchać tego też nie możesz a wkrótce Maleństwo, jest ciepło okien nie pozamykasz... ech
    Ja się mega cieszę z moich sąsiadów, dziadki i babki średnia 80+ ale tacy zdrowi i życzliwi, aż się boje co kiedyś będzie jak powprowadzają się nowi :D



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 19:31

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Emma no to nie masz fajnie ale wąchać tego też nie możesz a wkrótce Maleństwo, jest ciepło okien nie pozamykasz... ech
    Ja się mega cieszę z moich sąsiadów, dziadki i babki średnia 80+ ale tacy zdrowi i życzliwi, aż się boje co kiedyś będzie jak powprowadzają się nowi :D
    Maluszek na szczęście będzie miał pokój nad ich nieużytkowaną częścią ogrodu, więc mam nadzieję, że tam dym nie doleci. Najgorzej właśnie w naszej sypialni... To masz dobrze, fajni sąsiedzi to skarb. My właśnie trafiliśmy średnio. Ci z dołu to tacy 50+, my ich nazywamy Januszem i Grażyną, więc możesz się spodziewać, co to za okazy. 😄 Mamy bardzo dobry kontakt tylko z sąsiadami, z którymi mieszkamy drzwi w drzwi. Całą resztę można by śmiało wystawiać w zoo albo pokazywać w cyrku - nie żartuję. 😄

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak widzę sąsiada palącego na dole,to sama mam ochotę zapalić😆😆 miałam nadzieję , że po ciąży nie wrócę do palenia ,ale chyba jednak to się nie uda 😬

    Casjopea lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu fajnie ze się odezwałaś 😃 mam nadzieję, że sprawy pomyślnie się ułoża. Trzymaj się cieplutko 🌹

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ja jak widzę sąsiada palącego na dole,to sama mam ochotę zapalić😆😆 miałam nadzieję , że po ciąży nie wrócę do palenia ,ale chyba jednak to się nie uda 😬
    Też często mnie to zastanawia 😂 czy wrócę czy nie 😂 ale czasami dymka bym se puściła 😂 choć z drugiej strony nie wiem, śmierdzi mi to teraz. Ale lubiłam palić 😂

    Emma no udało mi się a Ty może utwórz ludzki cyrk 😂 jeszcze zarobisz na tym jeśli to prawdziwe okazy 😂😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie jeszcze Junkers spier***ił na koniec dnia,woda z niego cieknie...chyba ocipieje

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, a rzuciłaś jak się dowiedziałaś o ciąży czy wcześniej? U mnie w maju mija rok jak nie palę, ale ja niespecjalnie przepadałam za analogami, paliłam elektryka. Dlatego właśnie dym budzi we mnie bardziej obrzydzenie niż sentyment.

    Sylwia, nie jestem aż tak okrutna. Czekam aż się powybijają między sobą, a to tylko kwestia czasu. 😄


    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl ten atak ze stresu tak? Porod siostry itp ?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Też często mnie to zastanawia 😂 czy wrócę czy nie 😂 ale czasami dymka bym se puściła 😂 choć z drugiej strony nie wiem, śmierdzi mi to teraz. Ale lubiłam palić 😂

    Emma no udało mi się a Ty może utwórz ludzki cyrk 😂 jeszcze zarobisz na tym jeśli to prawdziwe okazy 😂😂
    Ja Ci powiem, że na początku ciąży nawet mnie nie odrzuciło od fajek, paliłam normalnie,póki jeszcze nie wiedziałam o ciąży, tak od 7 tc patrzeć się nie mogłam na fajki ,bo od samego widoku na nie miałam torsje, ale od jakiś 2 miesięcy przychodzi mi czasami straszna ochota zapalić, albo jak widzę w tel film czy serial ,w którym ktoś pali to muszę przełączyć kanal

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mikka, a rzuciłaś jak się dowiedziałaś o ciąży czy wcześniej? U mnie w maju mija rok jak nie palę, ale ja niespecjalnie przepadałam za analogami, paliłam elektryka. Dlatego właśnie dym budzi we mnie bardziej obrzydzenie niż sentyment.

    Sylwia, nie jestem aż tak okrutna. Czekam aż się powybijają między sobą, a to tylko kwestia czasu. 😄
    Jaralam normalnie do prawie 6 tc, poki jeszcze o niej nie wiedzialam

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nie ja jedna bym sobie zafajczyła😆 też się zastanawiałam czy wrócę do tego ale obstawiam że tak i to szybko bo będę miała tyle nerwów 😆

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka dokładnie miałam tak samo w ok 5 tyg zapaliła z przyjaciółką ten ostatni raz 😂 a teraz zaczyna mnie ciągnąć np jak jestem u znajomych na działce 😂 tylko u mnie jeszcze popala mąż 😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamarta wrote:
    Widzę że nie ja jedna bym sobie zafajczyła😆 też się zastanawiałam czy wrócę do tego ale obstawiam że tak i to szybko bo będę miała tyle nerwów 😆
    No ja już pewnie przed porodem kupię sobie , żeby czekały na mnie jak wyjdę ze szpitala 😂😂

    anngelikamarta lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma jesteś bardzo łaskawa 😂😂😂

    Emma_ lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś spotkałam z moimi dziewczynami z ovf. Pewnie ostatni raz w 2paku. Jakis taki smuteczek poczułam.

    Do fajek wracałam po każdym poronieniu. I teraz mi fajki strasznie śmierdzą Ale jednocześnie bym takiego cienkiego mentolka zapaliła. Nie dla psa kiełbasa 😁

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 1058 1059 1060 1061 1062 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ