X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja ale jazda. Oby to bylo tylko jakies zatrucie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Wy tak panikujecie z tym naciskaniem na sn jak większość z nas i tak ma cc?
    Mnie tylko zastanawia ten boom na wywoływanie porodów,jakby to byla zasłona dla cc. Wywołują,wpisuja ze brak postepu i tną bez ryzyka ze przyczepi sie kontrola.
    Na cholere tak meczyc kobiety w 38 tc jak organizm nie jest jeszcze w wiekszości gotowy na poród. Ja mialam przez serce miec wywolany ok 37 tc ale mialam konkretne wskazania ale polowa kobiet jest prowokowana bez sensu, zamiast zaczekac do tego 39-40 to meczą je oxy i balonikami....

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4878 4031

    Wysłany: 14 lipca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja zdrowia dla synka-oby to nie wyrostek ani nic poważnego :( Kciuki za Was

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    UVA przechodzi przez szybe,a UVA to tez UV.
    Nie wiedziałam, dzięki ☺️

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja :( Dawaj znać co i jak

  • Messy92 Autorytet
    Postów: 316 169

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Co Wy tak panikujecie z tym naciskaniem na sn jak większość z nas i tak ma cc?
    Mnie tylko zastanawia ten boom na wywoływanie porodów,jakby to byla zasłona dla cc. Wywołują,wpisuja ze brak postepu i tną bez ryzyka ze przyczepi sie kontrola.
    Na cholere tak meczyc kobiety w 38 tc jak organizm nie jest jeszcze w wiekszości gotowy na poród. Ja mialam przez serce miec wywolany ok 37 tc ale mialam konkretne wskazania ale polowa kobiet jest prowokowana bez sensu, zamiast zaczekac do tego 39-40 to meczą je oxy i balonikami....

    Przy cukrzycy najczęściej wywołują w 38tc zęby waga nie była zbyt duża do porodu sn, ot.taka mała dygresja....

    qskyyx8d10137q6y.png
    zem33e5e95i14u8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli waga JEST za duza to tak ale nie kiedy jest w normie..
    Ale nie mowie tu o wyjątkach-wskazaniach tylko o ciążach bez powikłań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam sprawdzic jaki Mały miał poziom bili na wizycie położnej ale nie wpisała mi tego🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ jednak powinni uwzgledniac poprzednie doświadczenia a nie wciskać tekst ze teraz będzie łatwiej. Jak jest taka madra to niech da Messy92 gwarancje ze ten porod tym razem będzie bez problemowy.

    Messy92, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam to, że każą rodzić sn, jak wcześniej kobieta przeżyła traumę, to mi ciarki chodzą po plecach...

    U nas jakiś problem od 2-3 dni. Mała wisi cały czas na piersi - je i ulewa, je i ulewa... poza tym mega duże problemy z brzuszkiem, przed każdą kupą i gazami płacz, wicie się i histeria. Podaję bobotic forte z zalecenia lekarza i vivomixx. A jutro oddaję jej dwójkę do badania na nietolerancję laktozy...

    Nie dziwię, że czasami świadomie kończy się przygodę z kp na mm. Bo szczere , przez te parę dni jestem naprawdę zmęczona. Karmię co pół h, dzisiaj już mi sutki odpadają... zastanawiam się, czy mleko jest wartościowe, albo może to już skok rozwojowy...? Ogłupieję...

    Messy92 lubi tę wiadomość

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga obstawiam problemy z trawieniem laktozy. Idealnie pasuje.. Mała ma 3 tyg. Ja nie sprawdzałam kupy tylko od razu walilam laktaze. Pomogło :)

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nastroje tu zapanowały.. Problemy z każdej dziedziny

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę pierdolnąć tym kp. Teraz zostawiłabym ją z mamą i jechała do szpitala ale nie bo ona z butli ledwo je. Zjadła trochę z butli cudem, odbiłam ja i drugi raz już nie idzie jej butli podać bo się rzuca i drze.
    Wiecznie coś.. nie może być dobrze wszystko nigdy.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja ojej🤦 I wiadomo juz co mu dolega? Zycze zdrowia❤️

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja jak ja bylam z corka na sorze to maz siedzial w aucie pod szpitalem a ja co godzine chodziłam karmic. Spacerowali a później spali w aucie prawie 6 godzin...Jakos dalismy rade ale bylo ciezko...
    Wiadomo juz co z synem?
    Kinga moze sie przejada? Rób przerwy w karmieniu jak sie da i odbijaj,zatkaj smoczki em. Moze ma potrzebę ssania bliskości i koniec końców jest zatankowany pod korek.
    Wywaliłabym ten vivomoixx bo jest na oleju a wciskanie tak małym jelitom oleju to głupota bo organizm.nie jest przygotowany na to.
    Podajesz ten simeltikon przed kazdym karmieniem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja a już wiadomo co z Mikołajem?

  • Messy92 Autorytet
    Postów: 316 169

    Wysłany: 14 lipca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Jeżeli waga JEST za duza to tak ale nie kiedy jest w normie..
    Ale nie mowie tu o wyjątkach-wskazaniach tylko o ciążach bez powikłań.

    O tym mówię. Gdyby USG nie wskazywało już 4 kg nawet nie pomyślałabym o CC. Wyszlabym z założenia, ze się uda. Ale nie jestem królikiem doświadczalnym zeby testować na sobie czy może sie uda lepiej a może gorzej.

    Sylka135 lubi tę wiadomość

    qskyyx8d10137q6y.png
    zem33e5e95i14u8v.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 14 lipca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga vivomixx to probiotyk wieloszczepowy - może to jest przyczyna? Ja już tu pisałam nieraz ze takiemu noworodkowi bym wieloszczepowego nie podała.

    Ja chyba właśnie zamówię delicol tez bo mała tez gazuje i nieraz przyśnię ale się rozbudza i sądzi bąki biedna. Espumisan chyba od 1.miesiąca jest, nie? Mam go na dole gdzieś, muszę poczytać.

    Mąż i młody już wracają. Dostał jakis antybiotyk. Niby gardło ma zaropiale co mnie zdziwiło. Od tego może brzuch niby bolec.
    Ale nie ma zaparć ani biegunek ani wymiotów itd wiec wykluczyli wyrostek. Oby pomogło.

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 lipca 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde gardło zaropiale to też średnio teraz.. Starszak chory plus noworodek. No, Mikaja, jestem z Tobą kobieto.

    Delicol i Floractin kolki mam już w szafce ;)

  • Messy92 Autorytet
    Postów: 316 169

    Wysłany: 15 lipca 2019, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie wkurzają te straszaki. W dzień kilka skurczy na krzyż, teraz co 6-10 minut. Znowu pol nocy bede czekała i się wycisza 🙄
    Dostalam dziś mega kopa od życia, dzisiaj nie chce rodzić.

    qskyyx8d10137q6y.png
    zem33e5e95i14u8v.png
‹‹ 1587 1588 1589 1590 1591 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ