Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zauwazylam ale daje sobie czas.
    Jakie macie na długość te spiworki do wozka? Musze wysłac zapytanie o taki spiworek do Małachowskiego ale nie wiem ile to ma byc na dlugośc. Z 80 cm? 100?

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 20 września 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDior sciagalam jakies 1,5 tyg z niej i nic tylko mnie boli a mleka jak nie było tak nie ma:/ z lewej leci ale co 2 dni jak zwykle mam ten kryzys

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 08:22

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 20 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mój z tego co na stronie pisze ma 93x45 i jest na całą gondole a dół jeszcze jest trochę dłuższy
    To zależy jaką masz gondole itp

    Idę w piecu palić bo tu się lodem pluje😪😪

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 września 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawery pobił kolejny rekord snu w nocy od 21 do 3 🤩👍👍👍 6 godzin spania ciągiem 😀😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 08:36

    anngelikamartaa, kinga27.30, Kamsza lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm czyli praktyczny bedzie taki na 100 cm. Patrze pod kątem sanek jak bedzie mial 2 lata

  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 20 września 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie też lepiej większy, będzie miał go na dłużej no i też teraz będzie mu wygodnie, wiadomo że pod spód jeszcze jakieś ciepłe ubranko mu założysz to też potrzeba miejsca

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 20 września 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka super 😁 oby już Mu tak zostało 🙂

    Za to Olek pobił rekord nie spania, obudził się o 1 i śmieszkował sobie do 3 😂🤦‍♀️


    Lidzia, super ten śpiwór, dodałam już sobie do koszyka 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 09:07

    LidziA89, mikka86 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 20 września 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rada na przyszłość: nie wysyłajcie faceta na zebrania w przedszkolu. Albo dopilnujcie, żeby wziął ze sobą notatnik i długopis. Mój poszedł. I parę rzeczy przekazał, a pytam o płatności, czy zapisał. Nie (sama mu dałam do ręki notes i długopis, zostawił w aucie!). I, uwaga, hit - nie spisał, nie pamięta, ale nagrał całe zebranie to sobie mogę przesłuchać. Zebranie trwało 3h...

    JaSzczurek, xgirl lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 20 września 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka hahah 😂😂😂ale brawo za pomysłowość 😂

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 20 września 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka, pomysłowy dobromir z Twojego! 🙈
    To teraz masz e-booka na wieczór...

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 20 września 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka to miłego słuchania 😊

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 20 września 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 o ludzie. Takie coś to tylko faceci mogą wymyślić 🙄🤣

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 20 września 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Aska1994 jakiego mądrego męża masz 😊 Nie pominął żadnej informacji 😂

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 20 września 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszła mnie taka myśl.. Zaczynam już palić w piecu i jak go zabezpieczyć przed dzieckiem jak zacznie później pełzać? 😏

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz kaflok?

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 20 września 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam w nocy się ściągnąć a tam tel pokazuje mi 7°😱😱
    Ja też wczoraj odpaliłam ogrzewanie w domu 😊😁 tak na 23stopnie 😊
    Angelika co do pieca niepomoge bo w Nl gazowe ogrzewanie.

    No i mamy następnego malca w rodzinie. Dziewczyna szwagra urodziła synka o 7.59. Teściowa już wyczekuje ich w domu 😁😁😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza gratuluje dla szwagierki i zarazem współczucia dobrych rad teściowej 😉

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 20 września 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra cioteczna też urodziła kilka dni temu bliźniaki w 26 t.c dziewczynka zmarła w trzeciej dobie, walczą o chłopca 😢

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 20 września 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Ksawery pobił kolejny rekord snu w nocy od 21 do 3 🤩👍👍👍 6 godzin spania ciągiem 😀😀
    To są momenty, w których zazdroszczę karmienia mm 😜

    Jejku, jaka straszna informacja.. Strasznie współczuję Twojej siostrze ciotecznej, nawet nie chcę sobie wyobrażać co musi teraz czuć.. 😰

    Kinga27.30 całe szczęście, że trafiliście na odpowiedniego lekarza. Oby poprowadził Was dobrze 😘

    Ja osiągnęłam wczoraj zamierzony efekt i zajechalam młodą na kulkach 😁 Była zajebiscie szczęśliwa. Jutro mam zamiar tam również jechać przed basenem, tyle że sama. W sensie tylko ja plus dzieci, bo teraz byłam z kimś do pomocy przy Mikołaju. Trzymajcie za mnie kciuki, a kto wierzący niech się modli 😝

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 20 września 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    To są momenty, w których zazdroszczę karmienia mm 😜

    Jejku, jaka straszna informacja.. Strasznie współczuję Twojej siostrze ciotecznej, nawet nie chcę sobie wyobrażać co musi teraz czuć.. 😰

    Kinga27.30 całe szczęście, że trafiliście na odpowiedniego lekarza. Oby poprowadził Was dobrze 😘

    Ja osiągnęłam wczoraj zamierzony efekt i zajechalam młodą na kulkach 😁 Była zajebiscie szczęśliwa. Jutro mam zamiar tam również jechać przed basenem, tyle że sama. W sensie tylko ja plus dzieci, bo teraz byłam z kimś do pomocy przy Mikołaju. Trzymajcie za mnie kciuki, a kto wierzący niech się modli 😝
    Casjo, mój wczoraj spał od 22.30 do 4 a jest tylko na piersi, więc nie ma co zazdrościć mm, na piersi też się czasem poszczęści! :D

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
‹‹ 1879 1880 1881 1882 1883 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ