X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Thefi Koleżanka
    Postów: 31 51

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do końca tu pasuje, bo mój facet jest świetny (ja dużo więcej grzeszę w życiu ;)). Czasami aż mnie denerwuje jego czytanie mi w myśląch i robienie wszystkiego dobrze.
    Teściowie zjebani maksymalnie, właśnie przechlali mieszkanie i mieszkają w wynajętym. Do końca życia zostało im 100 tys. zł, a oburzają się że synowie im liczą kasę "bo im się należy jedzenie łososi w restauracjach".
    Jakbym opisała przeboje życiowe brata mojego faceta, to byście spadły z tego na czym siedzicie.

    Karmie piersią, śpię z dzieckiem, a facet na kanapie. Mała w nocy tak się kręci, że mam ochotę czasem ją przydusić poduszką... Zapomniała przeczytać że powinna jeść góra raz w nocy i żre co 1,5-2,5 h.

    Mamy zjebanych znajomych którzy cały czas się śmieją, że nie jebniemy dziecka w kąt i nie pójdziemy sobie na imprezę jak nas zapraszają...

    Nie przychodzą mi na myśl żadne inne informacje, więc dam zdjęcie Zuzi. Albo nie dam, bo nie widzę tu żadnego wstaw zdjęcie 😁

    KasiaLukasia, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    CASJO
    No no no ty dupero widac ze próbujesz ogarnac towarzystwo IZA wymiata
    Haha "próbujesz" to dobre słowo 😂

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thefi wrote:
    Nie do końca tu pasuje, bo mój facet jest świetny (ja dużo więcej grzeszę w życiu ;)). Czasami aż mnie denerwuje jego czytanie mi w myśląch i robienie wszystkiego dobrze.
    Teściowie zjebani maksymalnie, właśnie przechlali mieszkanie i mieszkają w wynajętym. Do końca życia zostało im 100 tys. zł, a oburzają się że synowie im liczą kasę "bo im się należy jedzenie łososi w restauracjach".
    Jakbym opisała przeboje życiowe brata mojego faceta, to byście spadły z tego na czym siedzicie.

    Karmie piersią, śpię z dzieckiem, a facet na kanapie. Mała w nocy tak się kręci, że mam ochotę czasem ją przydusić poduszką... Zapomniała przeczytać że powinna jeść góra raz w nocy i żre co 1,5-2,5 h.

    Mamy zjebanych znajomych którzy cały czas się śmieją, że nie jebniemy dziecka w kąt i nie pójdziemy sobie na imprezę jak nas zapraszają...

    Nie przychodzą mi na myśl żadne inne informacje, więc dam zdjęcie Zuzi. Albo nie dam, bo nie widzę tu żadnego wstaw zdjęcie 😁
    Już Cię lubię 👍👍😂😂 dawaj foto Zuzki 🙂🙂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak was tu przybywa, że pieprze ból nadgarstka i się poudzielam😅 witam stalkerki 😉 proszę się podzielić kompromitującymi momentami z życia tak jak my to tu robimy codziennie 😝

    Casjo zarąbista fota 😂 u mnie podobne klimaty. A co Ty marudzisz, że odchudzać się musisz? Chudzina z ciebie. Dzieci Cię zajechały widzę 😁

    Sylka już serio nie myślę o trzecim od jakiegoś czasu. Teraz czuję, że moja rodzina jest kompletna i czas wracać do życia. No za jakieś 2 lata jak Tymek pójdzie do przedszkola. Może kiedyś jeszcze wrócę do tematu ale na pewno nie szybko. O ile los nie zdecyduje za mnie🤦😛

    Drobinka91 u nas pogoda średnia ale nie pada. Może też uda się wyjść na spacer.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thefi wrote:
    Nie do końca tu pasuje, bo mój facet jest świetny (ja dużo więcej grzeszę w życiu ;)). Czasami aż mnie denerwuje jego czytanie mi w myśląch i robienie wszystkiego dobrze.
    Teściowie zjebani maksymalnie, właśnie przechlali mieszkanie i mieszkają w wynajętym. Do końca życia zostało im 100 tys. zł, a oburzają się że synowie im liczą kasę "bo im się należy jedzenie łososi w restauracjach".
    Jakbym opisała przeboje życiowe brata mojego faceta, to byście spadły z tego na czym siedzicie.

    Karmie piersią, śpię z dzieckiem, a facet na kanapie. Mała w nocy tak się kręci, że mam ochotę czasem ją przydusić poduszką... Zapomniała przeczytać że powinna jeść góra raz w nocy i żre co 1,5-2,5 h.

    Mamy zjebanych znajomych którzy cały czas się śmieją, że nie jebniemy dziecka w kąt i nie pójdziemy sobie na imprezę jak nas zapraszają...

    Nie przychodzą mi na myśl żadne inne informacje, więc dam zdjęcie Zuzi. Albo nie dam, bo nie widzę tu żadnego wstaw zdjęcie 😁
    Wstawisz wstawisz na zapodaj net pozniej skopiuj link i włala.
    Nie musisz dziekowac😁

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thefi spoko, pasujesz. Jak jest za dobry to też niedobrze, więc gitara 👍

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,Nie do końca tu pasuje, bo mój facet jest świetny "
    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Trzymajcie mnie😂😂😂 Wrocilam w dobrym momencie😂

    anngelikamartaa, Czarna_kawa, JaSzczurek lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym też masz zjebanych teściów. 👍

    Zdjęcie możesz dodać też na fotosik.pl 😉

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, to kto przybył? Niebieska Gwiazda z Adasiem bardziej ożyła na forum, ujawniła się Thefi z Zuzią i Klaudia z Igorem, ktoś jeszcze?

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby co Ty masz z tym nadgarstkiem?

    Nawet nie chodzi o to, że jestem spasionym wieprzem, ale mam konsystencje ciała jak żelek, albo bardziej jak galareta.. Wolałabym być bardziej napięta i elastyczna 😂 No i jednak widzieć na wadze moje stare dobre 62kg, a nie prawie 70 🙄

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Kurde, to kto przybył? Niebieska Gwiazda z Adasiem bardziej ożyła na forum, ujawniła się Thefi z Zuzią i Klaudia z Igorem, ktoś jeszcze?
    Jeszcze Alis się wyłoniła, ale narazie milczy. 😬

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Lullaby co Ty masz z tym nadgarstkiem?

    Nawet nie chodzi o to, że jestem spasionym wieprzem, ale mam konsystencje ciała jak żelek, albo bardziej jak galareta.. Wolałabym być bardziej napięta i elastyczna 😂 No i jednak widzieć na wadze moje stare dobre 62kg, a nie prawie 70 🙄
    A co ja mam powiedziec waze 68 kg a warzylam 50 jak kurwa zyc jedyna nadzieja to to ze przed komunia mnie nerwy zezra

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie gruba babo z wąsem jak tam nocka? Dalej z starym foch o zupę chińska trwa czy już dobrze? I jak Aluszka?

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Claudissa Ekspertka
    Postów: 180 88

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja Was też uwielbiam czytać do kawki ☕ na kompromitujące opowieści przyjdzie czas 😁 i faktycznie, nigdzie na innych wątkach nie ma tak fajnych dziewczyn jak tutaj 😊

    anngelikamartaa, Casjopea, Drobinka91, Kamsza, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    24b253df30.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jeszcze Alis i Eja! O żesz, 4 nowe forumowiczki 😎😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Lullaby co Ty masz z tym nadgarstkiem?

    Nawet nie chodzi o to, że jestem spasionym wieprzem, ale mam konsystencje ciała jak żelek, albo bardziej jak galareta.. Wolałabym być bardziej napięta i elastyczna 😂 No i jednak widzieć na wadze moje stare dobre 62kg, a nie prawie 70 🙄
    Właśnie nie wiem co z nim jest. Boli mnie już 4 dzień. I tylko prawy. Może to od noszenia 12 kg Tymka😂😁 bo ostatnio bardziej się domaga. No i noszę go na prawym boku tylko, bo jak noszę na lewym to jakoś dziwnie mi uciska cyca i zastoje się robią.
    Bez ćwiczeń z elastycznością kicha. Bieganie za dziećmi ani spacery niestety tego nie zapewniają. Próbowałam. Od 2 miechów ćwiczę 2-3 razy w tyg i już mniej mój galet się trzęsie. Ale to z starym się zamieniamy. Może jak już pani opiekunka się sprawdzi to będziesz miała trochę czasu na to? Wszak lubisz sport😘

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś chciał Jacucha, więc proszę:
    fa5c11f62c05b3e3m.jpg

    Lullaby, kinga27.30, Sylka135, xgirl, Casjopea, Claudissa, mikka86, Adria, Lady_Dior, KasiaLukasia, Drobinka91, Kamsza, LidziA89, Czarna_kawa, AgaSY, 33Sylwia lubią tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa Jacuszek 😍😍😍 taki słodziak jak zawsze.

    Wiecie co chyba przez te dzieci się znacząco postarzałam, bo Tymek ostatnio zamiast wołać do mnie mama jak kiedyś cały czas woła baba🤦😂😂😂

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Thefi Koleżanka
    Postów: 31 51

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Wstawisz wstawisz na zapodaj net pozniej skopiuj link i włala.
    Nie musisz dziekowac😁
    https://zapodaj.net/7b49eff0fbf2c.jpg.html

    https://zapodaj.net/362e903c59c84.jpg.html

    https://zapodaj.net/5fde660f90484.jpg.html>

    To ja w 5 miesiącu, niestety teraz jestem bardziej jak galaretka... :/

    A Zuzia zawsze jeździ na spacer z gołą stopą na zewnątrz. Bez względu na warunki. I często bez czapeczki (nienawidzą mnie wszystkie babcie w okolicy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 09:59

    Claudissa, Adria, Lady_Dior, Drobinka91, Kamsza, 33Sylwia, JaSzczurek lubią tę wiadomość

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelikamarta jak tam Antoś? Lepiej coś z tym kaszle? Biedny i te zęby do tego.

    0FDyp1.png
    82bip1.png
‹‹ 2983 2984 2985 2986 2987 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ